Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 5 z 7
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.31.11.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 04 maj 2013 - 21:44:57

Ale teraz obowiązkowo będziemy jeździć na Laurę bo ją nasza gmina / burmistrz / dotuje bardziej niż rodzime stowarzyszenia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.31.117.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 04 maj 2013 - 21:48:47

Laura Chylice zaprasza wszystkich sponsorów naszego klubu / mieszkańcy gminy Konstancin - Jeziorna / na nasz mecz w Konstancinie środa godz. 17.30 boisko w Oborach .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.play-internet.pl)
Data: 06 maj 2013 - 10:38:06

w zeszłym tygodniu natrafiłem na bardzo nie fajną sytuacje, ze względu na majówkę i czas wolny chciałem wyskoczyć z dziećmi pograć w piłkę i chcieliśmy skorzystać z Orlika przy mirkowskiej. pojechaliśmy i dotknęło nas rozczarowanie! Boisko jest nie do dyspozycji osób publicznych bo cały dzień trenują tam kluby ( co wytlumaczyła mi jedna osoba stojąca obok boiska, przypuszczam że rodzic), wieczorami również. To postanowiliśmy zajechać w weekend a tam znowu to samo- mecze, jakaś liga oficjalna etc. Rozumiem że chce się zagospodarować w pełni czas ale z kim się kontaktować jak chce się wynająć boisko? Żadnego administratora, nikogo kto tego pilnuje, nawet nie wiem jak się dowiedzieć kiedy mogę z dzieckiem pójść pograć w piłkę!! Przecież to jest chore...
To w takim wypadku gdzie możemy iść w wolnym czasie pograć w piłke??!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.158.217.223.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 08 maj 2013 - 21:37:27

Jeśli nic się nie zmieniło obiekt w Oborach jest ogólnodostępny poza boiskiem głównym placu dużo i jest gdzie pograć , Teraz będziemy mogli chyba też pojechać do Chylic bo gmina finansuje tez ten teren .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 maj 2013 - 18:05:09

Orlikiem przy ul. Mirkowskiej "rządzi" Sławek-Trener Kosy Konstancin , wiele grup młodziezowych Kosy tam trenuje gra mecze, przecież mają swój kompleks , który dała Gmina za darmo to niech tam trenują a Orlik jest dla Mieszkanców!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: WielkiSzuWielkiSzu (83.142.195.---)
Data: 29 maj 2013 - 13:44:47

mały popis wiceprezesa PZPN Koseckiego, osoby szkolącej młodzież w naszej gminie

nadwisla.pl

na szczęście są inne szkółki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.31.160.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 cze 2013 - 21:56:23

Już za tydzień wielkie derby Konstancina na boisku w Oborach MUKS Kosa Konstancin będzie walczyła o utrzymanie w lidze okręgowej .Sobota 08.06 godz.18.00 Skra Konstancin - MUKS Kosa Konstancin . Jacek zapraszamy z kamerą mam nadzieję że będzie tak samo warto jak na meczu u Kosy .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.play-internet.pl)
Data: 03 cze 2013 - 18:55:52

Wszystko to dla mnie jest bardzo dziwne. to psuje wizerunek nie tylko jego ale Konstancińskie piłki oraz jego szkółki... Przykro jest czytać takie informacje, może to da nie którym ludziom do myślenia! Zainteresowałem się ostatnio faktem orlika i boiska przy Wojewódzkiej . 1. Orlik- co nie przejeżdżam obok widzę tylko Kosę oraz weteranów Piłki nożnej biegających wieczorami tam. Widziałem też fakt jak zostaly dzieci wyproszone z boiska bo nie były z danego klubu. to trochę przykry fakt...Może z raz widziałem tam Cezar Mirków i Obory trenujące tam. a gdzie reszta? Boisko na skolimowie to już w ogóle śmiech, jak można tak krzywdzić ludzi i pobierać pieniądze i to nie małe za takie boisko tragiczne. Przecież to wstyd dla gminy jest całej. To dzieci albo mają grać na ulicy albo na tartanie typu boisko przy ul. Południowej tak? Czy ktoś wie jaki jest koszt zbudowania boiska typu orlik?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.204.20.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 cze 2013 - 23:06:29

