MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (78.10.39.---)
Data: 26 wrz 2016 - 10:17:07

Nie znam szczegółów, ale w ostatni weekend zmarł Andrzej Zambrowicz, wieloletni członek tego forum (pseudonim Boruta). Wiem że był postacią kontrowersyjną i od dłuższego czasu tu nie pisywał, jednak miał tu prócz wrogów również przyjaciół oraz ludzi którzy go lubili. Dlatego postanowiłem napisać o tym na forum, może ktoś będzie miał chęć uczestniczenia w pogrzebie (gdy będę wiedział coś więcej - napiszę).

Choć często różniliśmy się zdaniami, kilkukrotnie mi pomógł gdy zwróciłem się do niego o pomoc. Na pewno bardzo zależało mu na dobrze naszej gminy co wielokrotnie udowadniał poprzez różne akcje w które się chętnie włączał.

Wyrazu głębokiego żalu i współczucia dla rodziny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 14:49 przez pionek AGORY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.146.---)
Data: 26 wrz 2016 - 10:48:14

Ja również często nie zgadzałem się z Andrzejem jednak mam takie samo zdanie jak pionek Agory to był człowiek naprawdę bardzo zaangażowany w sprawy naszej gminy.
Wyrazy współczucia dla rodziny
Jacek Krajewski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (95.40.35.---)
Data: 26 wrz 2016 - 13:26:04

Na pewno niełatwy w obyciu, często zawzięty. Ale jeden z nielicznych, którzy w naszej małej ojczyźnie intensywnie angażowali się "w realu", zależało im i patrzyli władzy na ręce - co jest niezbędne, jeśli ta władza ma się nie zdegenerować.

Potrafił też wznieść się ponad podziały polityczne i współdziałać z ludźmi o radykalnie odmiennych poglądach - choćby takimi, jak ja. To rzadkie, bo u nas pojęcie małej ojczyzny i jej dobra wydaje się niestety zanikać na rzecz podziałów pionowych przeprowadzanych w poprzek rodziny, ulicy, wioski.

Zawdzięczam mu też cenne praktyczne porady - od miejsc na grzyby po dobrego elektryka - i zwykłą ludzką pomoc na co dzień.

Moim zdaniem - mimo wielu wad, które mamy wszyscy - Andrzej był dobrym człowiekiem. Takim go zapamiętam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (89.69.57.---)
Data: 26 wrz 2016 - 14:04:40

smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: trenertrener (83.31.85.---)
Data: 27 wrz 2016 - 13:39:09

Bardzo to dla mnie niespodziewana wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Andrzeju, spoczywaj w pokoju.



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zmarł Andrzej Zambrowicz
Wysłane przez: WszechnicaKonstancińskaWszechnicaKonstancińska (185.15.3.---)
Data: 27 pa¼ 2016 - 08:56:38

[www.ostoja.skpm.pl]
Artykuł o Andrzeju. Zapraszam do lektury, docenia się kogoś po stracie, niestety...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.