Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (83.24.205.---)
Data: 24 gru 2014 - 10:32:30

Zacznę od życzeń od nas, czyli od Stowarzyszenia Społeczni Obywatele Konstancina smiling smiley
[konstancin.blog.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (31.2.56.---)
Data: 24 gru 2014 - 13:19:25

Dziękuję za bardzo miłe słowa od wielu użytkowników forum związane z moją pracą jako radnego. Nie do końca na nie zasłużyłem, bo jednak ze względów zawodowych i rodzinnych czasu na obowiązki radnego miałem znacznie za mało. Gdybym był dobrym radnym, przychodziłbym np. do p. Marii po radę i konsultacje regularnie, póki u nas w gminie pracowała - a nie było mnie u niej chyba ani razu. To samo dotyczy wielu innych ważnych spraw. Mam wrażenie, że niektórzy nowi radni zabierają się do swojego zadania rozsądniej, niż ja sam to robiłem, próbując cierpliwie i uparcie drążyć skałę, zamiast po prostu stawiać sprawy na ostrzu noża, co powodowało sporo niepotrzebnych konfliktów.

Tak czy inaczej, teraz już jako zwykły mieszkaniec, w imieniu moim własnym oraz Stowarzyszenia Uzdrowisko Dzieciom, które nadal reprezentuję, a do którego należy także kilkoro bardzo aktywnych (w realu) forumowiczów, włącznie z Krzysztofem - życzę wszystkim Państwu spokojnych, radosnych, udanych Świąt, a w Nowym Roku - prawdziwej demokracji, transparencji i partycypacji społecznej na najlepszym europejskim poziomie.

Tomasz Zymer

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
Wysłane przez: MarioMario (195.245.213.---)
Data: 24 gru 2014 - 16:02:28

Pozwolę sobie również złożyć Państwu najlepsze życzenia świąteczne. Życzę mniej waśni, a więcej takiej zwykłej ludzkiej dobroci serca i życzliwości. Życzę , aby to był spokojny czas, odpoczynku, radości i wzajemnego zrozumienia.

Mariusz Kucicki

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.