Nowy Konstancin
Domek

PRACE REMONTOWO
WYKOŃCZENIOWE

cień

  Nasza firma jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany, na którego czele stoi uznany autorytet w dziedzinie budownictwa drewnianego. Przynależność do Stowarzyszenia jest jednocześnie gwarancją stosowanych przez nas standardów budowy domów.
...
 
Simple House
 
Nowy Konstancin Nieruchomoœci
.
Stowarzyszenie Dom Drewniany
 
cień

  
Firma ''Nowy Konstancin Adam Czajkowski'' działa na rynku budowlanym od 1998 r. Głównym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej. Realizujemy także projekty domów murowanych w technologii tradycyjnej. Naszą specjalnością jest również budowa domów energooszczędnych.

Przez kilkanaście lat działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów w obu technologiach ku zadowoleniu naszych Klientów. Budowaliśmy w tym czasie zarówno nieskomplikowane domy jednorodzinne, jak również rezydencje o wysokim standardzie wykończenia oraz domy energooszczędne pod klucz. Nasze doświadczenie i sprawna ekipa wykwalifikowanych pracowników jest w stanie wykonać budynek w technologii prefabrykacji w przeciągu 2 miesięcy od dnia podpisania umowy. Wszelkie prace są prowadzone z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół zgodnie w wymaganiami Klienta. Oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania (m.in. domy energooszczędne drewniane i domy pasywne), które pozwalają naszym Klientom w pełni cieszyć się komfortem użytkowania.

cień
 
 
cień

 

Dom otoczony zieleniš i stawami
Wšskie kolorowe domy
Energooszczędny dom jednorodzinny
Budowa domu energooszczędnego
Dom szkieletowy drewniany. Przed domem znajduje się wysokie drzewo.
Dom drewniany z dwoma garażami
cień
cień
cień
cień
cień
cień
cień
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Mapa

Nowy Konstancin
05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Długa 78 A
tel: 22 717 32 65
poczta@dom.konstancin.com