Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Energetyczne Centrum
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2013 - 11:57:37

Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z Energetycznego Centrum i zaproponowała zmianę dostarczyciela energii z PGE na Centrum Energetyczne. Poczytałam troche w internecie i wiem ,że firma ta nie cieszy się dbrą opinią Wprawdzie oferują tańszą (niby) energię ale podobno w umowie z nią zawarte są różne kruczki takie (np. ubezpieczenie zdrowotne), że w efekcie energia jest droższa. Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Poproszę o opinię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Energetyczne Centrum
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 lis 2013 - 18:10:55

Ogólnie rzecz biorąc nikt nikomu za darmo nie daje... jeśli nie za dobre opinie, to bym się trzy razy obróciła i splunęła przez lewe ramie, zanim podjęłabym decyzję.

Chyba do ubezpieczenia zdrowotnego nie mogą zmuszać? A jeśli się upierają, to niech podadzą co w pakiecie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Energetyczne Centrum
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.knc.pl)
Data: 21 lis 2013 - 19:03:09

Znajomy z KJ miał z opcją dodatkowego ubezpieczenia, klął w żywy kamień dopóki nie zerwał umowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Energetyczne Centrum
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 lis 2013 - 20:43:22

Nie bez znaczenia jest rownież fakt, ze zmienić możemy jedynie dostawcę energii.a nie jej dystrybutora, którego licznik wisi u nas na domu...
Także mowimy o potencjalnych oszczędnościach jedynie na części rachunku...
I istotne jest, ze po zmianie wytwórcy będziemy dostawać 2 faktury....
Ma się to zmienić od 1 stycznia...
Ja wiem jedno...póki co trzeba poczekać cierpliwie i nie podpisywać każdego podsunietego papierka bo można się zdziwić...nawet dotychczasowi dostawcy potrafią zaoferować taniej a drożej...wystarczy poczytać w necie...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.