Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Może ktoś chce na Święta przyjaciela?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 10 gru 2013 - 23:22:46

Do znajomego naszej forumowiczki w październiku przybłakała się sunia i zrobiła mu prezent w postaci 6 pięknych szczeniaczków. Pieski sa zadbane, garną sie do ludzi - czekają na dobre domy i kochających opiekunów. Chyba nie będą duże sądząc po niewielkich łapkach, ich mama jasnowłosa rasowa kundelka sięga do połowy (ludzkiej dorosłej) łydki.
Kolory do wyboru od białego do burego (wilkowatego) - jak widac na zdjęciach.

*************



dla osób zainteresowanych podaję kontakt:

DENDROVITA MM Fabirkiewicz

tel. +48601293633

dendrovita@wp.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Może ktoś chce na Święta przyjaciela?
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 12 gru 2013 - 10:17:31

no i dobrze że trzeba se opiekować. Ja tu chciałam zdementowac pogłoski, że zwierzę to nie jest dobry pomysł na prezent, bo dzieci (oczywiście juz na tyle duże że kumają o co chodzi), uczą się opiekować, uczą się poczucia obowiązku, i po jakimś czasie uczą się oswajać ze zjawiskiem śmierci, bo zwierzątka w końcu odchodzą. To bardzo cenna wiedza. Moim skromnym zdaniem to w każdym domu powinno być jakieś zwierzę. Ale to moje zdanie. Wesołych Świąt i oby pieski znalazły domy :0
M

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Może ktoś chce na Święta przyjaciela?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2013 - 20:42:09

Zwierzę uszlachetnia. Żelazna Lady ma rację.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Może ktoś chce na Święta przyjaciela?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 gru 2013 - 23:57:01

Oczywiście...tyle, ze często świąteczna radość z prezentu przejawia się w dowód braku odpowiedzialności za stworzenie....
A zwierze w domu to poważna odpowiedzialność...a dzieci często traktują to jak zabawę....chwilową zabawę...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.