Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Kawęczyński fetor
Wysłane przez: pbxpbx (46.183.209.---)
Data: 13 lis 2014 - 13:05:49

Wiecie może cóż to za zabudowania powstały w Kawęczynie (chyba Kawęczyn 68)? W trakcie wakacji był tam plac z ubitej ziemi, który następnie ogrodzono betonowym murem i dodatkowym ogrodzeniem które jest ponoć pod napięciem. Budynki niepozorne, lecz gdy w ub. tygodniu przejeżdżałem tamtędy na rowerze to myślałem, że zwrócę całe śniadanie (prawdopodobnie z kolacją i obiadem z dnia poprzedniego). Fetor unoszący się w promieniu dobrych kilkudziesięciu metrów od tych zabudowań jest wręcz niewyobrażalny. Po metalowych klatkach które zostały uchwycone w lipcu na zdjęciu wnioskować można, że to pewnie jakaś ferma futrzarska. Co więc jest składowane za podwójnym ogrodzeniem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 lis 2014 - 18:26:08

Burmistrz rozmawiał z p. Borowskim - sołtysem Kawęczyna - powiedział, że nic nie zauważył ani nie poczuł. A to był na pewno Kawęczyn, nie Kawęczynek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.214.---)
Data: 13 lis 2014 - 19:08:19


mania
Burmistrz rozmawiał z p. Borowskim - sołtysem Kawęczyna - powiedział, że nic nie zauważył ani nie poczuł. A to był na pewno Kawęczyn, nie Kawęczynek?
Może pan Burmistrz zamiast rozmawiać z sołtysem Kawęczyna ,wysłałby odpowiednie służby ,które same by sprawdziły , co dzieje się na tej posesji /adres podany nr 68 ?/.Był Kawęczyn !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-13 20:04 przez babet.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 lis 2014 - 21:14:14


babet

mania
Burmistrz rozmawiał z p. Borowskim - sołtysem Kawęczyna - powiedział, że nic nie zauważył ani nie poczuł. A to był na pewno Kawęczyn, nie Kawęczynek?
Może pan Burmistrz zamiast rozmawiać z sołtysem Kawęczyna ,wysłałby odpowiednie służby ,które same by sprawdziły , co dzieje się na tej posesji /adres podany nr 68 ?/.Był Kawęczyn !

W I D Z I A Ł A M adres, ale sam autor nie był pewien. Ponieważ sołtys jest gospodarzem, jest na miejscu i może sprawdzić - jaki byłby sens posyłania SM, Policji, CBA etc. Tęsknisz za PRL i ORMO ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (5.174.33.---)
Data: 13 lis 2014 - 21:24:36

Właśnie. Jaki jest sens posyłania SM i Policji, skoro Sam Pan Sołtys twierdzi, że wszystko w porządku? Przecież osoba sołtysa stanowi jednoosobową gwarancję praworządności i porządku w państwie prawa. Tak jak dobry szeryf na Dzikim Wschodzie. Czego przykładem jest np. słynny pan sołtys sąsiedniej wsi - za Niemców zwała się jakoś od Ludwika, a teraz chyba od Jakuba czy Józefa, nie pamiętam dokładnie, ale to właśnie dobry przykład jest. smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: pbxpbx (31.61.140.---)
Data: 13 lis 2014 - 22:27:46

Spokojnie. Nie chodzi o wysyłanie na miejsce antyterrorystów, ale może ktoś wie coś więcej, lub będzie chciał się zainteresować. Byłem zaniepokojony aromatami unoszącymi się w okolicach tego budynku, stąd też temat. Żeby ująć lokalizację budynku dokładniej - leży on przy drodze która jest pierwszą odnogą 734 od strony Kawęczyna biegnącą w stronę Cieciszewa - zaraz po zjeździe z nowo wyasfaltowanej górki.
Czy aromaty są tam nadal nie mam pojęcia. Po 2 razie gdy się z nimi spotkałem omijam to miejsce bo psuje mi przyjemność z jazdy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (37.31.203.---)
Data: 13 lis 2014 - 22:36:09

Ja temtędy jeździłem nie raz...fetor czasami nie do zniesienia....i to chyba faktycznie jakaś ferma...bo czasami jakieś klatki stoją...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: MarioMario (188.147.97.---)
Data: 14 lis 2014 - 21:47:25

Znam to miejsce i to jest ferma lisow.Jest ona tam odkąd pamiętam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-14 21:51 przez Mario.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 lis 2014 - 22:07:20

widocznie sołtys się przyzwyczaił, jeśli nie zauważa, ale tak podobno bywa moody smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kawęczyński fetor
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (178.42.57.---)
Data: 16 lis 2014 - 23:04:15


Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.