Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 20 lis 2011 - 10:15:49


harmattan

mania
Wyżej napisałam, że informacja o spotkaniu 15 listopada miała się ukazać na str gminnej
Niczego takiego wyżej Pani nie napisała. Proszę nie manipulować.


A to?


mania
Akurat na spotkanie w dniu 15 listopada 2011 roku i poświęcone strategii ws. Mirkowa , zaproszenie zostało wysłane do opublikowania na stronie gminnej,

Jak rozumiem, wyraźnie znaczy, że "miało się ukazać w BIP"?

Panie Andrzeju, niech pan naprawdę nie próbuje na siłę znaleźć dziury, po co sobie frustracji dokładać.

Dziwię się też, że panu tak łatwo przychodzi dwulicowość i godzenie pisania do nas tutaj "per pan" a wyzwiska na poziomie gimnazjum na swoim blogu.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 lis 2011 - 10:28:51

jest gorzej niż mi się wydawało, wydz. Promocji zasilony przez nowe kadry nadal w letargu:

otrzymałam wiadomość, że nie wklejono informacji o spotkaniu 15 listopada na stronie www. gminy, a okazało się że miała być także w BIP.
O kolejnej porażce wydz Promocji napisał w tym watku radny Tomasz Zymer dn. 13 listopada 2011 o godz. 08:02:58



3) W wypadku tego konkretnego projektu (o Parku Kulturowym), dyskusja nad uchwałą zaczyna się od spotkania publicznego z udziałem radnych i mieszkańców, zwołanego przez Przewodniczącego Rady Miejskiej, ogłoszonego (podobno) w BiPie (tzn. p. Cieślawski wysłał to do BiPu dwa tygodnie temu i panie deklarują, że gdzieś to wkleiły, tylko pytanie - gdzie)


Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.182.245.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 lis 2011 - 22:00:26

Nie wiem, podtrzymuje swoje zdanie, że mania (sorry na prefiks Pani nie zasługuje) ma jakiś problem z Wydziałem Promocji. Może odrobina pokory i zastanowienie się nad tym co się pisze.
Wchodzimy na BiP/Komunikaty i Ogłoszenia
Widzimy "Ogłoszenie - konsultacje w sprawie MPZP Osiedla Mirków"
mamy nawet odnośnik do załącznika w pdf o nazwie : pismo_w_spr.mpzp_mirkow-Przew.rady.pdf
a pod tym :

Data wytworzenia:
2011-11-03
Data publikacji:
2011-11-03
Moje pytanie: Ma pani dalej zamiar kontynuować tą politykę kłamstwa? Nie wiem bazuje pani na tym że ludzie nie będą chcieli sprawdzić co za bzdury tworzy mania? Sprawdzają i ręce opadają.
Jak mawia młodzież: żenua

P.S Nadal nie jestem pracownikiem UMiG.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 22:34 przez Obywatel X.

Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 lis 2011 - 22:24:06

Obywatelu X (chyba urzędniku), trochę życzliwości wobec mieszkańców, dla których UMiG istnieje (nie odwrotnie).
Czy przeciętny Kowalski jest w stanie wytropić tę wiadomość, jeśli bardzo kumaty radny T. Zymer nie znalazł tej informacji?

jeszcze raz :

Tomasz Zymer napisał w tym watku, w dniu 13 listopada o godz. 08:02:58 napisał:



3) W wypadku tego konkretnego projektu (o Parku Kulturowym), dyskusja nad uchwałą zaczyna się od spotkania publicznego z udziałem radnych i mieszkańców, zwołanego przez Przewodniczącego Rady Miejskiej, ogłoszonego (podobno) w BiPie (tzn. p. Cieślawski wysłał to do BiPu dwa tygodnie temu i panie deklarują, że gdzieś to wkleiły, tylko pytanie - gdzie)


Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.centertel.pl)
Data: 20 lis 2011 - 22:40:47


Obywatel X
Wchodzimy na BiP/Komunikaty i Ogłoszenia
Widzimy "Ogłoszenie - konsultacje w sprawie MPZP Osiedla Mirków"

Spotkanie konsultacyjne 15 listopada nie dotyczyło MPZP Osiedla Mirków, tylko "rozpoczęcia debaty nad wypracowaniem stanowiska Rady w kwestii koncepcji zagospodarowania obszaru dawnych Zakładów Papierniczych po ewentualnym zaprzestaniu produkcji przez Metsa Tissue" (cytat z pisma A. Cieślawskiego w zakładce w BIP-ie). Nie omawiano zmiany planu miejscowego. Natomiast jest obecnie omawiana zmiana tegoż właśnie planu, ale wyłącznie w celu umożliwienia budowy kotłowni dla bloków - i wielu mieszkańców tylko z tą kwestią kojarzy w tym momencie sprawę MPZP Mirkowa (uchwała będzie głosowana na najbliższej sesji). Informacja w BIP-ie jest zatem zamieszczona, ale nieścisła i myląca, na dodatek - niezgodna z intencją osoby organizującej spotkanie, czyli przewodniczącego RM.

Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.182.245.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 lis 2011 - 23:00:58

Z całą sympatią dla Pana ale to chyba nie polega na tym aby po spotkaniu pisać że informacja o czymś miała tytuł niezgodny z intencją organizatorów. Poza tym jak dobrze pamiętam prasa lokalna tez informowała o tym meeting-u.

Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: HammerHammer (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2011 - 09:55:59

Sugerujesz, że uczciwi urzędnicy posuwają się do fałszowania dat i godzin zamieszczenia czegoś na stronie? smiling smiley

(Parę dni temu sam to zrobiłem, aby ustawić informacje w "słusznej" kolejności smiling smiley )

Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 10:25:02

Offtopic

Ja to robię notorycznie w swoim podcaście - wrzucam na serwer w czwartek, ale datę publikacji ustawiam na piątkowy poranek grinning smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 09:16:49


Obywatel X
Data wytworzenia:
2011-11-03
Data publikacji:
2011-11-03

Przepraszam, ale to równie miarodajne, jak zdjęcie burmistrza z yeti. W praktycznie każdym CMS-ie można ustawić datę na dowolną jednym kliknięciem. A dobrze wiemy, że wiadomości spływające z różnych wydziałów potrafią być sprzeczne, więc ich wiarygodność bywa różna.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 lis 2011 - 10:30:42



Zgadzam się, że w tym momencie nie ma już sensu dyskutować o formie zamieszczonej w BIP-ie informacji.

A może jednak jeszcze troszkę podyskutujmy. Otóż w BIP ukazał sie w formie ogłoszenia o spotkaniu , dokładnie taki tekst jaki przysłał do wydz.propmocji p.przew. A.Cieślawski. Rozumiem , że p.przew. śledził czy to o co prosił ukazało się na BIP ?
Raczej nikt nie słyszał aby p.przew. zgłaszał zastrzeżenia ?
P.Bartku , być może czasem informacje , które spływają do wydz. promocji bywają sprzeczne. Ale w tym konkretnym przypadku informacja nie pochodziła z żadnego wydziału lecz została wysłana mailem przez p.A.Cieslawskiego. Nie można z góry zakładać , że użytkownik Obywatel X podaje nierzetelne informacje co do dat wytworzenia i publikacji. To , że Hammer tak robi to nie znaczy , że wszyscy też tak maja smiling smiley
Reasumując - informacja podana do wydz.promocji została opublikowana i nie można czynić zarzutu , że w takiej a nie innej zakładce. . Przecież zakładka - Komunikaty i Ogłoszenia ,jest jak najbardziej właściwą aby się tam komunikat/ogłoszenie znalazło.

A jak sie teraz czują ci , którzy zarzucali niewydolność wydz.promocji ?

mania
Akurat na spotkanie w dniu 15 listopada 2011 roku i poświęcone strategii ws. Mirkowa , zaproszenie zostało wysłane do opublikowania na stronie gminnej, niestety nie ukazało się. Dlaczego wydz Promocji znów okazał swoją niewydolnośc - nie wiadomo
Na BIP się miało ukazać i się ukazalo.

A od 01-01-2012r. wszystko sie zmieni będzie nowy BIP i chyba stronka urzędu też.

Re: Co to jest Park Kulturowy i czy gmina musi go uchwalić
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2011 - 10:55:07


harmattan
Otóż w BIP ukazał sie w formie ogłoszenia o spotkaniu , dokładnie taki tekst jaki przysłał do wydz.propmocji p.przew. A.Cieślawski. Rozumiem , że p.przew. śledził czy to o co prosił ukazało się na BIP ?
Raczej nikt nie słyszał aby p.przew. zgłaszał zastrzeżenia ?

