MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Kiermaszowo 4 grudnia, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (---.knc.pl)
Data: 08 pa¼ 2011 - 23:47:14

[www.itvpiaseczno.pl]

Pierwsze słyszę, może być ciekawie smiling smiley


Pierwsze Kiermaszowo było 15 października, teraz poprawiłam w tytule datę, bo 4 grudnia też będzie nie dość, że kiermaszowo, to świątecznie - Bożo-Narodzeniowo



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 18:51 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.poczta-polska.pl)
Data: 10 pa¼ 2011 - 08:52:58

Bardzo ciekawa inicjatywa. W Niemczech są regularnie organizowane pchle targi (Flohmark), gdzie czasami można kupić naprawdę ciekawe rzeczy za niewielkie pieniądze. W myśli komuś już się nie przydaje, a innemu jeszcze może posłużyć.
Jeżeli było by to regularnie organizowane w Konstancinie, a ludzie pozbywali się zbędnych rzeczy z domu za symboliczne kwoty (a nie zarobkowo) to zapowiada się bardzo ciekawie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.tvn.pl)
Data: 10 pa¼ 2011 - 14:55:55

Bardzo ciekawy pomysł, chyba zdecyduję się na czynny udział. Mam w domu dużo ubranek po córce, zabawek i innych zbędnych przedmiotówsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 10 pa¼ 2011 - 14:58:01

Na zrobienie podobnego kiermaszu czy pchlego targu wpadła Hesia Mela, gdy w St. Papierni była zbiórka elektrośmieci. Nie wszystkie oddawane do utylizacji zsee były tylko do recyklingu - zdarzały się perełki dla kolekcjonerów: stare radia, magnetofony, przedwojenne odkurzacze, pierwsze telewizory, a także wiele sprzętów, które pewnie mogłyby służyć jeszcze kilka lat po kosmetyce lub niewielkich naprawach. Co i raz ktoś podchodził i pytał czy mógłby zabrać.

Dlatego kiermaszowo zorganizowane przez KDK może być fajną sprawą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 10 pa¼ 2011 - 16:47:34

To może być ciekawie. Wolumen Konstanciński

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: gosia1gosia1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 pa¼ 2011 - 21:03:28

Miałam przez wiele lat takie stare radio - kiedyś , pamiętam to jeszcze, po prostu było domowym radiem, potem, gdy się zepsuło, stało się ciekawostką, a w końcu - ozdobą :-). Przy kolejnej przeprowadzce "dostało nóg", a ja do tej pory za nim tęsknię :-). Jestem całym sercem za ideą kiermaszu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.centertel.pl)
Data: 11 pa¼ 2011 - 13:47:59

Teściową z małym przebiegiem na kiermaszu sprzedaż tanio. Przyjdź koniecznie, może ktoś kupi ? >grinning smiley<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ip.netia.com.pl)
Data: 14 pa¼ 2011 - 12:06:56

Zapraszamy od godz. 10.00.
Tylko od mieszkańców zależy powodzenie i częstotliwość takowej imprezy) Zapewniamy kącik rysunkowy dla dzieci, miłą atmosferę Prawie 40 zgłoszonych stoisk!!!!
Do zobaczenia jutro!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo 15 X, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: trenertrener (Moderator)
Data: 15 pa¼ 2011 - 19:28:43

Byłem, zakupiłem, się zasmuciłem. Idea fajna, ale - z największych minusów wymienię mało miejsca oraz fakt, że na trzy gry planszowe, które zakupiłem na jednym stoisku, dwie były wybrakowane. Jedna - całkowicie uszkodzona i nie dało się jej odratować, a w drugiej brakowało kompletu żetonów. I to mocno brakowało, nie jakoś minimalnie. Więc poczułem się oszukany, niestety. Może jakieś warunki wystawiania? Bo nie mam nic przeciwko wystawianiu wybrakowanych gier. Ale chciałbym zostać o tym poinformowany. Poza tym - jedno dziecko kupiło bluzkę, drugie dvd z Michalem Jacksonem a trzecie traktor. Pękła prawie stówka.



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo 15 X, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: gosia1gosia1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 pa¼ 2011 - 22:27:42

ja też byłam i też zakupiłam :-) Bardzo miła atmosfera, ale fakt - zbyt mało miejsca i nie było jednego dostępnego lustra, w którym przymierzając cokolwiek, mogłabym się przejrzec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo 15 X, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.knc.pl)
Data: 17 pa¼ 2011 - 11:20:08

Za wszystkie uwagi bardzo dziękujemy - oraz za niedociągnięcia przepraszamy, będą to cenne wskazówki na przyszłość. A może już nawet niedaleką, bo akcja spotkała się z entuzjazmem zarówno sprzedających , jak i kupujących!
Jest już w planach "Kiermaszowo - chinkowo" czyli w poczatkach grudnia kiermasz świąteczny, ozdób, prezentów, bibelotów, ubrania ograniczyły by się do "wielce świątecznych", kreacji sylwestrowych i karnawałowych. Szczegóły tu i na stronie KDK. Pozdrawiamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo 15 X, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: gosia1gosia1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 pa¼ 2011 - 12:29:17

Podoba mi siÄ™ "kiermaszowo - chinkowo" :-) . I tak niemal wszystko pochodzi z Chin :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Kiermaszowo 4 grudnia, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.tvn.pl)
Data: 28 lis 2011 - 10:23:42

W niedzielę, 4 grudnia kolejne KIERMASZOWO - tym razem choinkowo i świątecznie! Zobaczymy jak będzie tym razemsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 18:43 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiermaszowo 4 grudnia, oddasz, wymienisz, kupisz
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.tvn.pl)
Data: 28 lis 2011 - 15:49:12

Też na Jaworskiego, od godziny 12.00...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 18:47 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.