Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
tu możesz poprzeć apel niepełnosprawnych
07 maj 2018 - 17:35:55
do : Prezesa Rady Ministrów
o pełne i pilne wdrożenie w Polsce Konwencji ONZ o Prawach Osób z Niepełnosprawnościami!

[naszademokracja.pl]
petycja
13 maj 2018 - 22:23:01
Podpisz, jeśli uważasz za stosowne:

[www.petycjeonline.com]
Re: tu możesz poprzeć apel niepełnosprawnych
14 maj 2018 - 07:43:45
A tak spytam tylko Manii, czy wspierała świat tych samych protestujących 4 lata temu? Czy wspierasz dopiero teraz bo Kaczyński...

link
14 maj 2018 - 10:39:01
tak wspierałam, bo pracując jako wolontariuszka w fundacji miałam do czynienia z problemami tych ludzi i heroizmem ich rodziców.
ONI - niepełnosprawni chcieli żyć "jak ludzie", niewielu jednak kończyło studia, bo ich opiekunów nie było na taki luksus stać. Niepełnosprawny to nie znaczy głupi, któremu wg. naszych łaskawców wystarczy dać pampersy i wózek

Każdy kto ma skrawek serca powinien wczuć się w sytuację tych dzielnych ludzi i ich poprzeć.
14 maj 2018 - 10:42:43
Chodzi mi o wsparcie tamtego protestu w Sejmie.
14 maj 2018 - 12:01:23
czytaj przytomnie, napisałam:

tak wspierałam...

w odpowiedzi użyłam czasu przeszłego - jako Polak powinieneś znać reguły języka ojczystego the finger smiley
14 maj 2018 - 12:07:54
cytat ze spotkania protestujących w Sejmie RP z rafalska i michalkiewiczem (nazwiska z małej litery, bo to mali ludzie)

- Klucz jest w tym, że teraz pani minister, cały rząd PiS powinien spojrzeć (na nasze postulaty-PAP) nie z pozycji ministra finansów, bo ja w to wierzę, że jeżeli nawet nie ma tych pieniążków, to można przesunąć. Powinni wszyscy się zebrać i spojrzeć sercem teraz, a nie stanowiskiem ministra, czy premiera - powiedział jeden z protestujących niepełnosprawnych Kuba Hartwich na konferencji prasowej po spotkaniu z przedstawicielami rządu.

źródło:[www.rynekzdrowia.pl]

Kuba ma racje, bo mnóstwo podatników pieniędzy trwoni się na bzdury lub wypychanie kabzy różnym niedoukom angry smiley
14 maj 2018 - 13:44:19
Pytałem czy wspierała świat protest, bo jakoś sobie na forum nie przypominam takiego tematu.
14 maj 2018 - 14:15:14

Hammer
Pytałem czy wspierała świat protest, bo jakoś sobie na forum nie przypominam takiego tematu.
nie kumam o co Ci biega, odpowiadam na to co da się odczytać

czy wszystko co robię musi być na forum?

teraz ktoś zrobił petycję i łatwiej można wyrazić swoją aprobatę, znalazłam, skopiowałam link i tyle w temacie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 55
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017