Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Jedz tłusto, będziesz zdrowy! Głupota? Nie! Nowe badania
01 gru 2017 - 11:16:05
Przyda się na Święta, warto przeczytać co wymyslili lekarze i wziąć pod uwagę choć niestety ostatnio masło, jajka i czerwone mięso zdrożało.
czytaj tu: [www.gazetawroclawska.pl]

Coś w tym jest, bo babcie w naszej rodzinie gotowały tłusto, a wiejskie panie przynosiły prosto od krowy - tłuste mleko, sery i masło, i babcie żyły długie lata - w doskonałej kondycji, obie miały prawie 90 lat gdy zeszły z tego świata.
Moja Babcia w wieku 50 lat zachorowała na serce i lekarz zabronił jej jeść wielu rzeczy. Kilka miesięcy wytrwała i było coraz gorzej.
Aż wreszcie nastała Wielkanoc i w nieogrzewanym pokoju (nie było lodówki) stał stół, a na nim świąteczne potrawy, które Babcia osobiście przygotowała. I nagle nocą Dziadek usłyszał jakieś szmery, poszedł sprawdzić czy nie zakradł się do święconki kot / pies, a tam Babcia odkrawa i wcina: szynkę, boczek, pasztet... Rano Dziadek udał że nic nie widział.
I właśnie tego dnia skończyła sie babcina dieta i serca leczenie. Dożyłaby pewnie setki gdyby nie rak, który zaatakował po 85. roku życia.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 51
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017