Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.noblebank.pl)
Data: 14 cze 2012 - 16:25:06

Witajcie,
rozważam zakup mieszkania w konstancinie. Czy doradzicie jakąś okolicę/ inwestycję, albo ostrzeżecie gdzie lepiej mieszkania nie kupować?
Będę wdzieczna za pomoc :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2012 - 20:03:59

Nie kupuj w Mirkowie, bo się będziesz bała wyjśc z domu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: HammerHammer (---.free.aero2.net.pl)
Data: 14 cze 2012 - 20:09:01

Ja mieszkam w Jeziornie i nie narzekam. Rozejrzyj się na Bielawskiej, kilka mieszkań w różnych lokalizacjach, w różnym wieku i standardzie jest do sprzedania. Niektóre nawet w stanie deweloperskim.

Nieźle wyglądają też bloki na ul. Warszawskiej obok torów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Obserwator2Obserwator2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 cze 2012 - 23:29:28

Proponuję osiedle ELSAM. Znam i polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 12:44:07

Ja proponuję Warszawę. Nie kupuj tu mieszkania. Korki, karta miejska masakrycznie droga bo musisz mieć na wiejską strefę. Nikt tu nic nie robi. A przepraszam, wszyscy się kłoćą, a to już nie jest nic nie robienie. I nie można zapomnieć o grze "to nie my, to oni"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 15 cze 2012 - 16:02:39


awanturnik
Nikt tu nic nie robi. A przepraszam, wszyscy się kłoćą, a to już nie jest nic nie robienie. I nie można zapomnieć o grze "to nie my, to oni"

Masz na myśli mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, czy użytkowników tego forum? Bo ja patrząc na świat niekoniecznie wirtualny mam jednak zupełnie inne odczucia: wiele osób robi społecznie bardzo dużo, w wielu ważnych sprawach znajdujemy wspólny język. Ostatnio dowodem była choćby mobilizacja społeczna w sprawie Trasy Mostowej czy zagospodarowania Skolimowa. Kiedy czytam takie wypowiedzi, jest mi przykro ze względu na tych ludzi, którzy całymi dniami "coś robią" dla naszej lokalnej społeczności, a którzy w większości nie mają czasu spierać się o swoje racje na forum internetowym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 16:55:55


Tomasz Zymer
(...) mobilizacja społeczna w sprawie Trasy Mostowej czy zagospodarowania Skolimowa. (...)

chyba umknęły mi efekty tych mobilizacji sad smiley Nasz skolimowski sięgacz nie dostąpił nawet powołania do mobilizacji sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 17:06:52

Jak to nikt tu nic nie robi ?
Przecież tu nawet są tacy , którzy do czego się nie dotkną to załatwiaja pozytywnie smiling smileysmiling smiley Szkoda tylko , że nie potrafia tych dotknięć wymienić.sad smiley

Tomku , właśnie tak to działa , najwięcej ryczy krowa ....itd.
Działasz , inni działają np. p. R.Bryzek a malkontenctwo istniało , istnieje i istnieć będzie. Ja to Cie nawet podziwiam , ze Tobie z tego powodu potrafi sie jeszcze przykro zrobić smiling smiley

Margaretko , Twoje pytanie z pierwszego postu jest zbyt ogólne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 17:10:49

Panie Tomaszu, jest Pan wyjątkiem. Niemniej jak patrzę na jakikolwiek rozwój Konstancina to hmm jakoś nic nie widzę. Jak dla mnie bardzo niewiele się tu dzieje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 17:13:40

Tak Harmattan. Nic nie robię i mam postawę roszczeniową. Jednak jak głosuję na osoby, które mają reprezentować poniekąd moje interesy to mam prawo czegoś oczekiwać, niepradaż?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 17:25:01

Sorry awanturniku , nie Ciebie miałem na myśli pisząc o ryczącej krowie. Słowo.

A jutro i w niedzielę obchody Dni Konstancina - będzie się działo smiling smiley
Konstancin-Jeziorna ma ten - dla jednych przywilej ,dla innych jest to wada, że blisko jest Wa-wa , no a tej jesli chodzi o dzianie się to raczej nie przebijemy.
Wątpliwym pocieszeniem pewnie będzie , że jak już się dzieje to praca tzw. służb w Wa-wie i Konstancinie jest podobna. Tzn. poziom tej pracy.

Od osób na które głosujesz/głosowałeś masz nie tylko prawo oczekiwać czegoś ale nawet masz prawo wymagać tego czegoś. Tu absolutnie pełna zgoda. smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 17:25 przez harmattan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 15 cze 2012 - 17:28:30

DO OLI: Cóż, społecznicy to nie mszyce ani wirus grypy ;), więc z pewnością nie dotarli wszędzie, lecz nie zmienia to faktu, że są, działają i nawet miewają efekty smiling smiley A jeśli nawet nie zawsze wygrywają, to w końcu lepiej działać niż czekać z założonymi rękami, o czym i Pani wie, choćby z czasów walki z powodzią. Jak pisał Poeta:

"...jeśli tematem dysput będą klęski innych,
swary i wyrzekania, zamiast wspólnych celów,
to co po nas zostanie będzie jak odór asfaltu
w małym brudnym miasteczku, kiedy budzą nas tiry." ;)smiling smiley;)


A propos łącznika - pani Olu, proszę mi przypomnieć na priva, jakie są u Państwa numery domów, bo zdaje się, że doczekali się Państwo wreszcie kanalizacji, tylko właśnie tych numerów nie jestem pewien.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 17:29 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 18:30:50

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2012 - 19:14:30


Tomasz Zymer
(...) bo zdaje się, że doczekali się Państwo wreszcie kanalizacji, tylko właśnie tych numerów nie jestem pewien.[/i][/color]

kanalizy jak nie było, tak nie ma, a sięgacz zawiera numery 21 i 23 (z literkami). Może ja juz nie mieszkam w Skolimowie, tylko w Piasecznie albo w Wawie (choć adres b/z). I nie czekamy z założonymi rękami - choć samodzielność i samowystarczalnośc, wyćwiczona podczas powodzi, przy kanalizie się nie przydaje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poszukiwania mieszkania - co polecicie?
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 15 cze 2012 - 19:19:29

Skoro są to te numery, pani Olu, to według deklaracji burmistrza są plany położenia przyłącza pod sięgaczem w tym roku. Usłyszałem to wczoraj i mam to nagrane. smiling smileysmiling smiley

Chyba, że ktoś w końcu powie: "Nie ze mną takie numery, Zymer."

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.