Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 sty 2014 - 15:38:05

Informuję, że w dniu 08--02-2014r. odbędzie sie przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji kiermasz używanego sprżetu sportowego.

Zapraszam wszystkich, którzy mają taki sprzęt do sprzedania oraz tych, którzy chcą kupić.

Kiermasz rozpoczyna sie o godz. 10:00 i trwał będzie do godz. 14:00.

GOSiR ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 15:38 przez rondo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 lut 2014 - 09:37:53

Można informacje wydrukować i powiesić na tablicach w mieście lub w szkołach. Kto z młodych czytuje forum, a starzy, którzy potrafią jeździć na łyżwach pewnie maja sprzęt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 lut 2014 - 21:14:09


mania
Można informacje wydrukować i powiesić na tablicach w mieście lub w szkołach. Kto z młodych czytuje forum, a starzy, którzy potrafią jeździć na łyżwach pewnie maja sprzęt
A ja uważam , ze każda metoda jest dobra ,nawet forum tak niedocenione przez manię .A tak nawiasem mówiąc to młodzi też tu jednak zaglądają a nawet znani są ze swoich wypowiedzi np. niejaki M. Wisniewski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-01 21:18 przez babet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 lut 2014 - 21:35:50

Ten od Ich Troje? Z mojej perspektywy żaden z niego młody ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lut 2014 - 09:16:24


mania
........ Kto z młodych czytuje forum,...........

Stwierdzenie to zapewne wynika z analizy /obserwacji forum. Wydawałoby się jednak zasadnym,choćby tylko z powodu pełnionej funkcji wykorzystanie każdej możliwej okazji do zaangażowania/pozyskania młodego forumowego pokolenia.Każda taka okazja /pomyślnie wykorzystana/ warta jest realizacji bowiem integruje Naszą lokalną Społeczność.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 02 lut 2014 - 11:07:44

Owszem, próbuję np. robiąc zdjęcia podczas gminnych imprez czy rozmawiając w różnych okolicznościach, ale przeważnie patrzą na mnie jak na dziwo, bo co taka starsza pani ma do zaproponowania, a oni przecież mają fejsbuk - tam jest zabawnie, a tu nudne sprawy - jak nie o odśnieżaniu, to o bezdomych psach, o leczeniu, albo jakieś historyczne wspominki.
Na fejsie jest wesoło - można pisać o dupie maryny, pokazać swoje zdjęcie w majtkach lub bez na tle krajobrazu, rzyganie po imprezie itd.

Na forum trzeba mieć cierpliwość, żeby wytropić cos ciekawego wśród wielu wypowiedzi, nawet jesli wątek ma interesujący tytuł. Tak np. wśród ślinotoku przepadł fajny pomysł sztucznego lodowiska. -Trochę źle się czułam i czytałam ten wątek po łebkach i dopiero wczoraj się zagłębiłam. Szkoda, że tak się stało, ale miejmy nadzieję, że Krzyskowi i Tomkowi uda się, choć pewnie już nie w tym roku uruchomić (jak pisali) ze wsparciem sponsorów gminne lodowisko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KIERMASZ UŻYWANEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO (i nie tylko)
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 02 lut 2014 - 11:55:08

Według mojej wiedzy, Krzysiek i Tomek znaleźli sponsora na bardzo atrakcyjną lokalizację w centrum miasta (na prywatnej działce), na wynajem sprzętu, muzykę, zgromadzili także deklaracje co najmniej kilkunastu tysięcy złotych wpłat od sponsorów. Choć to jest nadal za mało, uzyskane kontakty mogą pomóc wesprzeć kolejne inicjatywy. Nawet, jeśli nie uda im się ustawić lodowiska w tym sezonie - zrobili we dwóch z pomocą Jackkka ZNACZNIE WIĘCEJ, niż bogata gmina z zapleczem w postaci GOSiR i jego ogromnego budżetu. Jeśli teraz ich inicjatywa zbiegnie się z planami Burmistrza (a wszystko na to wskazuje), to w przyszłym roku będziemy mieli stałe lodowisko z prawdziwego zdarzenia - i będzie to zasługa ich determinacji.

PS. Zgodnie z sugestią autora wątku kopiuję ten komentarz we właściwym wątku, a tu go pozostawiam jako dopowiedzenie zdania Mani.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 13:07 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.