Portal Konstancin.com Historia okolic Konstancina-Jeziorny Muzeum Konstancina Serwis zdjêciowy Konstancin-Jeziorna Filmowe migawki z Konstancina-Jeziorny Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Generał, Prezydent, Sokrates Starynkiewicz
12 sty 2015 - 10:42:14
Na wstępie przepraszam Administratora za , "wyjście" z tematyką wpisu poza historyczne lokalne "opłotki". Sądzę jednak że z uwagi na atrakcyjność
tematu jest/będzie to zrozumiałe. W Muzeum Niepodległości ,21 stycznia o godz 17.00 odbędzie się (po raz pierwszy dla publiczności) projekcja filmu o Sokratesie Starynkiewiczu.Reżyserem filmu jest uznana rosyjska scenarzystka Tamara Elżbieta Jakżyna.Film zrealizowany został ze specjalnym zamiarem jego uroczystej promocji w dniu inauguracji planowanych ( niedoszłych do skutku ) Dni Kultury Polskiej w Federacji Rosyjskiej .

Pozwoliłem sobie poprawić błędy w tytule wątku - Bartek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-12 13:41 przez Bartek.
Re: Generał,Prezydent,Sokrates Starynkiewicz
12 sty 2015 - 11:04:28
mimo wszystko proponowałbym takie informacje wrzucać do wątków "artykuły warte przeczytania" (gdy mowa o konkretnych artykułach) bądź "wydarzenia związane z historią K-J" (jeśli chodzi o wydarzenia, mimo że nie dotyczy to K-J)
[www.konstancin.com]

inaczej zrobi nam się tu śmietnik i 100 wątków o jednym wpisie smiling smiley
Re: Generał,Prezydent,Sokrates Starynkiewicz
12 sty 2015 - 11:57:03
Proszę mi wybaczyć to "zaśmiecanie". Na moje ,co prawda nie za mocne usprawiedliwienie ,mam tylko tą dobrą intencję ,aby informacja o filmie była "wyrazista" i nie umknęła ( wetknięta w raczej mało "odwiedzany" wątek artykułów... ) uwadze ,ewentualnie , potencjalnie zainteresowanych tym ,moim zdaniem , atrakcyjnym i terminowym ( data projekcji) tematem.
Pozdrawiam ,przywołującego mnie, jak najbardziej zasadnie, do zachowania "forumowego" porządku , Pionka Agory.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować