Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Sołectwo Parcela - nowa strona internetowa
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 11 gru 2011 - 00:43:27

Serdecznie zapraszam na naszą nową stronę internetową Sołectwa Parcela pod adresem:
[www.parcela-konstancin.pl]
aby w pełni korzystać należy się zarejestrować
Pozdrawiam,
Robert Bryzek
Sołtys wsi Parcela
662 303 438



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-06 11:16 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sołectwo Parcela - nowa strona internetowa
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 11 gru 2011 - 09:54:59

bardzo ciekawa stronka.

Pzreczytałam o problemie z gnojowicą, jak jest "wysyp", to śmierdzi w połowie Kcina. Zapachy jak z szambiary. Mamy farta - z jednej strony dostarcza wrażeń asfalciarnia, z drugiej placówka naukowa.
Nie wiem czy p. wiceburmistrz wzięła pod uwagę fakt, że cała gmina jest uzdrowiskiem?

Śmierdzi obrzydliwie - juz pisałam, ze jeździłam na wieś po serek i kiedyś sobie stała załadowana fura nawozem spod krowy razem z właśnie czyszczoną oborą nie "jechały" jak te pola zasilone czymś. Czy wiadomo czym?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sołectwo Parcela - nowa strona internetowa
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.knc.pl)
Data: 12 gru 2011 - 08:28:34

Świetna strona p.Robercie. Szacun od sąsiada.

co do pisma z urzędu w sprawie gnojowicy - przytoczony w piśmie Kodeks Dobrych Praktyk Rolniczych nie jest przepisem prawa i powoływanie się na ten zbiór przez panią wice jest co najmniej niestosowne.

W mojej ocenie tak jak w sprawie rury z SGGW, sprawę należy przekazać do WIOŚ. Na temat zakładu SGGW mają już niejedną teczkę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sołectwo Parcela - nowa strona internetowa
Wysłane przez: sprawiedliwysprawiedliwy (---.ip.netia.com.pl)
Data: 12 sty 2012 - 21:17:28

Powstaje pytanie od czego są nasze gminne służby odpowiedzialne za ochronę środowiska!!! rzekomo mieszkamy w uzdrowisku?Czy spuszczanie rurą gnojowicy z fermy do jeziora Goździe jest zgodne z prawem?Czy rozrzucanie krowich odchodów i gnojowicy 10m od siedzib ludzkich jest dopuszczalne?

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.