Portal Konstancin.com Historia okolic Konstancina-Jeziorny Muzeum Konstancina Serwis zdjêciowy Konstancin-Jeziorna Filmowe migawki z Konstancina-Jeziorny Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
architektura Hugona Kudera
08 maj 2017 - 23:22:33
Witam

Długo tu nie byłem, ale powód mam taki, że chciałem podzielić się z Wami ciekawostką. Trafił do mnie plan architektoniczny "Willi Skolimowianka" z ul.Chylickiej 1, który jest podpisany przez Hugona Kuderę. Jeśli to jest rzeczywiście ten sam od Hugonówki to ciekawy smaczek smiling smiley .
[www.facebook.com]
pozdrawiam
Re: architektura Hugona Kudera
09 maj 2017 - 08:46:47
"Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna" - prosimy o zmianę w widoczności postu z "dla znajomych" na "ogólny" smiling smiley
Kudera miał również swoją willę w naszej gminie, jego postacią (i dorobkiem) zajmuje się Tomasz Lachowski smiling smiley
Re: architektura Hugona Kudera
09 maj 2017 - 14:28:35
Witam

powinno już funkcjonować

pozdrawiam
Re: architektura Hugona Kudera
09 maj 2017 - 18:40:12
działa tylko dla entuzjastów fejsbuka, szkoda
Re: architektura Hugona Kudera
09 maj 2017 - 21:49:02
Mogę podesłać na maila. Podpowiedzcie jak najlepiej. smiling smiley
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 09:51:59
Nadal nie działa.

Maniu, ale wiele rzeczy można na FB zobaczyć nawet jak się programowo jest anty i nie ma konta.

A na forum można się wypowiadać tylko po rejestracji i ktoś tak samo może marudzić.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-10 09:54 przez Bartek.
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 11:32:38
Starałem się coś uaktualnić na Wikipedii ale pewnie ten sam skutek. "Skolimów-Konstancin" - tam będzie wspomniane o Willi Skolimowianka.

pozdrawiam
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 12:54:24
Widziałem, ale, oj, Wikipedii nie wolno uźródławiać facebookiem, bo to źródło efemeryczne i niewiarygodne, ani samą Wikipedią smiling smiley

Jak tylko będą jakieś zewnętrzne źródła, to postaram się to poprawić. Na razie zostawiłem do zatwierdzenia ten wpis, bo nie spełnia formalnych warunków.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 14:20:58
Skąd pochodzi skan tego planu? Może mogę tego źródła użyć...



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 16:02:58
Jest to plan, który jest moja własnością. Wyrażam zgodę bo to ciekawa spuścizna. Możliwe że niedługo w ogóle nie będzie istnieć bo chcą jednak w województwie poszerzyć róg Chylickiej i Pułaskiego
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 16:57:10
Plan będący czyjąś własnością nie może niestety być źródłem - gdyby był opublikowany drukiem, ew. na jakiejś stronie, to wtedy można się do tego odwołać, bo jest to weryfikowalne.

Pomyślę jak to ogarnąć i w razie czego się odezwę.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
Re: architektura Hugona Kudera
10 maj 2017 - 19:46:52
W sumie to tylko zależało mi na na podzieleniu się z Wami a nie "fejsbókowiczami" smiling smiley. Jakbym miał własną stronę... no ale cóż. Mogę podesłać skany stron w dalszym ciągu na maila smiling smiley

pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować