Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 24 cze 2013 - 15:04:01

Rafał Brzozowski ze swoim histem "Tak blisko", Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Filip Siejka - to tylko niektóre gwiazdy, które w najbliższą niedzielę, zdominują scenę amfiteatru w Parku Zdrojowym w Konstancinie.

A to wszystko dla Beaty Jałochy, mieszkanki Konstancina i pracownicy Centrum Kompleksowej Rehabilitacji - która w maju br. doznała poważnych uszkodzeń ciała i codziennie zmaga się z ciężką rehabilitacją i za wszelką cenę chce powrócić do aktywnego trybu życia.

"Postawmy Beatę na nogi" - bo tak nazywa się akcja, która ma na celu zbiórkę funduszy potrzebnych do rehabilitacji Beaty.
Zapraszam gorąco wszystkich w niedzielę, 30 czerwca br. od 11 do Parku Zdrojowego w K-J. Zapraszajcie znajomych i udostępniajcie wydarzenie - im nas więcej, tym bardziej pomożemy Beacie!

Imprezę poprowadzi prezenter "Wiadomości TVP1" Krzysztof Ziemiec.

info z facebooka :

30 czerwca (w godz. 11-17) na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie spotkamy się na pikniku rodzinnym. Czekać tam będzie wiele aktywności, w które włączyć się mogą całe rodziny ? dzieciaki, rodzice i koniecznie dziadkowie.

Dzięki przychylności Burmistrza Konstancina, Konstancińskiego Domu Kultury, GOSiR-u i CKR-u (w którym pracuje Beata), a przede wszystkim zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, będzie to impreza na dużą skalę!

Charakter imprezy zakłada aktywny udział uczestników, dlatego zapraszamy w wygodnych strojach i sportowych butach. Zacznijmy aktywnie wakacje!

Program rekreacyjny to między innymi: różnorodne zajęcia fitness (np. zumba, trening wzmacniający, również dla osób z problemami z kręgosłupem), spacer nordic wal king, trening karate dla początkujących (zajęcia poprowadzi kadra konstancińskiego Klubu Karate Kyokushin IPPON), specjalne zajęcia ruchowe dla seniorów, atrakcje dla dzieci ? zabawy i gry, malowanie buziek, puszczanie baniek, dmuchany zamek do zjeżdżania, tor przeszkód i czytanie bajek.

Również program realizowany na scenie Amfiteatru będzie bardzo interesujący ? już dziś zapraszamy na pokazy tańca Egurrola Dance Studio. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ziemiec, a wystąpią prawdziwe gwiazdy, które charytatywnie włączyły się w naszą inicjatywę; już dziś obecność potwierdzili Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Rafał Brzozowski i Filip Siejka!!!

W trakcie pikniku przeprowadzona zostanie kwesta, której celem jest zebranie funduszy na ratowanie Beaty.



Te osoby, które nie będą mogły być z nami 30 czerwca w Konstancinie, zapraszamy do pomocy pani Beacie poprzez specjalną stronę [www.beatajalocha.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.180.49.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25 cze 2013 - 21:40:03

Wedle mojej wiedzy Sonata i Przepioreczka (działające przy GOSiRze, ktory jest chyba współorganizatorem ) zaoferowaly swój udział. Dzieci chcą wystąpić! Pani Lidia chce je poprowadzic! Jednak grom wie czemu jest z tym jakiś problem sad smiley
Mam jednak nadzieje, ze ten problem jest możliwy do rozwiązania...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 cze 2013 - 21:45:42

Jeśli to koncert charytatywny, to może gwiazdy nie biora kasy, bo jaki miałoby sens opłacanie występów - jesli celem jest zebranie kasy na leczenie p. Beaty.
Nie wiadomo czy miejscowi artysci zgłosili swój udział, z informacji na forum [www.konstancin.com] wiadomo, że: "Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert Sonaty i Etiudy do Amfiteatru w Powsinie 30 czerwca godz.16:00"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-25 21:49 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 cze 2013 - 22:22:11

Rozmawiałam dziś telefonicznie z Dyr.GOSIRU w sprawie wystepu Sonaty na koncercie dla pani Beaty, jako, że okazało się, że GOSIR jest też współorganizatorem przedsięwzięcia, o czy dowiedziałam się wczoraj ze strony internetowej gminy. Nie mieliśmy do tej pory takiej informacji, że jest taka możliwość, aby dzieci i młodzież z Sonaty mogły pomóc poprzez swój występ. Jest jednak szansa, pan dyrektor miał w tej sprawie rozmawiać.

