Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: HYDE PARK - tu wolno (prawie) wszystko
13 pa 2012 - 12:49:45
Nie ma to jak zacytować wypowiedź z jednego tematu, a odpowiedzieć nawiązaniem do zupełnie innej rozmowy na zupełnie inny temat. Jest tu taki jeden mistrz na forum, co tak umie. Najczęściej robi tak, gdy ktoś zadaje mu pytanie, na które nie chce lub nie umie odpowiedzieć.

A co do Dody - prawdę mówiąc, jakby starał się spotykać tych ludzi, to nie wybrałbym ani jego ani jej. Raczej starałbym się celować w osoby godne uwagi. Natomiast trafiam na nich przypadkowo, a nie wiem, czy wiesz, w takiej sytuacji decyzja nie należy do mnie grinning smiley

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Anonimowy użytkownik
13 pa 2012 - 13:58:24

Bartek
Nie ma to jak zacytować wypowiedź z jednego tematu, a odpowiedzieć nawiązaniem do zupełnie innej rozmowy na zupełnie inny temat. Jest tu taki jeden mistrz na forum, co tak umie. Najczęściej robi tak, gdy ktoś zadaje mu pytanie, na które nie chce lub nie umie odpowiedzieć.

A co do Dody - prawdę mówiąc, jakby starał się spotykać tych ludzi, to nie wybrałbym ani jego ani jej. Raczej starałbym się celować w osoby godne uwagi. Natomiast trafiam na nich przypadkowo, a nie wiem, czy wiesz, w takiej sytuacji decyzja nie należy do mnie grinning smiley
To tylko mała prowokacja ,cel jednak został osiągnięty ,już wiem ,że nie lubisz Dody .
17 pa 2012 - 09:54:51
Anonimowy użytkownik
21 pa 2012 - 02:02:16
Kaczmarski , Gintrowski /nie/żyją : [www.youtube.com]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 19:06 przez babet.
29 pa 2012 - 13:25:00
Trenerze - dzięki za pokazanie super szkrabów ,wreszcie jest na czym oko zatrzymac , pozdrawiam )))
29 pa 2012 - 16:19:45
Szkraby mnie cały czas prześladują ;)

Fundacja Budzenie Pasji
02 lis 2012 - 22:10:05
Witam, nie wie ktoś kiedy (czy wogóle) będzie podłączony spowrotem prąd do komórek na mirkowie? Chodzi mi oczywiście o te bliżej poradni lekarskiej/apteki.
02 lis 2012 - 23:04:37
A to jest chyba jakaś spółdzielnia mieszkaniowa, może zasięgnąć języka w administracji?
04 lis 2012 - 11:44:11
Może i tak trzeba bedzie zrobić, ale myślałem że znajdzie się tu ktoś, kto by wiedział coś na ten temat smiling smiley
Anonimowy użytkownik
04 lis 2012 - 12:21:02
A do kogo płacisz czynsz za komórki ?
04 lis 2012 - 21:11:20
Do teścia smiling smiley)) Jemu płacę, a oni płacą dalej, muszę się dowiedzieć gdzie to trafia ;)
Anonimowy użytkownik
27 lis 2012 - 16:39:21
"Nie masz cwaniaka..."[vod.gazetapolska.pl]
Anonimowy użytkownik
05 sty 2013 - 18:57:51
[www.konstancin.com]

też tak uważam - jak Owsiak i powiedziałam rodzinie, żeby mi pomogli, gdy nie będę wiedziała że zyję.
Zwierzęta mają ten luksus, że cierpiącym pomaga się zasnąć, a człowiek nie, dlaczego?

mający wątpliwości - zamiast klepać po próznicy - niech odbędą wolontariat w hospicjum, gdzie wiadomo że człowiek zejdzie za dzień za tydzień, a cierpi nieprawdopodobne katusze psychiczne i fizyczne i chce godnie odejść. Nie każdy ból da się złagodzić.
Do mani /czym sie róznimy/ . Miałam wiele zwierząt ,kotów i psów i bez usypianie każde z tych istot odeszło godnie z tego świata.
05 sty 2013 - 19:38:58
Szczególnie godnie odchodzą np. te potrącone przez samochody - z przetrąconym kręgosłupem, ale jeszcze żywe. Dobrze, że taki ci się nie trafił. Mogłabyś od blasku tej godności oślepnąć.

05 sty 2013 - 21:04:54
Ja też miałam wiele zwierząt, kociny odchodziły same, czy cierpiały - nie wiem, nie było tego widać. Natomiast z niektórymi psami był problem, to były duże stworzenia, które stopniowo traciły zdolność poruszania się (postępujący paraliż od ogona w górę - taka przypadłość owczarków). Póki dało radę biedaka wynieść czy przekręcić bez bólu, to egzystowały, gdy jednak przy każdym ruchu był skowyt, a ciało zaczynało gnić, bo robił pod siebie i odleżyny, to prosiliśmy dr o skrócenie męki.
Anonimowy użytkownik
06 sty 2013 - 07:41:42
Rozumim ,że czasami należy a nawet trzeba pomóc zwierzęciu i rzeczywiście jedynym rozwiazaniem jest uśpienie.Jednak jest róznica miedzy człowiekiem a zwierzęciem.Najważniejsze ,aby wtych tragicznych chwilach człowiek nie był sam i o to powinna być walka.Taką determinację wykazała np.pani Ewa Blaszczyk doprowadzając do budowy i otwarcia "Budzika".

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 07:45 przez babet.
06 sty 2013 - 08:47:05
Akurat sytuacja pacjenta w śpiączce to jest co innego trochę niż wegetacja ciała po śmierci mózgowej, które wprawdzie oddycha i krew w nim krąży, ale już się nie obudzi.

Anonimowy użytkownik
06 sty 2013 - 09:08:25

Bartek
Akurat sytuacja pacjenta w śpiączce to jest co innego trochę niż wegetacja ciała po śmierci mózgowej, które wprawdzie oddycha i krew w nim krąży, ale już się nie obudzi.
Podajac przykład pani Ewy ,chodziło mi jedynie o kierunek .
06 sty 2013 - 19:31:24
Słuszny jak najbardziej, sami w mojej rodzinie wsparliśmy te starania.

06 sty 2013 - 19:38:35

babet
Rozumim ,że czasami należy a nawet trzeba pomóc zwierzęciu i rzeczywiście jedynym rozwiazaniem jest uśpienie.Jednak jest róznica miedzy człowiekiem a zwierzęciem.Najważniejsze ,aby wtych tragicznych chwilach człowiek nie był sam i o to powinna być walka.

Rzeczywiście - jest różnica między człowiekiem a zwierzęciem. W przypadku zwierzęcia, decyzję o eutanazji podejmuje zawsze człowiek i jest to zabieg tak łatwo dostępny, jak aspiryna. W przypadku człowieka, uzyskanie zgody na eutanazję jest już znacznie trudniejsze i - poza przypadkami śmierci klinicznej - w większości krajów potrzebny jest pisemny wniosek samego zainteresowanego i zaświadczenie, że był w pełni władz umysłowych. Różnica zatem - główna, jaką widzę - jest natury prawnej i wolicjonalnej.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 23
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017