14. i 15. czerwca DNI KONSTANCINA - program
Wysłane przez:
mania
(Moderator)
Data: 09 cze 2014 - 10:43:34
PROGRAM DNI KONSTANCINA 14-15 czerwca 2014
SOBOTA 14. CZERWCA
PROGRAM ARTYSTYCZNY
AMFITEATR
14:00 OTWARCIE
14.00 – 16.15
Szkoła No Bell Montessori
Zespół Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie – zespół taneczny ,,Przepióreczka”
Zespół GOSiR – zespół taneczny ,,SONATA”
Spektakl ,,Woda źródłem życia” – Teatr Akt
Grupa musicalowa ,,TUGEDER” KDK
16.15 -17.10
Sekcja muzyczna KDK
Zespół Szkół nr 4 w Słomczynie
Zespół Szkół nr 3 – grupa taneczna ,,Samba”
Zespół Szkół Nr 1 w Konstancinie-Jeziornie
17.30 – 18.45
Chór ,,Cantabile” KDK
Szkoła Homer & Hanna
Studio piosenki ze Szkoły Muzycznej w Konstancinie – Jeziornie
Grapa Gospel Family – chór gospel z KDK
19.00 Przerwa techniczna
20.30 Koncert ANI RUSOWICZ
PARK ZDROJOWY
12.00 Spotkanie plenerowe z cyklu Parku Wydawców: Co czytałaby Konstancja w 2014 roku, Zdrowie i bezpieczeństwo na wakacjach – Restauracja Galeria ,,Konstancja”, ul. Źródlana 6/8
14.30 Otwarcie BOOK STOPU ( przy tężni )
HUGONÓWKA ul. Mostowa 15
12.00 Pokaz modeli pływających – sekcja modelarska KDK pod kierunkiem Zbigniewa Ciećwierza
17.00 Spektakl BCA FLASH – młodzieżowa grupa teatru improv
18.30 Spektakl „Piwo gratis” w reż. Ewy Cielesz – grupa teatralna KDK „Ad Rem”
WYSTAWY:
HUGONÓWKA
12.00 – 20.00 Wystawa Tomasza Tomaszewskiego,
Wystawa prac laureatów konkursu architektonicznego na najlepszy projekt rewaloryzacji zabytkowej zabudowy Konstancina-Jeziorny pod patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna,
Wystawa Miniatur Konstancińskiej Architektury Andrzeja Makulskiego,
Kolekcja Wycinanek Antoniego Śledziewskiego- stała wystawa fragmentu kolekcji w zbiorach Konstancińskiego Domu Kultury.
ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE:
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla dzieci i dorosłych, animacje dla dzieci: malowanie buzi, warsztaty plastyczne, warsztaty naukowe; kiermasz artystyczny, prezentacje lokalnych instytucji i firm, siatkowa piłka plażowa, dmuchane place zabaw, kucyki, stoiska handlowe i gastronomiczne.
