polski   englishSimple House

 
 
 
         
  SIM251/45
powierzchnia parteru: 18,77m2
powierzchnia antresoli - 7,85 m2
Powierzchnia zabudowy - 24,92 m2
Wysokość budynku – 4,99 m
 
PDFPLN
 
       
 
  Projekt domu drewnianego - D921
  SIM 251/45

Kompaktowy dom bez pozwolenia spełniający prawne wymogi budynku gospodarskiego o powierzchni zabudowy do 25m2 oraz wysokości poniżej 5 metrów od poziomu gruntu (budynek niewymagający pozwolenia na budowę) z możliwością powiększenia o taras o powierzchni12m2. Nad łazienką i aneksem kuchennym znajduje się antresola, na której mieszczą się dwa materace. Dom 25m2 realizowany jest w technologii domów szkieletowych prefabrykowanych i jest miniaturą “dużych” modeli Simple House: choć wygląda jak zabawka zawiera wszystkie funkcje potrzebne do wygodnego spędzenia czasu na działkce rekreacyjnej. Podwójna wysokość części dziennej pozwala zrekompensowa ograniczenie powierzchni.

Minimalne wymiary działki: 8,2 x 10m (o ile nie stanowią inaczej MPZP lub WZ dla danej działki). 
 
 
     
         
 
         
  SIM251/45
 
PDFPLN
 
       
 
  Projekt domu drewnianego z poddaszem - D923


     
 
 
         
  SIM 351_45
 
PDFPLN
 
       
 
 
 

SIM 351_45


Kompaktowy dom bez pozwolenia spełniający prawne wymogi budynku gospodarskiego o powierzchni zabudowy do 35m2 oraz wysokości poniżej 5 metrów od poziomu gruntu (budynek niewymagający pozwolenia na budowę) z możliwością powiększenia o taras o powierzchni 12m2. Nad łazienką i aneksem kuchennym znajduje się antresola, na której mieszczą się cztery materace. Konieczne minimum intymnoci zapewnia znajdująca się za aneksem sypialnia dla 2 osób. Dom 35m2 realizowany jest w technologii domów szkieletowych prefabrykowanych i jest miniaturą “dużych” modeli Simple House: choć wygląda jak zabawka zawiera wszystkie funkcje potrzebne do wygodnego spędzenia czasu na działkce rekreacyjnej. Podwójna wysokość części dziennej pozwala zrekompensowa ograniczenie powierzchni.

Minimalne wymiary działki: 16,3 x 14m (o ile nie stanowią inaczej MPZP lub WZ dla danej działki).

 
       
 
   
Jeśli posiadasz własny projekt – przyślij go do nas, a my go dla Ciebie wycenimy.
     
 
     
Pomiędzy podanymi powierzchniami pomieszczeń, a powierzchniami rzeczywistymi mogą wystąpić niewielkie różnice

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Mapa

Simple House
05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Długa 78
tel: 22 717 32 65
poczta@simplehouse.pl