Portal Konstancin.com Historia okolic Konstancina-Jeziorny Muzeum Konstancina Serwis zdjêciowy Konstancin-Jeziorna Filmowe migawki z Konstancina-Jeziorny Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 21:42:32
Na Dniach Konstancina rozdawana była mapa naszej gminy. Na okładce i w środku jest sporo zdjęć. Mam problem z identyfikacją zdjęć kapliczki i budynku z czerwonej cegły z okładki.
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 21:58:42
Pokaż, to podpowiemy.

Kapliczek szukej tukej, jak mawia kumpel ze Śląska (a może z Zagłębia): [picasaweb.google.com]



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 22:59:48
Ponieważ map rozdali sporo myślałem, że wystarczy opis.
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 23:06:12
Ja nie dostałem.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 23:19:25
również mapa nie wpadła mi w ręce, ale z opisu (budynek z czerwonej cegly) mogę wnioskować że chodzi o kapliczkę na Argentynie, róg Niskiej i Szkolnej

Re: MAPA - co jest na zdjęciach
15 cze 2014 - 23:22:59
a nie, źle zrozumiałem... chodzi ci o dwa różne zdjęcia, i czerwonego budynku i kapliczki...
no to ten, bez wrzucenia tu skanu/zdjęcia, nie pomożemy (chyba że ktoś kto dostał takową mapę)
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
16 cze 2014 - 14:15:25
Może na priv jakiś normalny adres mail, na który można scan wysłać? smiling smiley
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
16 cze 2014 - 14:43:24
adam_zysz@op.pl

podeślij to tu zamieszczę... i postaram się odpowiedzieć ;)
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
16 cze 2014 - 15:24:23


kapliczka znajduje się na terenie kościoła w Skolimowie.
Dom z czerwonej cegły - ambulatorium w osadzie pracowników papierni, inaczej mówiąc budynek na osiedlu w Mirkowie - była tam (jest nadal?) prywatna przychodnia.
Re: MAPA - co jest na zdjęciach
16 cze 2014 - 15:47:58
O ile przy kościele w Skolimowie nie byłem baaardzo dawno, to Mirków kompletnie mnie zmylił - to rzeczywiście jest to, ale kadr przedstawia budynek na tle błękitu, bez drzew i fabryki w tle (wygląda jakby stał na wzgórzu, lub na końcu miasta, a za nim pola) .

Za pomoc dziękuję. smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-16 15:51 przez daramis.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować