Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Oszust w Konstancinie
10 maj 2018 - 00:06:41
jak informuje UMiG:

W ostatnich dniach do nieruchomości na terenie Kawęczyna i Turowic wstępowała osoba, podająca się za nową pracownicę Zakładu Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie, rzekomo odczytująca stany wodomierzy. Nie jest to pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie, nie należy więc wpuszczać tej osoby do domu.

Zakład Gospodarki Komunalnej prosi o ostrożność i ograniczone zaufanie w przypadku podobnej sytuacji. Informujemy, iż wszyscy inkasenci zatrudnieni w ZGK Konstancin-Jeziorna posiadają identyfikatory ze zdjęciem, oraz zobowiązani są do okazania swojego identyfikatora każdorazowo życzenie mieszkańców.Ze swej strony dodam, że ZGK zdaje się ma możliwość zdalnego odczytywania wskazań, tylko nie jestem pewna czy w całym Kcinie

I jeszcze jedna wiadomość. Niedawno kręciła się jakaś facetka i prosiła żeby ją wpuścić do domu, bo chce naładować telefon. Nie przesądzam, ale jakoś to dziwnie wyglądało, bo rzut beretem są różne instytucje, gdzie można sobie wtyknąćZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-10 00:07 przez mania.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 62
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017