PROGRAM SPORTOWY
PARK ZDROJOWY
9.00 Młodzieżowy Turniej Piłki Plażowej (polana za tężnią)
12.00 Wypożyczalnia kajaków (przy mostku)
12.00 Strzelanie z łuku (polana za tężnią)
12.00 Symultana Szachowa (przy tężni)
13.00 Rowerowy Tor Przeszkód (polana za tężnią)
14.30 Raj Rowerowy – start: przy mostku, trasa: Park Zdrojowy, Borowina, Cieciszew, Gassy, Łęg, Ciszyca, Bielawa, Mirków, Park Zdrojowy – ok. 32 km ( zapisy 13.30 )
9.00 – Turniej Karate – Mistrzostwa Klubu, Hala GOSiR, ul. Żeromskiego 15
9.00 – Turniej Piłki Nożnej dla dzieci – Mini Konstancin CUP – finały – boisko, ul. Wojewódzka 12
SŁOMCZYN
TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH - tor Wrotkarski przy Zespole Szkół nr 4, ul. Wilanowska 218, Słomczyn, godz. 10.00 – pierwsze starty, godz. 15.00 uroczyste otwarcie
**********************************************************************************************************
NIEDZIELA 15 CZERWCA
PROGRAM ARTYSTYCZNY
12:30 Prezentacje retro samochodów (Stara Papiernia)
13:30 PARADA RETRO BELL EPOQUE (Początek Stara Papiernia – przejście ulicami Piłsudskiego i Sienkiewicza do Amfiteatru)
AMFITEATR
14:00 Koncert Big Band Rondo Konstancin
15:00 Koncert „Najpiękniejsze melodie starego Paryża”
15:45 Ogłoszenie wyników konkursu na strój retro Bell Epoque
16.00 Spektakl ,,Perły Kabaretu Mariana Hemara” w wykonaniu aktorów Teatru Rampa
17:30 Wręczenie nagród zwycięzcom konkursów:
18:00 Przerwa techniczna
20:30 ,,Magic Show” pokaz wielkiej magii Marcina Muszyńskiego – finalisty programu Mam Talent
PARK ZDROJOWY
12.00 Spotkania plenerowe z cyklu Park Wydawców : ”Zdrowie i bezpieczeństwo na wakacjach.”
14.30 Bajki z epoki – Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
15.00 Spotkanie z historią Konstancina – Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina im. Stefana Żeromskiego
18.00 Loty Balonem w PARKU IKARA
HUGONÓWKA
16.00, 17.00 Nieme kino – filmy Charliego Chaplina
18.00 -20.00 Roztańczona Hugonówka … w rytmie walca i belgijki
18.00 taniec belgijski
18.30 walc na 3/4
WYSTAWY
HUGONÓWKA ul. Mostowa 15
12.00 – 20.00 Wystawa Tomasza Tomaszewskiego,
Wystawa prac laureatów konkursu architektonicznego na najlepszy projekt rewaloryzacji zabytkowej zabudowy Konstancina-Jeziorny pod patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna,
Wystawa Miniatur Konstancińskiej Architektury Andrzeja Makulskiego,
Kolekcja Wycinanek Antoniego Śledziewskiego- stała wystawa fragmentu kolekcji w zbiorach Konstancińskiego Domu Kultury.
RESTAURACJA GALERIA ,,KONSTANCJA” ul. Źródlana 6/8
14.00 Wernisaż wystawy malarstwa Bartosza Frączka pt ”KOBIETY KONSTANCINA” z cyklu ” HYMN DLA SECESJI”;
wernisaż rzeźby ceramicznej Barbary Lorek pt ” AKT” oraz ceramiki Piotra Lorka pt ” ROZMÓWKI”
ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE:
Omnibus konny, automobile, bryczki, cykliści, atelier fotograficzne, portrecista, monidło, animacje dla dzieci, konkurs na przebranie w stylu epoki, warsztaty artystyczne, warsztaty malarstwa, kiermasz artystyczny, prezentacje lokalnych instytucji i firm, dmuchane place zabaw, kawiarenka Klubu Seniora.
PROGRAM SPORTOWY
PARK ZDROJOWY
9.00 Młodzieżowy Turniej Piłki Plażowej – finały (polana za tężnią)
12.00 Wypożyczalnia kajaków (przy mostku)
14.00 Sporty Retro, strzelanie z łuku
14.30 Biegi dla najmłodszych (zapisy 13.00)
BIEG Z MASKOTKĄ – dla dzieci do 5 lat
BIEG DLA DZIECI – 6-7 lat
BIEG DLA DZIECI – 8-9 lat
15.00 Wyścigi kajakowe na rzece Jeziorce
TURNIEJ TENISA - KONSTANCIN RETRO CUP 9.00-17.00 kort przy ulicy Sobieskiego
SŁOMCZYN
TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH - tor wrotkarski przy Zespole Szkół nr 4, ul. Wilanowska 218, godz. 10.00
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-10 17:36 przez mania.