3.czerwca o 9. wędkarze zapraszają dzieci nad oczko wodne przy St. Papierni smiling bouncing smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 31 maj 2012 - 22:40:25

Jak juz tydzień temu zapowiadał Akizuka na młodych wędkarzy czekają eye popping smiley ryby w oczku wodnym

"Wędkarze Dzieciom"

Wszystkie dzieci do lat 12 wraz z opiekunem zapraszamy do udziału w wspaniałej imprezie jakiej jest wędkowanie. Zabawa wędkarska odbędzie się 3 czerwca na oczku przy Starej Papierni. Zbiórka o godzinie 09:00 a dla wszystkich młodocianych wędkarzy czeka wspaniała zabawa, dużo nagród oraz słodki poczęstunek.

Re: 3.czerwca o 9. wędkarze zapraszają dzieci nad oczko wodne przy St. Papierni smiling bouncing smiley
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2012 - 21:56:23

Ja jestem przeciwny takim imprezom. Nazwijcie mnie dziwakiem ale dla mnie to jest propagowanie sadyzmu (zadawanie bólu dla własnej przyjemności jest dla mnie obrzydliwe).

Re: 3.czerwca o 9. wędkarze zapraszają dzieci nad oczko wodne przy St. Papierni smiling bouncing smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 cze 2012 - 22:05:50

już wyrazilismy swoje zdanie, zbieżne AK z Twoim, w watku: [www.konstancin.com]

Re: 3.czerwca o 9. wędkarze zapraszają dzieci nad oczko wodne przy St. Papierni smiling bouncing smiley
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2012 - 22:11:00

I tu Maniu mówimy jak jeden mąż (o przepraszam, jak jedna para) smiling smiley Pozdrawiam

Re: 3.czerwca o 9. wędkarze zapraszają dzieci nad oczko wodne przy St. Papierni smiling bouncing smiley
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 03 cze 2012 - 11:42:47

No to kilka zdjęć z imprezy:

[picasaweb.google.com]

Muszę przyznać, że wędkarze byli bardzo dobrze przygotowani, była fajna atmosfera, zwraca też uwagę galeria rysunków.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.