polski   englishSimple House

 
 
 

W architekturze cenię funkcjonalność, prostotę i dyskretne piękno.
Dlatego, z myślą o ludziach takich, jak ja i moi bliscy, zaprojektowałem system gotowych domów SIMPLE HOUSE. Pomysł opiera się na ponadczasowej formie pozbawionej sentymentalizmu i pretensjonalności.
SIMPLE HOUSE to solidne, a jednocześnie modyfikowalne domy, które z łatwością można dostosować do zmieniających się potrzeb rodziny.
Sa niedrogie w zakupie i ekonomiczne w eksploatacji.
Łączą w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne z wysokimi standardami technicznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o energooszczędność. Te domy maja po prostu służyć ludziom, przez wiele lat zapewniając komfort i radość codziennego życia.
Taki jest SIMPLE HOUSE!

 

 

 

 
 
 
 
   
Drewniany dom prefabrykowany o powierzchni 58m2.
 
   
 
   

Prefabrykowany dom energooszczędny o powierzchni 75m2.
 
   
Drewniany dom pasywny o powierzchni 92m2.
 
   
Prefabrykowany dom energooszczędny o powierzchni 75m2.
 
   

SIMPLE HOUSE to nowoczesne projekty gotowych domów drewnianych, wyróżniających się prostą formą oraz efektywnym wykorzystaniem przestrzeni.

W ofercie mamy trzy wersje technologiczne domów szkieletowych - standardową, energooszczędną oraz pasywną. Dom standardowy SIMPLE, Dom energooszczędny SIMPLE ENERGY oraz Dom pasywny SIMPLE PASSIVE to trzy opcje budowanych przez nas domów całorocznych i rekreacyjnych, różniące się między sobą rodzajem izolacji oraz współczynnikiem przewodzenia ciepła.

Wspólnym elementem dla wszystkich wariantów jest modułowość, w ramach której proponujemy Państwu system gotowych domów w sześciu podstawowych metrażach: 45m2, 58m2, 69m2, 75m2, 92m2 i LD z możliwością rozbudowy bryły w zależności od zmieniających się potrzeb użytkowników.

Oferujemy domy drewniane pod klucz lub w kilku opcjach wykończenia zewnętrznego.

Dzięki zastosowaniu technologii domu prefabrykowanego szkieletowego czas realizacji został skrócony i mieści się w przedziale od 3 do 5 miesięcy. Domy szkieletowe prefabrykowane to idealne rozwiązanie dla tych inwestorów, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do nowego domu.

Jeśli interesuje Państwa mały dom pasywny lub energooszczędny, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty SIMPLE HOUSE.

 
 

Posiadamy w naszej ofercie - dom bez pozwolenia o metrażu 25m2 oraz dom o powierzchni 35 m2. Oferujemy mały dom spełniający wymogi budynku gospodarskiego, dzięki czemu do jego postawienia nie jest konieczne uzyskanie pozwolenia na budowę. Mimo ograniczonej powierzchni dom może stanowić ciekawą propozycję na działkę rekreacyjną.

 
 
 
 

Wirtualny spacer po domach drewnianych Simple House.

Wybierz interesująca Cię konfigurację, dopasuj do wymiarów Twojej działki i zmieniaj opcje wykończenia elewacji oraz kolory ścian wewnętrznych.

 
SIMPLE HOUSE dowodzi, że współczesne domy drewniane, nie muszą oznaczać rozwiązania kompromisowego. Mogą łączyć nowoczesną technologię z dbałością o estetykę i funkcjonalność, realizując z powodzeniem potrzeby zarówno małej, jak i wielopokoleniowej rodziny i spełniać rolę domów drewnianych całorocznych, rekreacyjnych lub zimowych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz znajomość aktualnych potrzeb Klientów tworzymy tanie w eksploatacji domy modułowe. Domy szkieletowe pasywne oraz energooszczędne z drewna charakteryzują się niskim zużyciem energii, co pozwala znacząco ograniczyć koszty ogrzewania.

Głównym projektantem oraz pomysłodawcą SIMPLE HOUSE jest architekt Jakub Szczęsny, autor instalacji artystycznej Dom Kereta (Keret House), współtwórca Grupy Projektowej CENTRALA Designers Task Force i laureat wielu branżowych konkursów.

 

 
Poza naszymi propozycjami możemy wykonać każdy, dowolny, indywidualny projekt domu drewnianego (szkieletowego) lub murowanego.

 

 
SIMPLE HOUSE - realizacja domu w Rybniku
SIMPLE HOUSE - realizacja domu w Śleszowicach
SIMPLE HOUSE - realizacja domu w Lublinie
SIMPLE HOUSE - realizacja domu w Opaczy
Tort w podziękowaniu od Inwestorów z Opaczy.
SIMPLE HOUSE - budowa domu pokazowego - zdjęcia
SIMPLE HOUSE - budowa domu pokazowego - film
 
 
 
SIMPLE HOUSE jest naszą odpowiedzią na współczesne trendy w budownictwie i oczekiwania klientów w dobie drożejących źródeł energii.
Firma korzysta z doświadczeń swojej macierzystej spółki ''Nowy Konstancin'' działającej na rynku od 1998 roku i będącej aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany. Przynależność do Stowarzyszenia oraz rozliczne referencje stanowią wiarygodną gwarancję naszych usług i ich zgodności z najwyższymi standardami budowlanymi.
 
 
 

     
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Mapa

Simple House
05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Długa 78
tel: 22 717 32 65
poczta@simplehouse.pl