Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 maj 2012 - 22:50:56

Mały, kudłaty Misiek mieszkający w Szpitalu od lat, był dla pensjonariuszy wielką radością i nadzieją że mimo kalectwa można żyć.
Misiek podobnie jak mieszkańcy nie był w pełni sprawny - stracił w wypadku jedną łapkę, ale była w nim taka radość życia, że mobilizowała chorych do intensywniejszych ćwiczeń.

Pewnego dnia Misiek zniknął. Jak się dowiedzieli pensjonariusze, został wywieziony do schroniska, a może nawet uśpiony.
Pacjenci boleśnie odczuli jego stratę i zwrócili się do Dyrekcji Ośrodka, by poinformowała o losie pieska, zapewniając jednocześnie, że jeśli Misiek żyje są osoby, które go zaadoptują. Poszukiwania psiny w okolicznych schroniskach i przytuliskach nie przyniosły rezultatu. Dyrekcja milczy.

Obiecałam że zamieszczę to pytanie na forum, bo może ktoś kulawego, kudłatego małego pieska widział lub coś wie. Prosze o wiadomość na PW

m

Opcje: OdpowiedzCytuj
Dlaczego psa uśpiono?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 31 maj 2012 - 10:45:59

Teraz już wiadomo. Był mały, wesoły, dawał chorym ludziom radość. Dlaczego zrobiono to ludziom i zwierzakowi?

W wielu ośrodkach na świecie, może i w Polsce dobry wpływ na chorych - szczególnie neurologicznie obecność zwierząt.
Stosuje się dogoterapię, kototerapię czy hipoterapię, płacąc niemałe pieniądze.
Tu taki dogoterapeuta był - za darmo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2012 - 18:25:33

A skąd zabrali psiaka? Od nas ze Stoceru?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: trenertrener (---.152.131.204.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 31 maj 2012 - 19:32:55

Nie, z Uzdrowiska na Sue Ryder



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 31 maj 2012 - 19:47:05

z tego szpitala w lesie przy ul Sue Ryder

Opcje: OdpowiedzCytuj
sprawa zaginionego pieska ze szpitala neurologicznego
Wysłane przez: lilkalilka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 cze 2012 - 11:12:49

Jestem wielka milosniczką zwierzat i w pełni podzielam oburzenie pacjentów oraz osób zainteresowanych tym tematem.Nie uważam, aby nie można było w dzisiejszych czasach dowiedziec się,kto lub co stoi za zaginięciem zwierzęcia.Jestem mocno zainteresowana losem tego pieska (także fudacje,w których pracuję oraz p.dyr Wanda Dejnarowicz) i uważam, że powinniśmy jak najszybciej rozwiklac tę zagadkę a przede wszystkim odnależc biedaka! Jestem do dyspozycji ale potrzebuję trochę danych.
lilka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: lilkalilka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 cze 2012 - 11:23:50

Jeśli to była kradziez, to powinniśmy "zewrzec szeregi" , bo może to przydarzyc się i nam. Jeśli istnieją jakieś podejrzenia to jestem do dyspozycji, gdyż uważam, że i ludziom i zwierzęciu została wyrządzona krzywda.Jestem pierwszą osobą,która gotowa jest zapewnic dom temu zwierzęciu.
lilka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 05 cze 2012 - 12:33:33

Lilko, psiaka już nie ma - został uśpiony. Zwrócono budę pewnemu panu, który ją dla Miśka podarował.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sprawa zaginionego pieska ze szpitala neurologicznego
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2012 - 21:54:11

co za sk....ny. Na jakiej podstawie pies został zabity? Kto i gdzie to zrobił?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: lilkalilka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 cze 2012 - 22:41:56

bardzo proszę o pomoc mi w znalezieniu sprawców zabicia (nie-uśpienia ) zwierzęcia.Użyję wszystkich moich możliwości aby sprawcy lub inspiratorzy tego karygodnego czynu ponieśli konsekwencje inie pozostali bezkarni.
lilka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto zabrał ukochanego psa pensjonariuszom Szpitala Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder? confused smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 05 cze 2012 - 23:51:33

Ciekawe, który lekarz i czym sie kierował usypiając pieska?

Misiek nie był chory, tylko ta nóżka, ale dawał sobie doskonale radę.

Nawet jakiś czas temu pacjenci oraz ich rodziny chcieli zebrać pieniądze, żeby psu zoperować łapkę, jednak wet odradził, bo to byłby długi zabieg w narkozie i z niewielką nadzieją na pozytywny rezultat.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.