Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 18 sie 2011 - 19:21:35

Przypominamy
Triathlon Habdzin 2011 sobota 20 sierpnia start godzina 14:00.

Uwaga: Mecz Mirkowa z Kosą chyba odwołany ( info ze strony Kosy usunięte !)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:24 przez Soltys Skolimowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: sosnarasosnara (---.rev.snt.net.pl)
Data: 19 sie 2011 - 16:05:11

Gdzie (dokładnie) nalezy się stawic na zapisy?
Gdzie odbywa się część pływacka?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 sie 2011 - 17:31:34

Zapisy WDK Habdzin sobota ,godz.12.30-13.50. Pływanie 720 m. ,miejscowe jezioro /trzy rundy po wytyczonej trasie/.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 sie 2011 - 19:39:04

Witam.Jako jeden z uczestników III HABDZINMANA składam wyrazy uznania i szacunku dla Pani Agaty, Pierwszej Gospodyni /Sołtysa/ Habdzina ,wpółorganizatorki tegorocznej imprezy. Profesjonalizm połączony z serdeczną gościnnością to rzadkie u Nas zjawisko na tego rodzaju imprezach.WIELKIE DZIĘKI !!!! Pani Sołtys.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sie 2011 - 14:16:38

Zainteresowanym podają e-adres galerii foto z sobotniej imprezy III HABDZINMAN : www.patnet.com.pl .Te "obrazki" ogladać będzie dziesiątki tysiećy osób !!! Czy to nie wspaniała za te "parę groszy" promocja Naszej Gminy!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sie 2011 - 14:30:41

Przepraszam.Proszę o uzupełnienie adresu /na początku / o Fot czyli będzie Fot. www.patnet.com.pl /otwieramy archiwum a w nim link HABDZINA.../

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 22 sie 2011 - 14:41:20

Chodzi o ten link: [picasaweb.google.com] ?



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sie 2011 - 15:06:07

Tak .ten.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sie 2011 - 00:21:52

Świetna zabawa, a jakie wyniki. Kto odniósł największy sukces, bo sukcesem było zachęcenia takiej gromady ludzi do wspólnych zmagań

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 sie 2011 - 09:30:59

Sukces "promocyjny" ,już po raz trzeci !! HABDZIN w podwarszawskiej miejsko-wiejskiej gminie Konstancin Jeziorna.Wyniki sportowe imprezy na ogólonopolskim forum - BIEGAJ Z NAMI PL.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sie 2011 - 21:52:43

szukałam na stronce [biegajznami.pl] i na tamtejszym forum i nie znalazłam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 sie 2011 - 22:58:01

Biegaj z nami.pl - Forum-Triathlon,pływanie,rowerowanie-Imprezy Triathlonowe i Duatlony-Habdziman.....wyniki zawodów i foto-galeria.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 sie 2011 - 23:02:47

Wiem że jestem niegramotna, a moze ktos inny tez. Moze warto po prostu podać link: trzeba skopiować to co na pasku i wkleić na nasze forum.
Kto ma czas gapić się i szperać w jakimś forum?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 sie 2011 - 08:10:58

Może i warto.Proszę jednak potraktować moją informację jako łagodną formę / przy okazji , próbę edukacji / uświadomienia Osobie "skalę społeczną zjawiska".Może w przyszłości pomoże Jej to nie formułować opinii w rodzaju "sięgania do skarpety po pieniądze".Proszę również wybaczyć ,że nie uwzględniłem możliwości, że Moderator nie znosi "szperania" po forach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 sie 2011 - 08:37:12


Może w przyszłości pomoże Jej to nie formułować opinii w rodzaju "sięgania do skarpety po pieniądze".

jakiej skarpety, jakie pieniadze?


Proszę jednak potraktować moją informację jako łagodną formę / przy okazji , próbę edukacji / uświadomienia

kogo, czego edukacji?

Moderatorowi wystarczy to forum, szkoda oczu na inne. Lepiej poczytać wiadomości, książkę, skopać ogródek...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 sie 2011 - 14:22:24

Witam.Odpowiedż na pytanie : Z jakiej skarpety jakie pieniądze ?

W dniu 3 sierpnia b.r. w wątku HABDZINMANA w odpowiedzi na informację Artka Bartka :..niestety w tym roku bez wsparcia GOSiR....., pojawiło się następujące stwierdzenie:
Chyba Rada M.,burmistrz nie mogą wyciągać ze skarpety pieniędzy i ROZDAWAĆ w CIEMNO !!!! Autor : mania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 sie 2011 - 14:38:40

Ja sobie pozwolę wkleić. Jednych zachęca, innych odpycha - przejście całej ścieżki przez to forum, mimo, że była wymieniona, jednak chwilę trwało i było uciążliwe.

Jednych zachęci do grzebania w nim, inni nawet nie spojrzą, bo interesuje ich jedna impreza i nie będą mieli ochoty jej wyszukiwać.

[biegajznami.pl]



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 sie 2011 - 15:03:27

Szanowny Administratorze W pełni podzielam pańską opinię.Proszę jednak łaskawie zauważyć, że podany szczegółowy algorytm dochodzenia "celu" był przeznaczony dla "NIEGRAMOTNEJ" /to nie moje określenie a Osoby zainteresowanej / Osoby poszukującej interesującą Ją informację.Przy okazji ,skoro mam przyjemność z Administratorem ,co to za "emocjonalny" post /autor mania / gościł przez chwil kilka / przed pańskim postem / na forum, w tym wątku i został "wycofany"?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 24 sie 2011 - 15:14:34

Nie wiem, co za "emocjonalny post" gościł, bo nie monitoruję 24/7 i nie widziałem. Skoro moderatorka uznała za stosowne go wycofać, to ufam, że miała po temu powody.

Na przyszłość, żeby uniknąć przykrej konieczności podawania "algorytmu" najłatwiej jest zrobić tak, jak wszyscy - podać link. A żeby zachęcić do forum, to warto zaprosić, a nie zmuszać ludzi (z natury leniwych i niechętnych ku obcemu) do poszukiwań. Bo przynieść może odwrotny skutek. Jak ktoś się natomiast skarży, że nie może znaleźć, to nie dowód na to, że jest głupi, tylko na to, że warto było jednak podać bezpośredni link... smiling smiley




Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przypominamy triathlon Habdzin 2011
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 sie 2011 - 15:51:39

wywaliłam, bo chciałam uzupełnić. - to była MOJA wypowiedź i jak każdy piszący na forum mogłam skasować.
Nie ma się co doszukiwać spisków

O ile pamietam, napisałam OK na wyjaśnienie o skarpecie.

to chciałam jeszcze dodać:
Nadal jednak uważam, że wszystkie wydatki gminne - powinny być planowane z wyprzedzeniem, bo to sa nie burmistrza pieniądze tylko PODATNIKÓW.

Taką ważną imprezę jak NABDZINMANN należy oczywiście wesprzeć, ale powinna o tym zdecydować komisja RM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.