Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Pomoc sąsiedzka, produkcja Pitów smiling smiley na dobry cel smiling smiley
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.knc.pl)
Data: 26 lut 2013 - 22:56:43

Szanowni Państwo,

Zgodnie ze świecką tradycją już kilkuletnią na tym forum oferuję wykonanie rocznych pitów osobistych smiling smiley produkuję je zawodowo od 20 lat, mam na to papiery i niezbędne kwalifikacje smiling smiley Jedynym wynagrodzeniem jest przeznaczenie 1% na dobry cel smiling smiley jak w ubiegłym roku wspieram leczenie i rehabilitację małej sąsiadeczki Uli smiling smiley urodziła się z wadą serca i zespołem Downa, jest już po operacji kardio ale w dalszym ciągu będzie potrzebowała rehabilitacji, sprzętu, specjalistycznej opieki smiling smiley

W razie pytań oczywiście dostępne publicznie dane malucha przekażę, jak również moje własne smiling smiley

Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa [www.skwp.pl]

Proszę o kontakt meilowy klaudiusz@poczta.onet.eu

Jeśli admini się zgodzą to poproszę o przyszpilenie tematu do końca kwietnia smiling smiley

Pytania ogólnej natury można śmiało umieszczać na forum, bardziej osobisty kwestie proszę o PRV lub meila.

Pozdrawiam wszystkich!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomoc sąsiedzka, produkcja Pitów smiling smiley na dobry cel smiling smiley
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 30 kwi 2013 - 22:21:18

W sumie spółka Klaudio LTD wyprodukowała 56 pitów z 1% na świetny cel, w tym kilku forumowiczów konstancin.com smiling smiley wielkie dzięki wszystkim, również tym którzy pobrali ode mnie dane dla 1% dla małej konstancinianki Uleńki, niech duża i szczęśliwa rośnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.