Nowy Konstancin
cień


   Technologia
 kanadyjska jest powszechna w wielu rejonach świata o klimacie zbliżonym do występującego w Polsce. Jej popularność od lat nie spada - to najlepszy dowód na to, że warto rozważyć budowę takiego domu. Dzięki profesjonalnym materiałom jest on ciepły, zdrowy i co nie mniej ważne tani w porównaniu z innymi technikami budowlanymi.

Specyfika konstrukcji szkieletowych sprawia, że dom taki jest łatwy w rozbudowie i wszelkich zmianach w ustawieniu ścian. Łatwiej prowadzi się instalacje i dokonuje korekty ich położenia później, gdy budynek już stoi.

Istnieje również możliwość budowania zimą - jest to praktycznie nieosiągalne przy technikach tradycyjnych.

Obecnie na rynku dostępne są materiały wysokiej klasy, pozwalające wydłużyć żywotność domu do 150 lat - obala to mit domku z kart, jaki pokutował w środowisku. Profesjonalne zakłady nastawione są wyłącznie na produkcję i obróbkę drewna do budowy domów szkieletowych. Drewno jest czterostronnie strugane, komorowo suszone, 18% wilgotności. Istnieje możliwość dodatkowej ciśnieniowej impregnacji drewna, która podnosi jeszcze jego wytrzymałość i żywotność. Dostępna jest także szeroka gama pozostałych materiałów - folii ochronnych, wiatro- i paroizolacji, wełny mineralnej.

Wszystko to sprawia, że na polskim rynku domy szkieletowe są konstrukcjami o wielu zaletach.

cień


Dom otoczony zieleniš i stawami
Wšskie kolorowe domy
Energooszczędny dom jednorodzinny
Budowa domu energooszczędnego
Dom szkieletowy drewniany. Przed domem znajduje się wysokie drzewo.
Dom drewniany z dwoma garażami
cień
cień
cień
cień
cień
cień
cień
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Mapa

Nowy Konstancin
05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Długa 78 A
tel: 22 717 32 65
poczta@dom.konstancin.com