Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Nowe "odkrycia" antyszczepionkowców i podobnych popaprańców
04 gru 2017 - 20:43:25
Katolicki portal Aleteia alarmuje:
Epidemia wirusa HIV w Europie rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie – alarmują eksperci. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna w Europie Wschodniej.
czytaj dalej: [pl.aleteia.org]

Niestety trudno się dziwić, wobec rozprzestrzenianej przez antyszczepionkowców i zwolenników płaskiej Ziemia informacji, że HIV to zmowa firm farmaceutycznych,
niżej fragment artykułu:

Denializm AIDS współcześnie.

To smutne i trudne od uwierzenia, ale mimo konkluzywnych dowodów naukowych i medycznych, wciąż istnieją ludzie negujacy istnienie HIV lub znane współcześnie metody leczenia AIDS! W niektórych regionach świata przybiera to nawet rozmiary zagrażające zdrowiu populacji lub nawet wpływa na liczbę nowych zachorowań!

Jednym z krajów w którym można to zaobserwować jest Rosja. Jak doniosła w ostatnich dniach Ars Technica, w tym kraju wzrasta niepokojąco liczba internetowych stron i grup w mediach społecznościowych, nazywających AIDS największym mitem 20. wieku oraz zachodnim spiskiem. Oczywiście leki, które wspomagają walkę organizmu z wirusem i objawami choroby, nazywane są trucizną, a lekarze, którzy je przepisują, sprzedawczykami na usługach wielkich firm farmaceutycznych.

źródło: [www.msn.com]
Re: Nowe "odkrycia" antyszczepionkowców i podobnych popaprańców
29 gru 2017 - 18:36:11
Wypraszamm sobie taki tytuł wątku panie administratorze .Ja" popapraniec " zapytuję manię Oświeconą, co ma HIV do szczepionek ?
Re: Nowe "odkrycia" antyszczepionkowców i podobnych popaprańców
04 sty 2018 - 17:41:49
o antyszczepionkowcach wspomniałam:Niestety trudno się dziwić, wobec rozprzestrzenianej przez antyszczepionkowców i zwolenników płaskiej Ziemia informacji, że HIV to zmowa firm farmaceutycznych,Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-04 17:44 przez mania.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 68
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017