MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Jak za DAWNYCH LAT
Wysłane przez: kaankaan (178.36.149.---)
Data: 04 pa¼ 2014 - 15:34:26

Powracałem dzisiejszym przedpołudniem z porannego biegania,Zmieniłem "tradycyjną" swą trasę i wstąpiłem do kawiarenki w Hugonówce .A tam na przyległej polance , na trawie kilka leżaków . Na nich " piechurzy" i "rowerzyści"..Jedni już popijają i konsumują innym pani kelnerka serwuje właśnie zamówione " coś niecoś". Obok rzeczka, płyną dwa kajaki.Jesienny słoneczny dzień , urokliwa cisza po prostu - KONSTAŃCIŃSKI "KLIMAT", Nieśmiało wraca "STARE ". "TAK TRZYMAĆ ". Nie " ulepszać" . Nie "poprawiać" .Nie psuć "obrazka" ławeczkami i innymi "dziwolągami" .KONSTAŃCIŃSKOŚĆ zobowiązuje !! . Uszanujmy gusta Naszych "Wielkich" poprzedników z tego Naszego "Małego Miejsca".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-04 15:38 przez kaan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak za DAWNYCH LAT
Wysłane przez: olaola (178.36.147.---)
Data: 04 pa¼ 2014 - 18:09:35

też tam bywam i mam podobne refleksje, choć widuję tylko zwykłych piechurów i rowerzystów (bez cudzysłowu); takich z cudzysłowem widuję w okolicy mostku przy Edenie - to miejsce wciąż czeka na odkrycie przez Straż Miejską i Gminne Służby Oczyszczania Perły Mazowsza smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Kino w Hugonówce powraca
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 04 pa¼ 2014 - 18:41:37


rondo
Za dawnych lat ? A jak dawnych ? Bo ja pamiętam, kino "Beata", pub "Pod diabłami".

KINO W HUGONÓWCE


Od tego sezonu KDK rusza z projektem Kino w Hugonówce. Projekcje filmowe będą się odbywały w Sali Widowiskowej KDK Hugonówka w wybrane niedziele w dwóch blokach: Bajkowe popołudnie – filmy dla dzieci, godz. 16.00 oraz Wieczór filmowy – seanse dla dorosłych, godz. 19.00.Podczas Wieczorów filmowych zaprezentujemy Państwu filmy stare i nowe, dramaty i komedie, część z nich w cyklach, np. Nic nie jest takie jak się wydaje, Zobacz to jeszcze raz, Czarno-białe kino, część jako pojedyncze pokazy.

Informacje można uzyskać w następujący sposób:

- o datach seansów – na plakatach i stronie KDK: www.konstancinskidomkultury.pl

- o poszczególnych tytułach – bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie – 22 484 20 20, lub pisząc mail na adres biuro@konstancinskidomkultury.pl



Na wszystkie filmy wstęp wolny.

Najbliższy seans 12.10.2014 godzina 19:00

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.