Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Małe miejsca - wielcy ludzie, program TVP o Konstancinie-Jeziornie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 19 wrz 2014 - 00:57:43


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Małe miejsca - wielcy ludzie, program TVP o Konstancinie-Jeziornie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.180.8.---)
Data: 20 wrz 2014 - 10:40:47

Fajna promocja Gminy....fajnie Burmistrz sie w to wpisał "przypadkowym" spotkaniem z ekipą filmową...;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Małe miejsca - wielcy ludzie, program TVP o Konstancinie-Jeziornie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (79.191.211.---)
Data: 20 wrz 2014 - 11:13:23

Obejrzałem film. Prowadzi go prezenter i mieszkaniec naszej gminy Karol Strasburger. Materiał wartościowy, ogólnie podoba mi się. Mam natomiast zastrzeżenie co do czasu jego emisji - a tym samym celowości. Szkoda, że nie pojawił się np przed wakacjami, czyli przed otwarciem sezonu turystycznego w naszej gminie. Był emitowany w TV regionalnej - dzięki temu turyści z Mazowsza i nasi mieszkańcy dowiedzieliby się ciekawych rzeczy. A tak trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to kolejny po biuletynie element kampanii wyborczej (tym razem bardziej przemyślany). W materiale tym Burmistrz Kazimierz Jańczuk opowiada jak dobrze żyje się w naszej gminie.

Od znajomego usłyszałem, że przygotowała go i wyemitowała na zamówienie naszej gminy TVP.
Czy ten materiał rzeczywiście powstał na zamówienie za pieniądze z budżetu, czy to tylko plotka? Jeśli tak jaki był jego koszt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-20 11:15 przez Krzysztof Bajkowski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Małe miejsca - wielcy ludzie, program TVP o Konstancinie-Jeziornie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (87.205.254.---)
Data: 20 wrz 2014 - 11:38:09



Szkoda, że nie pojawił się np przed wakacjami, czyli przed otwarciem sezonu turystycznego w naszej gminie.
Przed wakacjami ,kto by pamiętał wypowiedzi naszego pana Burmistrza ? Teraz wiadomo jak naszym decydentom zależy na promocji gminy, a jak na promocji siebie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Małe miejsca - wielcy ludzie, program TVP o Konstancinie-Jeziornie
Wysłane przez: kaankaan (178.36.43.---)
Data: 20 wrz 2014 - 18:58:47

" Małe miejsca ,wielcy ludzie" kolejny odcinek cyklicznego programu TVP poświęconego małym aglomeracjom Mazowsza . Tym razem o Naszym Konstancinie . To nie o Nas , nie o Naszej małej Ojczyżnie ...? To dobrze czy nie ...? Tak ..... za około dwa miesiące wybory ..Każdy będzie mógł wziąść w nich udział i dokonać wyboru , w swym zamyśle najlepszego Jego zdaniem dla pomyślnośći tej małej Ojczyzny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-20 18:59 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.