Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 3 z 7
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.warszawa.vectranet.pl)
Data: 06 sty 2013 - 19:50:41

za www.rksmirkow.com

Z dnia na dzień Akademia Piłkarska Mirkowa zrzesza coraz większą liczbę zawodników. Jeszcze przed rokiem było nas jedynie kilkunastu, a teraz jest nas już blisko stu. Jesteśmy dumni z tego faktu, ale zarazem przypominamy o nieustającymi naborze i zapraszamy chętne dzieci na treningi.

Od wiosny w rozgrywkach ligowych będą brać udział roczniki 1999, 2002 i 2003, w związku z czym wszystkich młodych adeptów piłki nożnej z tych roczników w szczególności zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach sportowych. Ponadto prowadzimy bardzo dobrze rozwinięte roczniki 2004 i 2006/2007, a od stycznia bieżącego roku rozpoczynamy treningi dla dzieci urodzonych w 2005 roku.

Drużynę rocznika 1999 prowadzi Michał Madeński ? czynny zawodnik pierwszej drużyny RKS-u Mirków, instruktor sportu o specjalizacji piłki nożnej. Treningi zespołu odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Reymonta oraz w piątki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2.

Zespoły z roczników 2002 i 2003 prowadzi Maciej Wesołowski ? były zawodnik hiszpańskiej Murcii, Sparty Jazgarzew i Bugu Wyszków, student w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Zajęcia piłkarskie odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2 oraz w czwartki o godzinie 16:30 również w hali GOSiR.

Mariusz Szewczyk jest trenerem roczników 2004 i 2005. Szewczyk w przeszłości grał w Skrze Konstancin i KP Piasecznie, obecnie studiuje w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Jak w przypadku starszych roczników, treningi odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2 oraz w czwartki o godzinie 16:30 również w hali GOSiR.

Najmłodszych zawodników w naszej Akademii Piłkarskiej, czyli tych urodzonych w 2006 roku i młodszych, trenuje Michał Madeński. Zajęcia drużyny odbywają się w czwartki o godzinie 18:30 w sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Reymonta oraz w soboty o godzinie 11:00 w tej samej sali.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonowania Akademii, terminów treningów lub meczów, trenerów lub innych, prosimy kontaktować się z dyrektorem sportowym Akademii Piłkarskiej ? Maciejem Wesołowskim, dostępnym pod numerem: 518-584-326.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych fanów piłki nożnej na treningi w RKS-ie Mirków, który przeszło już od dziewięćdziesięciu lat szkoli piłkarzy w naszej gminie. Z całą pewnością warto nam zaufać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.warszawa.vectranet.pl)
Data: 12 sty 2013 - 13:36:14

Aby przekazać 1% swojego podatku na RKS Mirków należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28).

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę ?O. Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego?. W polu ?301. Numer KRS? należy podać następujący numer KRS: 0000197334.

Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do samej Fundacji, trzeba również wypełnić rubrykę ?P. Informacje uzupełniające?, wpisując w polu ?303. Cel szczegółowy 1%? poniższe dane:

RKS Mirków Konstancin
ul. Czarnieckiego 21
05-510 Konstancin-Jeziorna


Informujemy, że wszystkie zebrane w ten sposób fundusze przeznaczymy wyłącznie na cele statutowe. W głównej mierze fundusze zostaną przeznaczone na Akademię Piłkarską Mirkowa i rozwój naszych młodych zawodników.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: darudaru (---.ip.netia.com.pl)
Data: 28 sty 2013 - 10:38:30

Kluby mogą ubiegać się o dotację, wniosek należy złożyć do 11 lutego 2013 roku.
Mam nadzieję ze RKS Mirków przygotuje dobry projekt i tym razem dostanie kasę tak jak inne kluby.
[www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2013 - 23:56:39

A kto decyduje o tym kto dostanie i w jakiej wysokości?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: darudaru (---.ip.netia.com.pl)
Data: 04 lut 2013 - 11:39:29

Ostateczne decyzje czyli komu i ile podejmuje Burmistrz. Wcześniej powołuje komisje konkursową która ocenia wnioski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 04 lut 2013 - 17:42:08

Tryb i kryteria wraz z punktacją stosowane przy wyborze projektów

1. Złożone wnioski o przyznanie dotacji zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej.
2. Do oceny wniosków Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna powoła zarządzeniem Komisję konkursową do spraw oceny wniosków o przyznanie dotacji.
3. Przy ocenie wniosku będą brane pod uwagę następujące kryteria formalne (maksymalna liczba punktów do uzyskania - 2):
a) spełnianie warunków, o których mowa w Dziale III ogłoszenia ? maksymalna liczba punktów 1,
b) kompletność złożonych dokumentów, o których mowa w Dziale VI ogłoszenia ? maksymalna liczba punktów 1.
Za wniosek spełniający kryteria formalne uważa się każdy, który uzyska nie mniej niż 2 pkt. Uzyskanie przez wniosek mniej niż 2 pkt spowoduje jego odrzucenie.
4. Kryteria merytoryczne (maksymalna liczba punktów do uzyskania - 25):
a) możliwość realizacji projektu przez wnioskodawcę ? maksymalna liczba punktów 5,
b) planowany wkład rzeczowy i osobowy, w tym świadczenia wolontariuszy i praca społeczna ? maksymalna liczba punktów 5,
c) znaczenie zgłoszonego wniosku dla rozwoju sportu na terenie Gminy Konstancin-Jeziorna ? maksymalna liczba punktów 5,
d) dotychczasowe wykorzystanie przez wnioskodawcę, dotacji z budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna, w tym rzetelność i terminowość rozliczania się ? maksymalna liczba punktów 5,
e) kalkulacja kosztów realizacji projektu (kosztorys projektu) w związku z zakresem rzeczowego projektu ? maksymalna liczba punktów 5.
Za wniosek spełniający kryteria merytoryczne uważa się każdy, który uzyska nie mniej niż 15 pkt (tj. 60% możliwych do uzyskania punktów). Uzyskanie przez wniosek mniej niż 15 pkt spowoduje jego odrzucenie.
Kluby sportowe, których wnioski spełnią kryteria formalne i merytoryczne, będą mogły otrzymać propozycję dotacji.
5. Ostatecznego wyboru wniosków i określenia kwoty dotacji dokonuje Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna.

_______________________
źródło: [www.konstancinjeziorna.pl]
(zał. Ogłoszenie o konkursie )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: darudaru (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27 lut 2013 - 09:56:24

Pieniadze na sport podzielone-RKS Mirków też się załapałthumbs up
[www.konstancinjeziorna.pl]

Do zorientowanych, od czego zależy wysokość kwoty dotacji? Czy decydujące znaczenie ma np. ilość dzieci w danym klubie czy inne względy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.30.64.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28 lut 2013 - 16:29:20

Wysokość zależy od tego kto ma większe znajomości w komisji , kogoś z rodziny w radzie , i robi dużo szumu na forum .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.play-internet.pl)
Data: 06 mar 2013 - 15:48:57

witam,
jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość.
Mam syna w wieku 12 i 6 lat. Mieszkam w konstancinie, ale nie mam problemu z komunikacją bo jestem mobilny. Może polecić szkółkę? bo trochę czytałem forum ale bardzo interesuje mnie jedno- chłopcy to nie nowy ronaldo czy messi tylko dzieciaki które chcą bawić i rozwijać swoją pasję a przy okazji grać. drugie pytanie do czy ktoś z państwa wie czy w takich klubach są składki? Jeśli tak to jakiej wielkości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2013 - 15:53:04

Witaj,

Składki są w każdym z klubów i nie są równe. Do tego są opłaty za sparingi czy turnieje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: WielkiSzuWielkiSzu (185.15.0.---)
Data: 06 mar 2013 - 17:48:32

