Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 16 gru 2013 - 14:41:05

Kochani
wiem, że to pewnie nic nie da, że dla niektórych wyda sie śmieszne, ale prawdopodonie w niedzielę (lub w nocy z soboty na niedzielę), ukradziono mi z tzw sieni, przedsionka, jak zwał tak zwał butlę gazową, pełną z gazem PROPAN. Butla była zielona w kolorze kwitnącej trawy, zafoliowana, bo nabita i kuźwa była moja własnością. Piszę, bo pewnie jak ktoś "pożyczył" to chciał ją "ożenić", więc tylko chcę, żeby osoba która ją kupiła (pewnie za flaszkę), wiedziała, że była to czyjaś własność. A ponieważ wściekłam się co najmniej jakby mi zginęło milion dolarów, dziś zgłaszam to na Policję, a ponieważ teren monitorowany (jak napisano przy wjeździe do miasta) to może takie akcje się przykrócą....jeśli można to prosze nie komentować, tylko jak ktoś ma jakiś konkret to pisac na priva. Może uczciwy kupieć odda mi moją właśność....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 16 gru 2013 - 15:54:17

Pewnie policja oleje, bo za mała wartość, by sobie zawracali głowy. Choć kto wie. W naszej komendzie mamy 31 policjantów w tym Zespół kryminalny liczący: 5 policjantów zajmujących się prowadzeniem postępowań przygotowawczych, sprawdzających - wiadomośc ze str. [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 16 gru 2013 - 16:39:51

może dla Policji to zbyt błaha sprawa, ale Straż miejska niech pomoże, ja mogę sama sobie osobiście przejrzeć monitoring, spoko, nie ma problemu, chcciałabym tylko wiedziec, kto był tak dowcipny, ale widzę że z rewirem dzielnicowch się muszę kontaktować.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: czaknoris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 gru 2013 - 16:53:40

Co zrobi Policja to się dopiero okaże za jakiś miesiąc.
Ktoś wykazał się wyjątkową bezczelnością. Jeżeli drzwi do tego pomieszczenia były otwarte, to maleją szanse na zwiększone wysiłki w poszukiwaniu sprawców, bo wtedy jest tylko kradzież. Niestety, sprawa to jedynie wykroczenie, bo nowa butla 11kg kosztuje 80-100 zł i jakieś 50-60 zł gaz. Do kwoty, od której kradzież staje się przestępstwem sporo brakuje.

Nawet jeżeli Policja ustali sprawców, to praktycznie grozi im tylko mandat i sprawa się kończy.

Ostatnio, jak pod koniec każdego roku przed świętami, można zaobserwować większą aktywność policji i obecność służby patrolowej na ulicach. Patrole spotyka się głównie w dzień w środku miasta. Czy to ograniczy liczbę kradzieży i włamań? Zobaczymy...


Straż Miejska pomoże jeżeli policja oficjalnie zwróci się o udostępnienie nagrań. Osobie prywatnej nagrań z monitoringu miejskiego raczej nie udostępnią.
Problem to brak dokładnych informacji o czasie kradzieży. Trzeba by przejrzeć kilkanaście godzin nagrań...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-16 16:59 przez czaknoris.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 16 gru 2013 - 16:56:03

Myslisz, że Co pokażą? Dopiero co ktoś pisał, że w zasięgu kamery ktoś walnął kamieniem w samochód. Ta osoba poszła do Straszy Miejskiej i pani Sztraszniczka powiedziała, że nie pokaże nagrania, bo musi wyrazić zgodę komendant. W tej chwili Komendant jest na wylocie, i chory. Zastępca w szpitalu sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 16 gru 2013 - 16:57:31


czaknoris

Ostatnio, jak pod koniec każdego roku przed świętami, można zaobserwować większą aktywność policji i obecność służby patrolowej na ulicach. Patrole spotyka się głównie w dzień w środku miasta.

Pewnie premie będą...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: czaknoris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 gru 2013 - 17:05:52

W projekcie gminnego budżetu jak zawsze są przewidziane pieniądze na fundusz komendy wojewódzkiej.
Ile z tego pójdzie na dodatkowe służby patrolowe, a ile na nagrody? Nie wiem. Może ktoś ma takie informacje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 16 gru 2013 - 17:30:02

proszę....Kochani, bo wątek zaczyna umykać. Ja tu liczę na posta typu, mam, kupilem oddam....;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: czaknoris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 gru 2013 - 17:34:34


Zelazna Lejdi
Ja tu liczę na posta typu, mam, kupilem oddam....;)

Powodzenia grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 16 gru 2013 - 19:05:26

Forum czyta stosunkowo mało osób, może zrób ogłoszenia i powieś, rozłóż w sklepach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 gru 2013 - 19:16:20

Jest tu coś optymistycznego : wiara w uczciwość pasera cool smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 17 gru 2013 - 14:18:10

nie no nie będę robiła kichy z ogłoszeniami liczę, że kłamstwo ma krótkie nogi, a oliwa zawsze wypływa spinning smiley sticking its tongue out

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: czaknoris (77.255.49.---)
Data: 25 kwi 2014 - 00:06:35

Kolekcjonerzy butli
Od lutego skradli grubo ponad setkę butli gazowych. W piątek wpadli w ręce policji.


[www.nadwisla.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-25 00:07 przez czaknoris.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skradziona butla gazowa
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 28 kwi 2014 - 10:29:35

wiem czytałam, ale oni kradli raczej z takich punktów gdzie ich było więcej, nie z domu, spod drzwi...niestety okazuje się, że pewni zrobił to ktoś kto u nas "bywał", w sensie "swój"

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.