Tekst - taki, jaki przysłał Andrzej (zgadza się), tyle, że pod mylącym nagłówkiem. Zastrzeżeń Andrzej nie zgłaszał.

Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.180.23.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 lis 2011 - 10:34:52

Dochodzimy do paranoi. Urzędnicy kłamią i fałszują dane. Najlepiej rozwiążmy UMiG, bo po co ci kłamcy mają zarabiać..... Co do sprzecznych informacji... To UMiG a nie Służba Wywiadu, aby weryfikować każdy napływający meldunek. Do tego dołóżmy jeszcze zgadywanie co autor miał na myśli i jakie są intencje twórcy... i następna informacja w BIP za rok....
No tak okazuje się że urzędnik nie jest miarodajny pod względem uczciwości, ale taka mania jest w swych atakach U-C-Z-C-I-W-A.....

Re: Zagospodarowanie Mirkowa - tereny po papierni (PARK KULTUROWY)
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 11:08:54


Obywatel X
Dochodzimy do paranoi. Urzędnicy kłamią i fałszują dane.

Żadnej paranoi. Harmattan potwierdzi, że ze sprawdzenia niektórych danych uzyskuje się dwie sprzeczne odpowiedzi - w jednym wydziale mówią, że dali, w innym nie dostali. To nie paranoja, to fakt. Nikt nie wymaga od Urzędu niczego ponad to, żeby swoją pracę wykonywał sprawnie.


harmattan
Nie można z góry zakładać , że użytkownik Obywatel X podaje nierzetelne informacje co do dat wytworzenia i publikacji.

Nie zakładam. Wskazuję jedynie, że to nie musi być żadne miarodajne potwierdzenie czegokolwiek. Podał takie dane, jakie były wyświetlone (zakładam, że w dobrej wierze) a ja wskazuje jedynie, że to teoretycznie nie muszą być dane zgodne ze stanem faktycznym.

Materiał zawisł (pomijamy fakt, że krótko przed spotkaniem, ale to też zależy, kiedy p. Cieślawski wysłał informację) - dobrze. W BIP-ie - słabiej, bo nie wiadomo, czy na głównej oficjalnej nie dotarłby do większej ilości osób, ale to spekulacja. Pod niewłaściwym tytułem, który sugerował inną informację - jeszcze słabiej, bo niektórzy mogli przez to się nim nie zainteresować. To nie jest kwestia złej woli, raczej przeoczenia czy może małej dbałości.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 11:52:26

Polepione



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.centertel.pl)
Data: 21 lis 2011 - 12:18:03

Bartku, bardzo dziękuję.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 19:50:35


wszystko sie zmieni będzie nowy BIP i chyba stronka urzędu też.


i nowy wydział promocji...

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 lis 2011 - 19:57:20

W jakim sensie nowy Wydział Promocji ?

Przecież on już jest jakby nowy. Nowa jest choćby p. kierownik. Czyżby zmian ciąg dalszy ? Zwolnią A.Jaskółowskiego ?
Może jakiś konkret ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 21:37 przez harmattan.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.147.141.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 lis 2011 - 20:09:56

A ja słyszałem ,że Wydział Promocji nie zostawi bez konsekwencji oskarżeń i bez odpowiedzi....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 20:20 przez Obywatel X.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 lis 2011 - 21:21:31

no własnie jest nowy wydział Promocji - o to mi chodziło

czy zwolnią A Jaskułowskiego - może tak, jesli go zatrudnią. Póki co pracue A. Jaskółowski



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 21:27 przez mania.

Re: Informacja publiczna, transparencja i konsultacje społeczne w gminie KJ
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 lis 2011 - 21:40:31

Takie psikusy sie zdarzaja z pisownią nazwisk. Ja pamiętam , że był taki słynny kolarz Zenon Jaskuła.

Oczywiście poprawiłem . Dziekuję za zwrócenie uwagi.

Pisząc o nowym BIP , miałem tez na myśli też to , co jakis czas temu pisał radny Zymer. Warunki pracy Wydz. Promocji ulegną znacznej poprawie. Sprzętowo również ma być juz normalnie. A zatem , zamiast tak non stop "szczypać" słusznie czy nie, osoby tam pracujące, raczej starajmy się im pomóc póki co a nie ciągle dokuczać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 21:50 przez harmattan.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.