Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Lidl
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.31.167.---)
Data: 12 mar 2019 - 15:18:14

Dzisiaj byłam świadkiem "ciekawej " sytuacji w Lidlu w Jeziornie. Kasjerka błędnie policzyła należność za zakupy (nie uwzględniła bonifikaty za 1 z produktów).Kiedy klient zwrócił jej uwagę usłyszał, ze to on powinien pilnować czy ona dobrze liczy. Nie wytrzymałam i parsknęłam śmiechem.
Klient usłyszał też, że nie myli się ten kto nic nie robi oraz , że ona siedzi już 8 godzin na kasie to nic dziwnego, że się pomyliła. Zupełnie niepotrzebne gadanie.Wystarczyło tylko poprawić błąd i przeprosić klienta a nie wdawać się w jakieś spory zwalając winę na klienta, że nie sprawdzał jak ona liczy. Dobrze byłoby, żeby Kierownictwo Lidla uświadomiło pracowników obsługujących kasy , że za poprawność liczenia to oni odpowiadają a nie klient , bo ..........chyba jeszcze tego nie wiedzą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lidl
Wysłane przez: HammerHammer (82.145.221.---)
Data: 12 mar 2019 - 16:42:35

Jak zaczną za dużo wymagać to tylko kierownicy na kasie zostaną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-12 18:18 przez Hammer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lidl
Wysłane przez: maniamania (37.47.39.---)
Data: 13 mar 2019 - 23:27:38

Spoko, jeśli sobie pójdą przyjdą nauczyciele, którzy w tej chwili zarabiają połowę tego co taka niegrzeczna dama przy kasie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lidl
Wysłane przez: HammerHammer (141.0.12.---)
Data: 14 mar 2019 - 05:39:35

W wielu urzędach pensje są poniżej zarobków z Lidla. Np. w większości Inspekcji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lidl
Wysłane przez: maniamania (37.47.39.---)
Data: 14 mar 2019 - 11:11:34

No to nie ma co się martwić, że zabraknie kasjerów w Lidlu czy Biedronce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lidl
Wysłane przez: HammerHammer (82.145.220.---)
Data: 14 mar 2019 - 12:57:47

Z jakiegoś powodu np. w McDonald's Bielawa nie pracują już tylko Ukraińcy (Ukrainki) a Hindusi (ew. Pakistanczycy)...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.