Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Sprawdźcie czy będzie się można kąpać
20 cze 2016 - 13:21:36
Serwis prowadzony przez Główny Inspektorat Sanitarny zawiera informacje o wszystkich kąpieliskach wyznaczonych uchwałami rad gmin; corocznie jest ich ok. 200. Aktualizacja serwisu odbywa się na bieżąco; powstaje on w oparciu o dane z szesnastu Wojewódzkich Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

Na stronie [www.sk.gis.gov.pl] znaleźć można, oprócz danych na temat czystości wody, także wiele innych przydatnych informacji dotyczących infrastruktury - m.in. możliwości zacumowania sprzętu wodnego, miejsca na grill, wydzielonych miejsc dla dzieci czy wprowadzania psa.

źródło: [www.rynekzdrowia.pl]

Jak podaje GIS, serwis jest tworzony, więc nie wszędzie już zbadano czy nie ma "zarazy", ale po kliknięciu w ikonkę danej miejscowości można zobaczyć jak ośrodek wygląda, jakie są udogodnienia itd
Re: Sprawdźcie czy będzie się można kąpać
20 cze 2016 - 19:02:26
w jedynym uzdrowisku w województwie mazowieckim miejsc kąpielowych 0
basenów ogólnie dostępnych 0
za komuny kąpałem się przy obecnej tężni , dojeżdżając z Piaseczna, pod ramą, oczywiście Pólka, Zalesie
moje dzieci i wnuczki, glinianki Chylickie ,Goździe, bez serwisów, sprawozdań i całego tego g.......
i to jest oczywiste
23 cze 2016 - 19:56:42
Basen to akurat jest w CKR i jedyne ograniczenie, to godziny - poza tym jest ogólnodostępny. Chyba, że to słowo ma znaczyć "darmowy" to takiego to tu nigdy nie było, "za komuny" zza basen w Mirkowie też trzeba było płacić. Poza tym u Pallotynów basen też jest dostępny (chociaż dopiero od konkretnej godziny, dość późnej), a do basenu w sanatorium w Parku też wpuszczają za biletem, a nie za glejtem od cysorza.

Więc z tym zerem basenów, to bym nie szarżował, bo są obecnie trzy w miejsce jednego "za komuny".

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
24 cze 2016 - 21:13:38
bardzo przepraszam za swój tekst ,rzeczywiście basenów jest więcej. Właśnie moja wnuczka kąpie się w basenie na osiedli przy ul. Bielawskiej( za darmo),
Postaram się w wakacje wejść z nią na tzw wnuczka, do basenów w starym zabytkowym 100 letnim Konstancinie , o sukcesach w poprawie statystyk., jedynego uzdrowiska na Mazowszu poinformuję .
Na marginesie od Cysarza nie dostałem nawet błotnika do malucha, bo o niego nigdy nie prosiłem.
I to jest oczywiste, bez urazy
02 lip 2016 - 13:56:08
Z całym szacunkiem, panie Bogdanie, nie zrozumiałem, co pan napisał o tym wnuczku, wnuczce i osiedlach. Ja też oczywiście urazy nie żywię, ale lubię, jak ludzie rzeczywistość opisują, a nie wytwarzają, żeby pasowała do ich wizji ;) Basenów jest obecnie trzy - wszystkie płatne i dostępne dla każdego. Dawniej był jeden płatny i dostępny dla każdego. Bardziej szkoda mi kina - dawniej były dwa płatne ogólnodostępne, obecnie tylko namiastka wyświetlająca chyba 2-3 filmy w miesiącu w KDK. Tu, odwrotnie niż z basenami, jest regres.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 9
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017