Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 03 cze 2015 - 22:35:28


Artek_Bartek
ja mam pretensje do tych co nie spełniają społecznych życzeń (a nie moich własnych, że o przedwyborczych obietnicach z litości nie wspomnę...) posługując się sloganem pt. 'nie da się'...
a i mam wrażenie, że powinnaś dostrzec, że osobiście włożyłem wiele wysiłku by przekonać unikającą dyskusji władzę, bu ludzie dostali to co im się należy jak przysłowiowa zupa psu...poświęciłem temu wiele z mojego prywatnego czasu...
a taka Nivea dla mnie robi głupotę wymagając od ludzi klikanie co dzień bo świadomości marki to nie wzmocni...i osobiście nie dziwi mnie, że mniejszej miejscowości łatwiej klikać bo łatwiej się o akcji poinformować niż w takiej dużej gminie...zwłaszcza, że polityka informacyjna tu leży na łopatkach...i tyle w temacie...choć w sumie to ludzie z danego osiedla mogliby się zorganizować tylko...poczucie wspólnoty to w tym kraju jest zaburzone od lat...a inne osiedla mogą nie klikać z zazdrości...społeczeństwo nie jest doskonałe...jednak...przykład idzie z góry...niestety....

Ale to wszystko słowa, słowa, słowa. Gadaniem, ganieniem (choć słusznym) świata się nie zbuduje. Trzeba coś zrobić fizycznie, no choćby klikać w to Podwórko. Już nie mówiąc o większych przedsięwzięciach jak np. Otwarte Ogrody - pomysł i realizacja Hanki Budnickiej, albo wolontariat, czyli danie swojego czasu, siły, rozumu, by wesprzeć kogoś lub coś...
Gadanie i narzekanie najlepiej nam Polakom wychodzi, tylko z tego marny pożytek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.198.---)
Data: 05 cze 2015 - 11:53:36

Właśnie jestem na placu zabaw w Powsinie (dzielnicowym) gdzie dwóch panów z urzędu chodzi i sprawdza wszystkie zabawki. Jest to wynik wczesniej kontroli bo chodzą z protokołem i sprawdzają o co chodziło poprzedniemu kontrolerowi.

Porównując te,"usterki" z tymi którymi są na naszym placu na Południowej lub tym co jest przy Starej Papierni to te,nasze,by pozamykali smiling smiley

W Warszawie jest dużo,placów niegmknnych i wszystkie podlegają corocznej kontroli miasta. Ciekawe jak jest u nas...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (89.68.98.---)
Data: 05 cze 2015 - 15:38:10

Przy Papierni to chyba prywatny? Odnośnie placu zabaw na ul. Południowej to spuśćmy zasłonę milczenia. Jest bardzo zaniedbany jak wiele rzeczy w naszej Gminie. Jestem ciekaw czy choś piasek został na wiosnę zmieniony w piaskownicy na taki z "atestem"?

Gdy zostały oddane dwa place zabaw w Parku Zdrojowym to do piaskownic został wsypany piach, którego nawet pieskom do zabawy bym nie dał a co dopiero dzieciom. A piękny, czysty piasek wiślany to chyba dla nas nie problem? Obok Siekierek jest "piaskarnia".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.198.---)
Data: 05 cze 2015 - 16:33:45

W Górze tez,byla piaskarnia.

Warszawa kontroluje i prywatne.

Ostatnio dosypali piasku. Takiego samego jak w Parku.

I wymienili kilka spróchniałych desek. Ale trochę to trwało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.15.---)
Data: 07 cze 2015 - 00:01:44



Ale to wszystko słowa, słowa, słowa. Gadaniem, ganieniem (choć słusznym) świata się nie zbuduje. Trzeba coś zrobić fizycznie, no choćby klikać w to Podwórko. Już nie mówiąc o większych przedsięwzięciach jak np. Otwarte Ogrody - pomysł i realizacja Hanki Budnickiej, albo wolontariat, czyli danie swojego czasu, siły, rozumu, by wesprzeć kogoś lub coś...
Gadanie i narzekanie najlepiej nam Polakom wychodzi, tylko z tego marny pożytek
Tym swoim 'nam' te słowa to odnosisz Maniu rozumiem do siebie? I oczywiście wiesz ile razy inni kliknęli w słusznych sprawach? A Burmistrza pytałeś ile on kliknął i czy np.zachęcił do tego swoich pracownikow? Ja "gadałem i narzekałem" w ostatnich latach wielokrotnie na komisjach i sesjach...Ciebie tam nie widziałem...ale moze dlatego, że Ty widzisz jedynie to co Ci obecny włodarz pokazać raczy...
Daj prosze spokój...lepiej sie skupić na wspólnych dyskusjach co zrobić niż dzieląc sie nie robic nic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 07 cze 2015 - 00:24:42

1. Włodarz, zadzwonił do mnie i poprosił, żebym informację o Podwórku umieściła na stronce. Powiedział też, że zachęca do głosowania pracowników, znajomych i rodzinę.

2. Nie jest moją rola ani obowiązkiem sterczenie na komisjach i sesjach i patrzenie w oczy i na ręce (w dół czy w górę) radnym czy jakie miny mają urzędnicy, bo przypomina mi to wysiadywanie babć w przychodniach lub kiedyś sterczenie w kolejce po 150. słoik majonezu albo kiwanie nad kuflem piwa w braku alternatywy pożyteczniejszego spędzania czasu

nie na tym polega praca dla społeczeństwa, a choćby dla jednej osoby wymagającej wsparcia czy inna forma wolontariatu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.15.---)
Data: 07 cze 2015 - 10:25:12

Pomidor ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty