Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Promocja Uzdrowiska K-J
Wysłane przez: maniamania (159.205.235.---)
Data: 11 kwi 2015 - 19:54:41

Nie wiem kto pracuje w dziale promocji, ale wyszło fatalnie, po prostu wstyd.

Inauguracja sezonu była 4. kwietnia i żadnych informacji na konstancińskich portalach i na tablicach ogłoszeń. A były, są i będą ciekawe wydarzenia - m.in. dzisiaj otwarto ciekawą, plenerową wystawę fotografii Tomasza Tomaszewskiego

program imprez tu: [www.uzdrowisko-konstancin.pl] - schowany na stronce uzdrowiska, tylko kto wie o tej stronce?

Kto wie, że w Kcinie jest uzdrowisko? Dziś jechałam Wilanowską i na płocie przy Metrze Wilanowska wisi spory banner informujący o... walorach Ciechocinka.

Kto wie, że nareszcie w restauracji Konstancja nie będą podawali odgrzewanego w mikrofali kotleta przywożonego przez firmę cateringową, bo jest "prawdziwy" szef kuchni, który zaprasza na znakomite jedzenie.
Co z tego, że w Galerii Restauracja Konstancja były ciekawe wystawy, jeśli kotlet stawał kołkiem w gardle i to za spore pieniądze. Dlatego wielu zgłodniałych spacerowiczów szerokim łukiem omijało ten przybytek gastronomii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 11:55 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Promocja Uzdrowiska K-J leży
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (46.204.203.---)
Data: 11 kwi 2015 - 23:01:43

A kto jest za to odpowiedzialny? Kto sie pod tym podpisuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Promocja Uzdrowiska K-J leży
Wysłane przez: maniamania (159.205.235.---)
Data: 11 kwi 2015 - 23:33:38

Nie mam zielonego pojęcia, ale jest coś takiego:

Dział marketingu i sprzedaży
Współpraca z mediami
kom: 667-774-434
kom: 667-771-134
marketing@uzdrowisko-konstancin.pl

i jest do bani, bo zdaje się nie było ani słowa w lokalnych gazetach - choć nie dam sobie głowy uciąć, bo prasę tylko przejrzałam - mogłam przegapić.

i jeszcze - jeśli ktoś nie zna stronki uzdrowiska, to skąd będzie wiedział, że w Białym Domu jest rehabilitacja - nawet miejscowi lekarze nie wiedzą i o tym, że od połowy marca można wybrać także godziny popołudniowe (do 20.) i że dla osób nie objętych NFZ sa zabiegi komercyjne - bogaty wybór. Myślę że w pzryszłym roku B.Dom dostanie lepszy kontrakt, bo ciągle trwa remont.
Na stronce uzdrowiskowej też wiadomości skąpe, albo nieaktualne np. daty turnusów odchudzających: [www.uzdrowisko-konstancin.pl] zapraszają w 2014...grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.