MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 sty 2014 - 05:35:40

Dziś, podczas posiedzenia komisji BOKiS usłyszałem od p.dyr KDK potwierdzenie, że koncert poświęcony idei transplantacji, zostanie zrealizowany we wrzesniu. Szkoda, że tak późno. Ale to wynika z tego, że pewien program działania KDK jest ustalany z półrocznym wyprzedzeniem a ja ze swoim pomysłem zgłosiłem się niedawno.

Od dziś proszę wszystkich, którym ta idea jest bliska, o aktywne włączenie się w promocję koncertu. Wiadomo - sponsorzy potrzebni są ! Warto aby w koncercie wzięło udział ........ście zespołów z naszego miasta ! Sam jestem ciekawy ile ich jest.

Na całym świecie ilość zarejestrowanych dawców organów jest nieporównywalnie większa niż w Polsce. Nigdy nie wiemy kiedy my sami możemy się znaleźć w potrzebie otrzymania organu do przeszczepu. Być może taki przeszczep uratuje nam życie.
Nie bedę gadał po próżnicy ! Poszukuję chętnych do komitetu organizacyjnego ! KDK to jesdnak tylko instytucja. Z wielkim szacunkiem dla p.dyrektor Edyty Markiewicz, inercja urzędu jest nam tu wszystkim znana. Zespołem muzycznym, który będzie liderem koncertu, jest kapela "Cardioband", złożona z wybitnych lekarzy-muzyków kardiologów i kardiochirurgów.

Jeszcze raz zapraszam na priv. osoby zainteresowane współpracą przy organizacji koncertu.

[cardioband.com.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 05:45 przez rondo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 14 sty 2014 - 09:00:23

Co ciekawe, nie trzeba się nawet nigdzie zgłaszać - wystarczy nosić przy sobie kartę dawcy, tzw. Oświadczenie woli, zezwalającą na pobranie narządów. Lekarze nie muszą wtedy uzyskiwać zgody. Kartę można pobrać i wydrukować samodzielnie, np. tutaj: [www.dawca.pl]

Koncert fajna sprawa - czasowo włączyć się nie mogę, ale chętnie jako portal będziemy patronować medialnie - baner na głównej, teksty - tak jak to ma miejsce np. w przypadku Flis festiwalu, czy Szlachetnej Paczki, z którymi od lat pracujemy.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 14 sty 2014 - 14:07:25

Nie, oczywiście mogę zbierać takie zgłoszenia.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 15 kwi 2014 - 09:35:55

My czyli kto? Liczebniki zbiorowe zdradzieckie sÄ….



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 15 kwi 2014 - 14:03:58

Procedura jest już panu znana, ja podtrzymuję propozycję smiling smiley



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.148.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 09:37:07

Odpowiadam na post Pana rondo dotyczący plakatu promującego naprawdę fantastyczną imprezę której był Pan inicjatorem . Plakat , który Pan sam wkleił wyżej naprawdę nie wiem gdzie się pojawił a strona internetowa Puls Konstancina niebyła patronem medialnym tej imprezy .

Bardzo proszę o niepodawanie fałszywych informacji jakoby ktoś się podpinał pod imprezę której Pan był inicjatorem . Na oficjalnych stronach Konstancińskiego Domu Kultury oraz na stronie UMiG takiego plakatu niema
link KDK - [www.konstancinskidomkultury.pl]
link UMiG - [www.konstancinjeziorna.pl]

Naprawdę nie rozumiem czemu Pan chce zrobić aferę której nie było, chyba że chce Pan jak zwykle zamieszać co doskonale rozumiem

Serdecznie pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Sercem można podzielić się całkiem fizycznie - plakatem obdzielić kogo się da
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 pa¼ 2014 - 10:49:11


rondo
Kilka postów wyżej znajduje się plakat naszego koncertu a na nim wdnieje logotyp jakiegoś Pulsu, który.......nie wiedzieć czemu sie tam znalazł.

Prawdziwie lokalny, patronat medialny zapewniły wydarzeniu: - Kurier Południowy oraz portal konstancin.com.

Jestem lekko zniesmaczony takim nieuprawnionym podpinaniem się pod czyjeś działania. Aczkolwiek w przypadku "Pulsu" ....wszystko jest możliwe !



oficjalny plakat imprezy, który był prezentowany na stronach KDK i UMiG - linki podał wyżej Jacekkk



plakat zawieszony na forum konstancin.com przez rondo


dla nadania (chyba sobie) prestiżu można patronów podopinać, to żaden problem dla kogoś troszeczkę kumatego w grafice komputerowej >grinning smiley<



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-07 10:55 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.17.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 16:27:33

A Konstancina.com na plakacie nie ma...podpiÄ…Å‚ sie Konstancin24.pl...;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 pa¼ 2014 - 20:41:07


rondo
-demaskując nieuprawniony przykład czerpania korzyści materialnej na majątku gminnym ?

jaki przykład?

czy obywatel rondo złożył doniesienie o przestępstwie i jaki wynik śledztwa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.158.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 20:57:35

Szanowny Panie rondo oświadczam że z nikim nie rozmawiałem ani nikogo nie upoważniałem aby być patronem medialnym koncertu który Pan organizował . Jeśli Pan napisał że po Pulsie Konstancina wszystkiego można się spodziewać to jest Pan w błędzie. To że Pan lubi zamieszać to nie jest wyssane z palca tylko fakt. Naprawdę nie potrafię zrozumieć czemu zamiast się cieszyć, że zorganizował Pan fajną imprezę, która chyba odniosła sukces szuka Pan sensacji kto i dlaczego był patronem medialnym. Mnie naprawdę nie interesuje od kogo Pan otrzymał takiego maila, jeśli coś się podaje do publicznej wiadomości to trzeba to kilka razy sprawdzić. Proszę mi naprawdę uwierzyć że na Pana opinii czy jestem wiarygodny czy nie, najmniej mi zależy
Serdecznie pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 07 pa¼ 2014 - 21:37:15

Akurat K24 ma stały patronat medialny na zasadzie umowy z gminą. Są np. na wszystkich plakatach KDK, o ile się nie mylę. A my to po prostu robimy swoje, jak chcemy, kiedy chcemy (albo: kiedy mamy czas) ;)

Myślę, że się nie ma sensu szarpać o projekt plakatu do imprezy, która już się odbyła, tym bardziej, że chyba nigdzie indziej ta wersja się nie pojawiła.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 07 pa¼ 2014 - 23:30:36


jacekkk
Szanowny Panie rondo oświadczam że z nikim nie rozmawiałem ani nikogo nie upoważniałem aby być patronem medialnym koncertu który Pan organizował . Jeśli Pan napisał że po Pulsie Konstancina wszystkiego można się spodziewać to jest Pan w błędzie. To że Pan lubi zamieszać to nie jest wyssane z palca tylko fakt. Naprawdę nie potrafię zrozumieć czemu zamiast się cieszyć,

chodzi o co innego - tak jak w przypadku innych akcji - by stale być "na widelcu" - "Patrzcie ludzie jaki jestem wspaniały, to ja, to ja, to ja. Pamiętajcie o mnie i wybierzcie mnie wreszcie na radnego, bo co wybory to kicha "

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sercem można podzielić się całkiem fizycznie
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.180.185.---)
Data: 07 pa¼ 2014 - 23:58:44

Jak to było? Pakta miedzy chrześcijany? ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.