Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 15
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.itsa.net.pl)
Data: 19 kwi 2013 - 10:14:51

Muszą wyrównać, żeby maratończycy w niedzielę nie połamali sobie nóg smiling smiley

[orlenmarathon.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 19 kwi 2013 - 10:45:51


Klaudiusz
Muszą wyrównać, żeby maratończycy w niedzielę nie połamali sobie nóg smiling smiley

[orlenmarathon.pl]

Następnym razem trzeba wyznaczyć trasę przez kilka ulic w naszym mieście ;)

P.s.
Faktycznie przy takim stanie nawierzchni skrótu stawy biegaczy mogłyby tego nie wytrzymać - skręcenia itp. Nieźle, trzeba było maratonu by poprawić nawierzchnię....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 19 kwi 2013 - 14:08:13

W końcu. Może poranne korki zmniejszą się choć trochę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 19 kwi 2013 - 17:25:07

jak wszyscy pognają i będzie bum to się raczej zwięksżą ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.play-internet.pl)
Data: 20 kwi 2013 - 12:23:21

Skrót jest przejezdny. Została zrobiona nakładka na najbardziej zniszczony odcinek podjazdu/ zjazdu. Trzeba trzymać kciuki za technikę i jakość wykonania, oby nakładka wytrzymała jak najdłużej.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wyremontowali-wazny-skrot-podgrzybkow-i-gasek-otwarte,84321.html

A podczas remontu nawierzchni:
http://www.youtube.com/watch?v=bOZDsox10Rk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 12:29 przez Mixiorek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.182.16.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 kwi 2013 - 21:33:00

Mi sie najbardziej podobało wczoraj wieczorkiem...niby zamknięty przejazd a jakoś betonowe bloki zostały przesunięte przez jakichś desperatów tak, że przejechać sie dało...
Droga taka jest niewątpliwie potrzebna....wstyd dla władz wszelakich, ze do tej pory mamy w jej miejsce protezę sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 kwi 2013 - 19:01:45

Co zrobisz, rezerwat. Nie wolno.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: majkelmajkel (217.153.76.---)
Data: 03 sty 2014 - 12:10:20

Od kliku dni światła na Przekornej działają na przekór kierowcą. Wczoraj wieczorem około 19:00 korek na 20 minut na skrócie w stronę K-J. Czas zielonego dla przekornej 4 sekundy, czerwonego 3 minuty.

Swoją drogą wygląda na to, że pierwszym normalnym skrótem na Ursynów będzie S2.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-03 12:11 przez majkel.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 03 sty 2014 - 12:38:15

też zauważyłem te korasy...trzeba te światła wyregulować a chyba można tak zaprogramować by o 19:40 (jak wracałem wczoraj) czy w podobnej godzinie (jak wracałem w poniedziałek) nie było kora co się zowie?!
mi się wydaje, że to też problem z zieloną strzałką, która coś ma problem się świecić tak długo by wyrównać skrócenie cyklu zielonego....a tu większość zdecydowana w prawo skręca....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.ip.netia.com.pl)
Data: 03 sty 2014 - 13:29:31

Przypomnę co pisałem/ przewidziałem w innym wątku:

"Na skrzyżowaniu Drewny z Przekorną zainstalowano oddzielne sygnalizatory do lewo skrętu. Poprawi to pewnie bezpieczeństwo przy lewo skręcie natomiast moim zdaniem spotęguje również korki na skrócie na Kabaty oraz na ciągu Drewny."

Korek wczoraj to pikuś. Od wtorku, środy gdy powróci normalny ruch to tam będzie armageddon, korek będzie do Rosoła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: BeciaBecia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 sty 2014 - 09:23:02

No i sprawdziło się. Dziś rano była katastrofa. Korek do skrętu na Kabaty sięgał stacji Shella. Większość skręcała do Powsina, żeby ominąć skrzyżowanie. Przez to w żółwim tempie posuwały się samochody na ulicy z Bielawy za szkołą amerykańską. Z Bielawy do Powsina jechałam 30 minut. Jeden wielki bałagan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 07 sty 2014 - 09:34:03

Za Vogla był też lotny patrol to dołożyło swoje do korka na dalszym etapie.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: KumosKumos (---.31.63.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 sty 2014 - 10:18:40

Korek był dzisiaj generalnie wszędzie. Już o 6.30 samochody w żółwim tempie jechały Wilanowską przez Grapę. Z tego co zauważyłem stała Jeziorna jeszcze o 8, ja utknąłem w tym czasie na Mirkowskiej. Potem kolejny korek za szkołą amerykańską, gdzie wiele osób wbijało się przez pole. Następnie stał Powsin, bo wszyscy uciekali z Powsińskiej na Drewny. Potem w zasadzie aż do Vogla gdzie jak napisał Bartek czekała niespodzianka w postaci kontroli trzeźwości wszystkich kierowców na prawym pasie był spokój.
Pierwszy dzień po feriach. Jutro ocenimy. Dzisiaj do Wilanowa 28 minut.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: Filip RawskiFilip Rawski (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 sty 2014 - 12:39:37

o 6.30 utknąłem w tym korku do skrętu na Kabaty. Szybka decyzja i pojechałem prosto i zawróciłem na najbliższych możliwych światłach. I niestety jest to jedyne sensowne rozwiązanie na nową "strzałkę" do skrętu w lewo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 12:40 przez Filip Rawski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: KlarKlar (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2014 - 12:47:43

Niestety dzisiejsze poranne korki dotknęły całą Warszawę,a nie tylko Powsin.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 07 sty 2014 - 14:23:34

co nie zmienia faktu, że każda nowa organizacja ruchu korki powoduje....ja jechałem nieco później i ktoś w tych programatorach od świateł grzebał...kwestia, czy coś wygrzebie sensownego...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 sty 2014 - 15:20:18


Artek_Bartek
co nie zmienia faktu, że każda nowa organizacja ruchu korki powoduje....ja jechałem nieco później i ktoś w tych programatorach od świateł grzebał...kwestia, czy coś wygrzebie sensownego...

Rano napisałam do wydz DG, może zareagowali?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 07 sty 2014 - 17:32:41

Odcinek Kabaty (rosoła/wąwozowa) - powsin pokonałem w jedyne 35-40min. Jak ja nie lubię mieć racji ;-(

P.s.
Przy światłach drewny/ przyczolkowa stała ekipa od świateł. Tylko co oni mogą? Tu trzeba radykalnie zmienić cykle. Swiatla dla pieszych zapalają sie na zielono nawet gdy nikt nie przechodzi. Są guziki dla pieszych, po co one teraz są?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 07 sty 2014 - 19:59:08

Światła są po to aby ograniczyc wjazd samochodow do Warszawy. Tam będą raczej regulować aby byl większy korek niż płynny ruch.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skrót na Ursynów - tzw. Nowokabacka
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 07 sty 2014 - 20:02:36

Według naviexpert i targeo na skrócie nadal jest duży korek. Jak ktoś słusznie zauważył jak Warszawa będzie chciała nas załatwić to ustawi odpowiednio sygnalizację. No i proszę.

Moim zdaniem ul. Nowokabacka powinna być jednym z priorytetów nowej kampanii wyborczej do samorządu oraz później wybranego Burmistrza. Sprawny dojazd do metra (do około 20min) musi być. Nie wiem jak kto zrobi - wygra w lotto, wyczaruje, wyemituje obligacje, wesprze Warszawę/ Wilanów. Ulica musi powstać i to nie za kilka lat bo ona powstaje już prawie 15 lat, tylko wkrótce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 15


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.