Kosa Konsancin- 150 zł mc
RKS Mirków - 60 zł mc
Skra Konstancin - 30 zł mc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2013 - 22:31:41

no wszystko fajnie, tylko jak z poziomem i oczekiwaniami klubu? a ile meczy czy turniejów jest w miesiącu? w każdej z drużyn trzeba obowiązkowo kupić strój??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.205.35.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 mar 2013 - 22:33:35

W Skierce zawodnicy dostają stroje meczowe oraz klub pokrywa koszty dojazdów na mecze ligowe w przypadku dalszych odległości . Skra zaprasza sypatyków piłki nożnej na mecz sparingowy pierwszej drużyna Skra - Sparta Jazgarzew sobota godz. 15.30 w Oborach . Będzie okazja zobaczyć nowych zawodników naszej drużyny .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.30.175.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 mar 2013 - 22:38:47

jakieś ciekawe transfery do Skierki? ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.205.90.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 mar 2013 - 22:46:33

Zapraszamy na stronę skra-konstancin tam staramy się informować o tym co się dzieje w Skierce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-28 19:34 przez robson.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 mar 2013 - 17:31:39

Chce się podzielić swoimi uczuciami- puściłem młodszego synka na zajęcia do Mirkowa. Pierwsze wrażenia mam pozytywne bo trener bardzo fajnie wprowadził syna w zajęcia, opiekuńczo podszedł do niego. Nie jestem znawcą piłki nożnej wielkim ani całokształt bardzo fajny. Na co zwróciłem uwagę to że prócz trenera był jeszcze jeden opiekun pod czas zajęć- ciekawa myśl. Trochę obawiałem się że syn nie da rady, że będzie się bał, albo odstraszą go dzieci inne z grupy. Nie chce żeby się zraził do piłki bo potrzebny jest jemu ruch ze wskazaniem na zdrowie. Co do strojów i kosztów dodatkowych- trochę nie zgadzają informacje na forum i to z czym się spotkałem, ok składka wynosi 60zł w skali miesiąca ale nic na temat zakupu strojów, sprzętu itd nie było mowy ani tym bardziej nacisku. Oczywiście poruszyłem osobiście ten wątek ze strachu na jakieś mega koszty. Zaciekawiło mnie jeszcze jedno- dyscyplina u dzieci, widać że rozumieją co robią, ale do tego bardzo dużo się bawiły podczas treningu.
Jeszcze mam dylemat co do starszego <zawodnika> gdzie go podesłać. chciałbym aby obaj trenowali razem- w jednym klubie itd. Może ktoś coś podpowiedzieć?
No i pytanie- jak często w Mirkowie ale i innych drużynach są mecze czy jakieś turnieje? bo to też istotne i jak opiekunowie do tego podchodzą? Boje się osobiście o odczucia dzieci i żeby nie straci chemii ze sportem.

PS.
Słyszałem że w kilku drużynach jest straszna presja na wyniki, osiągnięcia i sukcesy a trenerzy są bardzo ''napięci'' ile w tym prawdy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 mar 2013 - 17:37:12


AK2012
PS.
Słyszałem że w kilku drużynach jest straszna presja na wyniki, osiągnięcia i sukcesy a trenerzy są bardzo ''napięci'' ile w tym prawdy?


Dużo w tym prawdy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 mar 2013 - 18:56:51

można trochę jaśniej? Nie chce reklam klubów itd bo to bez sensu a chciałbym zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Proszę o informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 mar 2013 - 19:03:37

Jak syn troszkę potrenuje to się szybko przekonasz na jakimś lokalnym turnieju. Sam wyciągniesz wnioski;)

P.S.

Zdaje się, że nasi synowie są w jednej grupiesmileys with beer

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 mar 2013 - 19:16:25

oooo, to super! najlepsze źródło z możliwychsmiling smiley jestem już bardzo ciekawy tego co będzie na meczach. a jak trener podchodzi do chłopców? daje pograć wszystkim?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 3 z 7


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.