Portal Konstancin.com Historia okolic Konstancina-Jeziorny Muzeum Konstancina Serwis zdjêciowy Konstancin-Jeziorna Filmowe migawki z Konstancina-Jeziorny Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Fotomapa Konstancina-Jeziorny 2004
07 sty 2013 - 11:22:29
Dawno, dawno temu, w roku 2004, wpadliśmy z adminem na pomysł, żeby wydać takie małe wydawnictwo reklamowe - Fotomapę Konstancina-Jeziorny na CD. Coś w rodzaju takiego prymitywnego Street View połączonego z pierwociną obecnego pomysłu na Serwis Zdjęciowy. Przez parę miesięcy dreptałem sobie i jeździłem rowerem po mieście cykając fotki, korzystaliśmy też czasem z pracy innych osób i na koniec sprokurowaliśmy mapę, którą wgralismy na CD rzeczone. Była dostępna za darmo u nas i kilku reklamodawców.

Teraz, gdy tak patrzę, to pluję sobie w brodę, że nie zachowaliśmy kompletu źródeł - zdjęcia są w wymiarach 300x300, oryginały zachowały się do zaledwie jakiś 20% materiału (te zachowane są oczywiście w Serwisie), ale i tak chyba warto spojrzeć - hej, mam wrażenie, że ja na tamte czasy zrobiliśmy coś fajnego. I widać wyraźnie, jak się miasto pozmieniało.

A więc dla chętnych - lżejsza, okrojona z reklam, wersja Fotomapy 2004



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować