Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: iannaianna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 maj 2013 - 21:36:17

Jako, ze mieszkańcy Kcina wszystko wiedzą ;) to może podpowiedzą jak się skontaktować w drużyną zuchową np. w dwójce. Pytam bo moje dziecko (nie chodzi do szkoły na terenie ) molestuje mnie, żeby je zapisac a ja nie mam pojęcia jak się skontaktować.

Dziękuję za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 07 maj 2013 - 21:47:58

Moim zdaniem jedyną działającą w gminie drużyną zuchową jest ta spotykająca się w piątki popołudniu w Słomczynie, która działała bardzo prężnie dzięki pasji i doświadczeniu druhny (na obozy letnie dołączali do drużyn z kieleckiego), ale teraz ma ona zdaje się maturę i nie może już poświęcać tyle czasu. Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.itsa.net.pl)
Data: 08 maj 2013 - 13:31:09

Wydaje mi się że Hufiec ZHP K-J już nie istnieje - w dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć instruktorów, którzy przecież działają pro-bono... a życie biegnie....

reszta konstancińsko-jeziorańskich harcerzy przyłączyła się do hufca ZHP Piaseczno

[piaseczno.harc.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: iannaianna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 maj 2013 - 13:44:04

Dzięki Wielkie za info.

Widać w dzisiejszych czasach Bóg, Honor, Ojczyzna to takie tam....hasła z lektur - kogo to obchodzi wśród młodzieży ...bardzo nielicznych

No cóż marzenie mojego dziecka nie zostanie zrealizowane w lokalnej społeczności. Poszukam w Wwie - ale to już nie będzie ZHP.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.itsa.net.pl)
Data: 08 maj 2013 - 13:46:24

Ze strony hufca piaseczyńskiego wynika że słomczyńska drużyna zuchów istnieje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 08 maj 2013 - 15:00:56

Tak jak napisałem - piątkowe spotkania zuchów w Słomczynie chyba nadal się odbywają, choć teraz akurat druhna chyba właśnie zdaje maturę. Podam Ianno kontakt do druhny prowadzącej tę drużynę na priva jak żona wróci. Moja córka bardzo lubiła te zbiórki i zabawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: iannaianna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 maj 2013 - 21:51:10

Z gory dziekuje Panie Tomaszu za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: trenertrener (---.183.245.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09 maj 2013 - 13:30:25

Ja również poproszę.



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 09 maj 2013 - 21:55:21

Wysłałem do zainteresowanych Państwa na priva kontakt do druhny Patrycji ze Słomczyna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: trenertrener (---.183.240.71.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 10 maj 2013 - 10:12:59


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2013 - 12:44:36

Witam,
Z tego co sama próbowałam szukać, to również natrafiłam na informacje, że Hufiec Konstancin-Jeziorna został rozwiązany, a drużyny zostały "przydzielone" do Hufca Piaseczno. Niestety trudno mi było też znaleźć jakiś kontakt do nich i ślady, że prężnie działają. Ze swej strony mogę z ręką na sercu polecić szczep warszawski działający na terenie Wilanowa, Sadyby i Dolnego Mokotowa. Jest to Szczep 60 i 148 WDHiZ im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki". Mój syn należy do męskiej drużyny UFO. Z tego co wiem, to w ramach tego środowiska jest jedna lub nawet dwie gromady zuchowe. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno znaleźć aktywny, ciekawie działający szczep/drużynę. Szczep 60 i 180 WDHiZ to bardzo fajni młodzi ludzie - szczerze kibicuję im - bo jako była harcerka doskonale wiem, ile trzeba poświęcić czasu na tego typu pracę społeczną - zwłaszcza teraz, kiedy dzieci mają o wiele więcej ciekawych zajęć pozalekcyjnych niż kiedyś. Wiem, że jutro tj. w sobotę 11 maja br. harcerze z UFO (być może że zuchy też) będą pomagać przy organizacji festynu w szkole SP 115 w Wilanowie - na pewno będzie można zasięgnąć od nich informacji, jak i gdzie działają gromady zuchowe. Link do strony szczepu: [60i148.org]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zuchy ZHP w K-J pytanie
Wysłane przez: iannaianna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 maj 2013 - 15:19:18

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w poszukiwaniach. Spróbuję bezpośrednio tel w nast. tygodniu z druhną drużynową bo na razie wysłałam prośbę ( o kontakt) droga oficjalną - do Hufca Piaseczno ale bez odzewu.

Może jednak się uda na terenie - jako była drużynowa zuchowa smiling smiley bardzo bym chciała.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.