Sonata, Przepiórka występują charytawne już od jakiegoś czasu (w czerwcu wystąpiły dla dzieci w Ośrodku Niepełnosprawnych w miejscowości Łbiska, a a także umiejętności taneczne "Przepióreczki" i "Sonaty" mogli podziwiać podopieczni w Domu Seniora "Willa Kalina" w Konstancinie-Jeziornie)
Jednak od dawna marzyliśmy, aby nasze pociechy mogły wziąć udział w charytatywnym koncercie na konkretny cel, dając to co mogą dać, czyli siebie,

Maniu,
Sonata występuje w Powsinie w godz. 16-17:00, wszystko da się pogodzić. Dla naszych Zespołów nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli trzeba pomóc, zawsze można na nas liczyćsmiling smiley

Pozdrawiam serdecznie,
Opiekun Społeczny Zespołów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-25 22:54 przez Gosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 cze 2013 - 22:50:26

Do mnie zgłosili się też młodzi muzycy z Konstancina, którzy też chcą zagrać w niedzielę dla Beaty - nie mając kontaktu z organizatorem koncertu, odesłałem ich do KDK - jutro będą rozmawiać i zobaczymy, co da się zrobić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Podejrzewanie "podejżanego"
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 cze 2013 - 23:21:09


tomasznowicki
Do mnie zgłosili się też młodzi muzycy z Konstancina, którzy też chcą zagrać w niedzielę dla Beaty - nie mając kontaktu z organizatorem koncertu, odesłałem ich do KDK - jutro będą rozmawiać i zobaczymy, co da się zrobić.

Wszystko chyba przez to, że koncert zorganizowany w bardzo szybkim tempie i nie było czasu na zastanawianie się. Kto się zgłosił tego przyjęto. Zdaje się nawet wchodzi w kolizję z innymi zamierzeniami - KDK ma na stronie zaplanowany na 30 czerwca ŚWIAT TANGA W WYKONANIU ZESPOŁU SENTIDO DEL TANGO, ale priorytetem jest koncert dla Beaty, bo dla niej potrzebne są natychmiast pieniadze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-26 09:26 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.180.49.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25 cze 2013 - 23:41:09

Ze tez zawsze sie ujawnia co nas dzieli a nie próbujemy szukAc tego co nas łączy...
Przykre, że nawet w wątku, który służyć ma szczytnemu celowi....sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 cze 2013 - 09:27:34

Posprzątane.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 26 cze 2013 - 12:11:26

[warszawa.gazeta.pl]



Walczymy z czasem, kwestiami organizacyjnymi, finansowymi, prawnymi, medycznymi, staramy się dotrzeć do osób, które mogą pomóc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Koncert organizuje fundacja, UMiG tylko użycza terenu
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 26 cze 2013 - 12:28:23

Koncert - całą oprawę, sponsorów, wystepujących artystów organizuje Fundacja. Gmina tylko użycza terenu i nie ma wpływu na to kto będzie spiewał, tańczył.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 15:03:43

REDALERT

Jest wiele okazji do wystepu w Parku Zdrojowym dla miejscowych artystow ale tutaj chodzi o znanych artystow ktorzy przyciagna duzu osob w celu zebrania pieniedzy dla walczacej dziewczyny. A kto mowi ze bedzie to 1szy i ostatni taki koncert? Jesli to wszystko jest tak latwe bo mozna to zrobic "za usmiech" zorganizujcie kolejny koncert zamiast krytykowac i oskarzac lokalne wladze o skandal.

Jakie promowanie za pieniadze podatnikow? Zarowno Egurrola i wszyscy artysci nie biora za to wynagrodzenia i sa na tyle znani ze reklamy nie potrzebuja. Jak jestes pesymista to oczywiscie mow ze sie promuja. Tak, za pieniadze podatnikow park bedzie musial byc posprzatany ale za to wszyscy optymistycznie nastawieni mieszkancy Konstancina i okolic beda sie swietnie bawic (za darmo oczywiscie minus dotacja dla Beaty jesli chca cos dac) wspierajac szczytny cel.

