Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Rolki
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 maj 2012 - 21:11:33

Witam,

Pojawiły się może w Konstancinie osoby rolkujące? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 15 maj 2012 - 21:55:59

Ja na razie jeżdżę Sobieskiego tam i z powrotem i uczę się hamować ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 16 maj 2012 - 17:26:31

tylko nie próbuj jak na łyżwach bo będzie bum ;)
do nauki dobry jest tor w Słomczynie...pod warunkiem jednak, że nie pada... mam generalnie nadzieję, że kiedyś jakiś daszek nad nim zrobią...no i za normalne pieniądze a nie takie typowo...konstancińskie ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 maj 2012 - 18:23:57

To może uda się kiedyś umówić na freeride po Konstancinie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.147.197.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16 maj 2012 - 21:49:39

Nie wiem tylko czy jesteśmy w stanie ustalić taki punkt, do którego każdy będzie mógł dotrzeć w miarę bezpieczny sposób po sensownej nawierzchni... :-)
Ja ostatnio zrobiłem kółeczko Habdzin, Gassy, Obory...nawierzchnia ma momenty skrajnie niesprzyjajace rolkarzom :-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 maj 2012 - 21:58:26

jeżdżę często Grapa-Obory-Cieciszew-Gassy-Habdzin-Mirków-Grapa, i...jak się zaciśnie zęby na kilku krótkich odcinkach (szczególnie tym w Mirkowie), to reszta drogi to sama przyjemność. Najlepsza nawierzchnia jest na drodze Gassy-Habdzin; a ta nowa wzdłuż wału z Gassów do Ciszycy nawet się do niej nie umywa.

a gdyby tak kiedyś utwardzić drogę z Cieciszewa na Dębówkę... można by na rolkach śmigać aż do Czerska! grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 maj 2012 - 22:18:26

Mniej więcej coś takiego [g.co] ??

Fajnie, że zaczynają się ujawniać osoby rolkujące smiling smiley Ja ostatnio jeżdżę wzdłuż wału i w okolicach poczty w Skolimowie - uliczkami równoległymi i prostopadłymi do ul. Długiej. Przydałoby się więcej asfaltowych odcinków. Szkoda, że po parku zdrojowym nie da się jeździć, slalom między ludźmi byłby ciekawy grinning smiley

Bartku, powodzenia w nauce. Niedługo i tak pozbędziesz się tego hamulca ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-16 22:20 przez awanturnik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.159.28.132.static.crowley.pl)
Data: 17 maj 2012 - 07:48:14


awanturnik
Mniej więcej coś takiego [g.co] ??

mniej więcej... tylko początkowy odcinek inny - ulicą Sobieskiego do ul od Lasu, potem w kierunku dworu w Oborach, przez Obory na Parcelę... i potem już na Cieciszew i dalej jak zaznaczyłeś.
Zła droga jest na odcinkach od Obór do Parceli, potem przy Imielinie, i potem to już Aleja Wojska Polskiego (ale nie ze względu na nawierzchnię,tylko na duży ruch samochodowy - dla bezpieczeństwa lepiej jeździć tam strasznie nierównym chodnikiem)


awanturnik
Szkoda, że po parku zdrojowym nie da się jeździć, slalom między ludźmi byłby ciekawy grinning smiley

ależ da się jeździć... alejką na nasypie po kolejce Wilanowskiej, oraz tymi częściami wyłożonymi gładkimi płytami smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rolki
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 maj 2012 - 21:04:05

Tych gładkich płyt jest relatywnie dużo? Jak przechodziłem tamtędy kiedyś to widziałem tylko kawałek.

Ten nasyp muszę zlokalizować gdyż nie wiem gdzie to jest sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.