Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Remonty budynków komunalnych
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (78.133.200.---)
Data: 20 wrz 2018 - 12:45:06

Czy ktoś mnie oświeci czemu ZGK czyli de facto my wszyscy sponsorujemy remont budynków komunalnych? ZGK nie ma "środków własnych". To jest kasa wszystkich, którzy płacą podatki ze swoich pensji i nie tylko na terenie naszej gminy.
Czy w czynszu w mieszkaniach komunalnych jest fundusz remontowy? A jeżeli tak to niech mieszkańcy tego budynku i innych uzbierają kwotę w tym przypadku 130 000,36 zł + 18 165,60 zł i wtedy przystąpią do remontu.

Przepraszam ale czy ZGK mi też wyremontuje dom? Może być ze "środków własnych ZGK". Mi pasuje.

[www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remonty budynków komunalnych
Wysłane przez: maniamania (78.10.54.---)
Data: 20 wrz 2018 - 21:58:39

masz rację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-20 21:59 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remonty budynków komunalnych
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.28.252.---)
Data: 21 wrz 2018 - 00:24:38

Zgadzam się z przedmówcami. Moja wspólnota chce przystąpić do remontu budynków to zamierza wziąć kredyt w wysokości ok 3 mln zł który mieszkańcy będą spłacać przez prawie 20 lat. Dlaczego innym mamy remonty finansować z naszych podatków? To zwykła kradzież naszych pieniędzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remonty budynków komunalnych
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.41.---)
Data: 22 wrz 2018 - 00:01:03

Kominalne to...komuna... i pewnie ona nie przewidziała remontow na koszt beneficjentów tejże..
Mysleć naleźy jedynie o socjalnych dla potrzebujących..

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.