Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Koncert Malwiny Kusior w Konstancinie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 maj 2013 - 08:15:19

UWAGA UWAGA UWAGA!!!! Już jutro serdecznie zapraszamy na koncert wokalistki Malwiny Kusior

JKoncert odbędzie 16go maja , o godz 20:00 w No Name Restaurant and Club przy ul. Piłsudskiego 26, a cena biletów to 25 zł.

Mamy natomiast dla Was niespodziankę. Pierwsze 5 osób , które wpisze się pod tą wiadomością, rozdamy wejściówki podwójne z płytami Malwiny!

Są zainteresowani??



MALWINA KUSIOR to artystka odkryta przez samego Romana Polańskiego, dzięki któremu rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Po wielu latach sukcesów na scenie jako aktorka i wokalistka postanowiła rozpocząć karierę solową. Jej debiutancki album PRZEZNACZENIE jest mieszanką wysmakowanych, nowoczesnych brzmień, zaskakujących rozwiązań muzycznych, niebanalnych tekstów napisanych przez samą wokalistkę i oczywiście charyzmatycznego głosu Malwiny. Więcej informacji można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Malwiny Kusior: www.malwinakusior.pl

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koncert Malwiny Kusior w Konstancinie
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 15 maj 2013 - 08:59:04

Oj coś mało chętnych, ja na pewno przyjdę, bo czemu mam jeździć do Warszawy, gdy coś ciekawego się dzieje w Konstancinie. Przyznam się trudno jest mi to zrozumieć, jednak mam nadzieję, że publiczność nie nawali

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koncert Malwiny Kusior w Konstancinie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 15 maj 2013 - 09:56:22

Zachęcam do przyjścia na ten koncert, naprawdę warto smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.