Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Ciemności w Łegu. Ciemności na Granicznej
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2012 - 01:38:53

Ciekawe dlaczego od pewnego czasu w Łęgu przez całą noc panują egipskie ciemności? Czyżby chodziło o oszczędności czy raczej niedopatrzenie osób odpowiedzialnych? Doprawdy to raj dla złodziei i strach po ciemku przemieszczac się przez Łęg. A może wyłączmy latarnie i w Konstancinie? Oszczędności będą dużo większe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 21:30 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
gdzie dzwonić gdy nie świeci
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 lip 2012 - 10:47:34

Jak podaje gminna stronka: [www.konstancinjeziorna.pl]

7. Oświetlenie uliczne
W razie stwierdzenia awarii oświetlenia na drogach publicznych uprzejmie prosimy o telefon do konserwatora - w 2012 roku konserwację prowadzi p. Mieczysław Prędota (ZUE "ELPRZEM"), tel. 22 717 46 94 - lub bezpośredni kontakt osobisty, telefoniczny, e-mailowy lub pocztowy z Wydziałem Dróg Gminnych.

telefony do Wydz. Dróg Gminnych:

Numer ogólny - 22 756 40 29

Kierownik - 22 717 53 99, 717 53 68 wew. 112

_____________________________________________________________

Najlepiej by było żebyś Kasandro zadzwoniła sama, bo ja nie znam szczegółów - od kiedy, które latarnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.146.17.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 lip 2012 - 23:26:34

Robercie...spieszą donieść, ze awarie (po ostatniej burzy tydzień temu) na granicy Habdzina i Łęgu zgłaszane były WIELOKROTNIE! I niestety bez specjalnego efektu...
Ja dziś nagrywałem się na sekretarce tylko pytanie kiedy ktoś ją odsłucha?
Jak ciemność była tak i pewnie pozostanie co najmniej do poniedziałku...Niewątpliwie doniosę jeśli sie pozytywnie rozczaruję...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.182.50.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 lip 2012 - 23:58:23

Nasza sołtys interweniowała kilkukrotnie w tej sprawie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2012 - 10:42:36

Tylko, że ja nie mieszkam w Łęgu więc nie wiem od kiedy te latarnie nie świecą.Czy jako mieszkanka innej miejscowości mogę zgłaszac problemy Łęgu do gminy? Dobrze byłoby gdyby to zrobił ktoś właśnie z Łęgu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 22 lip 2012 - 11:21:15

Możesz zgłosić, jesli wiesz co się nie świeci, przecież nie musisz się legitymować. UMiG by zgłosił gdyby wiedział, co gdzie się nie świeci w gminie, ale chyba urzędncy nie sa w stanie objeżdżać codziennie Kcina i zapisywać że ta latarnia nie swieci, tamta swieci ale byle jak, a inna mruga.

po prostu zadzwoń do tego pana:

W razie stwierdzenia awarii oświetlenia na drogach publicznych uprzejmie prosimy o telefon do konserwatora - w 2012 roku konserwację prowadzi p. Mieczysław Prędota (ZUE "ELPRZEM", tel. 22 717 46 94

albo w poniedziałek do wydz. DG 22 756 40 29

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.147.94.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22 lip 2012 - 22:23:33

Ja w poniedziałek zadzwonię bo ciemności do tej pory...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ciemności w Łegu
Wysłane przez: czaknoris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 lip 2012 - 23:31:37

Może tam kręcą jakąś nową "Seksmisję"? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Brak oświetlenia na Granicznej
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 kwi 2014 - 20:40:05

Kilka dni temu zgłosiłam poprzez interaktywna mapkę, że na Granicznej ciemności i dziś dostałam mailem odpowiedź:

"...cała ulica będzie miała wymieniane oświetlenie, brakujące lampy zostaną również dodane."

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.