Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2013 - 21:48:44

Chciałabym poprosic kierowców, zeby w czasie Wszystkich Świetych nie ustawali swoich samochodów po obu stronach ulicy w Cieciszewie w kierunku od budynku straży pożarnej do Parceli. Tamtędy jeździ autobus L i dzisiaj nie mógł sie przecisnąc. Podobna sytuacja była rok temu. Czy chcecie miec uszkodzone samochody? Gdy autobus porysuje wam karoserię to naprawa będzie kosztowac. Chyba nie warto?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 lis 2013 - 22:51:30

TAk jak w lecie, najchętniej kierowcy wjechaliby do tężni, tak teraz gdyby brama była szersza rozjechali by nagrobki. A co robi 'Strasz' Miejska, czy tylko jest miejska czy też powinna działać w całej gminie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 04 lis 2013 - 11:27:31

przepraszam bardzo, ale chciałam powiedzieć, że w tym roku Straż M widziałam tylko na Cmentarzu w Słomczynie własnie, to, co działo się w Skolimowie to był dopiero koszmar...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 lis 2013 - 12:43:31

dlaczego gra "to nie my - to oni" miałaby ominąć cmentarze ? zapewne skargi trza słać do parafii, albo od razu do Watykanu smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 04 lis 2013 - 12:52:58

w Słomczynie Strasz to nawet "kierowała ruchem". W cudzysłowiu bo to co widziałem nadawało się na materiał szkoleniowy jak tego nie robić smiling smiley

Wszystko absolutnie odwrotnie niż jest to zapisane w Kodeksie Drogowym i jak to robią policjanci smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 04 lis 2013 - 15:04:37

w sytuacji, gdy każdy chce koniecznie podjechać bezpośrednio pod bramę cmentarza wąską uliczką nie mając pewności, że na prywatnym parkingu miejsce się znajdzie to żaden 'strasznik' nic nie pomoże...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cmentarz w Słomczynie
Wysłane przez: daramisdaramis (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2013 - 15:24:59

Pierwszy wpis Kasandry dotyczy ulicy ZA cmentarzem. Tylko tam jeżdżą busy L i tylko tam nie ma gdzie zaparkować. Prywatny parking znajduje się od frontu i bez problemu pomieścił wszystkie chętne samochody (koszt 5 zł). SM pilnowała drożności ślepej uliczki dojazdowej do bramy cmentarza i skrzyżowania przy niej (sam widziałem dwa samochody i kilku funkcjonariuszy). Zjazd z góry od Słomczyna był jednokierunkowy i objazd został skierowany właśnie na uliczkę za cmentarzem.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.