Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: Honka75Honka75 (31.0.41.---)
Data: 27 lut 2018 - 12:40:53

Dzień dobry.
Poszukuję restauracji ze smacznym jedzeniem, najlepiej na terenie Konstancina (ale i okolic nie wykluczam: Piaseczno, Wilanów, Sadyba...), w celu przygotowania przyjęcia pokomunijnego w dniu 20 maja b.r. Potrzebuję urządzić 2,5-3 godzinne przyjęcie dla 14 osób, w godz. 13.30 do ok. 16.00 (przekąski, obiad, desery, ciasta, napoje zimne i ciepłe). Nie zależy mi na wynajmie całej osobnej salki, tylko na ładnie połączonym stole dla 14 osób właśnie.
Czy ktoś z Państwa dysponuje wolnymi miejscami dla ww. terminu i liczby osób?
Może ktoś z Państwa rodziny albo znajomych pracuje lub jest właścicielem takiej restauracji??

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie namiary w tej sprawie. Czas pili, a nie zdawałam sobie sprawy, że pewne rzeczy załatwia się aż dwa lata wcześniej...

Honorata

mail: performa.honorata@gmail.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 27 lut 2018 - 13:06:50


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: maniamania (159.205.249.---)
Data: 27 lut 2018 - 20:03:20

Nasz młody świętował w Zalewajce: [www.gospodazalewajka.pl]
Ładne otoczenie, w lesie i spacer w ogrodzie obok, placyk zabaw dla dzieci. Osobna salka, dobre jedzenie, ładnie podane. Gościliśmy ok. 15. osób

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: Honka75Honka75 (89.76.108.---)
Data: 27 lut 2018 - 23:06:39

Nasz starszy kilka lat temu również tam świętował. Niestety od dawna nie mają miejsca w tym terminie. Ale dziękuję za propozycję. Ludzie poważnie dokonywali rezerwacji z dwuletnim wyprzedzeniem, ja się z tego śmiałam, a teraz zostałam z problemem, bo nigdzie nie ma już możliwości rezerwacji na 20 maja i nie wiem co z gośćmi komunijnymi zrobię ;-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: Honka75Honka75 (89.76.108.---)
Data: 27 lut 2018 - 23:07:24

Dzięki - brak miejsc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: maniamania (159.205.249.---)
Data: 28 lut 2018 - 11:28:23

Może śniadanie/ obiad na trawie w pięknej scenerii nad Wisłą lub w soleckiej świetlicy z cateringiem. Serio - można znaleźć firmę cateringową, która przywozi całe oporządzenie do ogrodu nie tylko namiot, ale nawet podłogę i mebelki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poszukuję restauracji na przyjęcie komunijne 20 maja
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 28 lut 2018 - 12:21:36

Może Cuda Wianki w Powsinie? Tylko tam jest spory ruch i obłożenie. Jednak warto zadzwonić:

[www.cudawiankirestauracja.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.