Moim zdaniem to swietna reklama dla Konstancina bo w akcje wlaczylo sie tyle osob tu mieszkajacych. Zamiast biadolic i skarzyc nad komputerem idz w niedziele do parku i baw sie dobrze bo tak jak mowisz jest to wspaniala inicjatywa.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-26 15:20 przez greenlight.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 15:26:40

Wlasnie podano info ze bedzie wystapi p Edyta Gorniak a takze wybitny jazzman Tomasz Stańko! Szykuje sie wspaniala impreza!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-26 15:32 przez greenlight.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 19:39:31

Nie jest to sekret ze Egurrola Dance Studio zaangazowal sie na samym poczatku a ze impreza nabiera tempa to sa teraz gwiazdy i telewizja. Prosze sprawdzic na Facebook co napisali organizatorzy; nie moga oddac plakatu do druku bo udzial w imprezie potwierdzaja coraz to nowi wykonawcy.

A naprawde cienkie jest to ze niektorzy ludzie nie chca brac udzial w akcjach charytatywnych i tylko krytykuja emanujac negatywna energia... Zachowujac sie jakby reszta swiata nic nie rozumiala. Szkoda ze ciagle padaja slowa i argumenty: za pieniadze podatnikow, oni nic nie wydaja na reklame etc... Wstyd ze nawet przy takiej okazji nie mozna obejsc sie bez takich komentarzy i zrzedzenia REDALERT.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-26 20:39 przez greenlight.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 cze 2013 - 21:23:00


redalert
Żałuję, że zacząłem tą dyskusję

Obojgu sugeruję skończyć. W przeciwnym wypadku ja będę zmuszony ją ograniczyć.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 cze 2013 - 21:30:45



Obojgu sugeruję skończyć. W przeciwnym wypadku ja będę zmuszony ją ograniczyć.
Jestem za.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 22:00:29

Ja juz nie mam zamiaru wiecej pisac bo uwazam konwersacje za skonczona.

Serdecznie zapraszam redalert na piknik, swieze powietrze przyda sie kazdemu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 cze 2013 - 22:04:13


greenlight


I jesli Pani Beata jest ziomalka (i tak dla scislosci Beata z Krakowa zamieszkala w Warszawie) dla Pana/ Pani to porsze zamknac dziob i wesprzec akcje a nie wypisywac glupoty.

Chyba się gościu trochę zagalopowałeś. I nie chodzi, czy ktoś jest tubylcem czy nie. Właśnie zespoły i grupy działające na terenie Konsrtancina chcą wesprzeć akcję, a nie mają takiej szansy bo nie dostają informacji, że jest taka czy inna akcji. I w tym wątku właśnie to wyszło. A ile osób zainteresowanych z Konstancina o tym jeszcze nie wie, że mogło pomóc właśnie poprzez to, że może np. zaśpiewać, zatańczyć, zagrać lub podzielić się swoją pasja i dorobkiem, tylko Najwyższy jest świadomy.

Nie chce nikogo obwiniać, bo nie czas i pora na to.Ale tak na szybko wydaje mi się, że wynika to po prostu z powodu brak przepływu informacji (Organizator-Wydział Promocji-Jednostki Gminne,Stowarzyszenia,Szkoły, Sołtysi itp.-Pracownicy jednostek,ludzie aktywni społecznie).

Kluczową rolę w tym łańcuszku powinien stanowić Wydział Promocji. O zmianę formuły dotychczasowego działania tak ważnego wydziału jakim jest "Promocja" (nasza wizytówka, bo jak nas widzą tak nas piszą) w naszej gminie będę wnioskować u pana p. Burmistrza na komisji BOKIS.

Pozdrawiam,
Do zobaczenia na koncercie, mam nadzieję, że Grennlight czymś nas zaskoczysz na sceniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 22:11:19

Wlasnie o to mi chodzilo ze niewazne czy Beata jest z Krakowa, Warszawy czy Konstancina- nie czytala Pani zbyt uwaznie... Prosze przeczytac (a moze lepiej nie) to co napisal wszesniej Redalert... Czyli ze tylko artysci z Konstancina bo ona jest z Konstancina- bardzo mi przykro ale nie jestem pewna znaczenia slowa "ziomalka" smiling smiley

Tak, oczywiscie- bede spiewac smiling smiley

Zapraszam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 22:22:44

Swietnie.

Przykro mi ze Pan nie czuje sie doceniony/ jest zawiedziony etc ze Konstancinscy artysci nie beda brac udzialu. Przeciez mozna zorganizowac kolejny koncert na rzecz Beaty!

Pozdrawiam i zycze udanego pikniku smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.range86-155.btcentralplus.com)
Data: 26 cze 2013 - 22:37:38

Dlaczego? A jakie trzeba spelniac warunki? Liczy sie idea... I chec pomocy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.