Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Jak odmłodzić okolice oczu
04 sty 2019 - 10:44:07
Mam problem ze skórą w okolicach oczu bo jest cienka i sucha.Doradzicie jak można odmłodzic okolice oczu?
przypomniało mi się
04 sty 2019 - 19:17:59
ale kto wie, może się przyda - powrót do babcinych kosmetyków. Pamiętam, że moja mama - a było to w połowie XX.wieku, zaraz po wojnie stosowała naturalne surowce, bo o kremach można było pomarzyć.
Pamiętam, ze używała olejku rycynowego - po którym pięknie rosły brwi i rzęsy, a cera była gładka, nie wysuszona. Poza tym robiła sobie maseczki z owoców warzyw. Do końca życia zachowała ładną cerę, choć paliła sporo papierosów sad smiley

znalazłam nawet na stronce: [party.pl] pochwałę tego olejku:

Dzięki zawartości witamin A, E oraz kwasów tłuszczowych omega-6 olejek rycynowy odżywia skórę twarzy i wzmacnia włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra sprawia wrażenie młodszej i zdrowszej. Olejek zmiękcza też skórę, nawilża i wygładza ją. Rozjaśnia także przebarwienia.

Olejek rycynowy nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju cery: wrażliwej, suchej, trądzikowej, tłustej i dojrzałej. Można stosować go jako dodatek do maseczek pielęgnacyjnych lub zamiast kremu odżywczego na noc. Można używać go też do zmywania makijażu.

- może warto spróbować
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 57
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017