Nadal jesteśmy jedną z niewielu gmin która nie ma swojego orlika szkoda że przy projekcie placu przy zespole szkół nr 4 nie pomyślano o tym sam bije się w piersi . Co do użytkowników warto wprowadzić jakieś zasady . Z tego co wiem Skierka korzysta z orlika tylko w okresie listopad , luty , ewentualnie w zależności od pogody marzec . Dla mnie dość logicznym jest że najwięcej korzysta Kosa mają najbliżej / co nie znaczy że mają go na wyłączność /.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 cze 2013 - 14:42:38

Od nowego sezonu RKS Mirków Konstancin i Skra Konstancin łączą swoje siły i będą występować w Lidze okręgowej pod nowa nazwa KS Konstancin. Mecze będą odbywały się w Oborach , Akademia Dalej będzie fukncjonować Mirkowa plus dzieciaki ze Skry. Będzie też drużyna rezerw występująca w "A"Klasie. Ciekaw jestem jak wyjdzie na fuzja- może być ciekawy skład.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.30.123.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09 cze 2013 - 21:05:45

Maxim czy to jest pewne ?. Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy ile tych klubów w Kcinie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 cze 2013 - 16:36:06

hmm...interesujące, ponieważ moim zdaniem lepiej mieć jeden porządny klub w miejscowości niż dwa średnie. To może okazać się dobre dla wszystkich chyba. Ciekawe na ile jest to prawdziwa informacja ale jeśli tak się stanie będzie to na pewno dobre dla obu klubów a w efekcie dla całego sportowego Konstancina, może w końcu powstanie reprezentatywny klub w powiecie a może i dalej? Gdzie zespół ma mieć swoją siedzibę? Szkółka Mirkowa plus oba zespoły seniorów? To może być ciekawe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 cze 2013 - 12:35:32

Zespół Seniorów b,edzie oparty na zawodnikach Mirkowa i skry plus pewnie ewentualne transfery ludzi z powiatu. bardzo ciekaw jestem jak szkółka będzie wyglądała , najwiecej dzieciakó trenujących będzie w KS Konstancin własnie. Tak,mecze będą odbywały się w Oborach , ciekaw jestem kiedy będzie jakieś oficjalne info na temat fuzji , bo jak na razie nikt o tym nic nie pisze oficjalnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2013 - 15:13:57

Wygląda na to , że powstanie mocna konkurencja dla Kosy. Chyba z korzyścią dla wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 cze 2013 - 19:25:11

Kosa to konkurencja? smiling smiley Kosa ledwo utrzymała sie przed spadkiem do klasy "A" . z moich informacji trzon nowej druzyny czyli KS Konsrancin będą pełnić zawodnicy , którzy wyróżniali się w Mirkowie i Skrze . Mam nadzieje,że będzie można liczyć na ciekawe wzocnienia jak ostatnio było to w Mirkowie: Kościanek , Madej, Siwik,Osuch , Mikołaj Rybaczuk , Ci zawodnicy myśle ze poprowadzą nowy team po kolejny awans!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 cze 2013 - 20:43:27


Maxim159
Kosa to konkurencja? smiling smiley Kosa ledwo utrzymała sie przed spadkiem do klasy "A" . z moich informacji trzon nowej druzyny czyli KS Konsrancin będą pełnić zawodnicy , którzy wyróżniali się w Mirkowie i Skrze . Mam nadzieje,że będzie można liczyć na ciekawe wzocnienia jak ostatnio było to w Mirkowie: Kościanek , Madej, Siwik,Osuch , Mikołaj Rybaczuk , Ci zawodnicy myśle ze poprowadzą nowy team po kolejny awans!

Siwika to w tym roku nawet na ławce nie widziałem... a szkoda thumbs down

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.30.233.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 cze 2013 - 22:35:31

Czy to prawda że kluby się nie połączą bo nikt w gminie nie wie jak rozliczyć konkursy z których otrzymali kasę na działalność w tym roku .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Maxim159Maxim159 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 cze 2013 - 11:13:09

Nie nie jest to prawdą. KS Konstancin będzie grał w lidze okręgowej. Trenerem ponoć ma być Bartek Kobza , który wywlaczył awans z Mirkowem do Okregówki. Jestem bardzo ciekaw drużyny rezerw , któa będzie grałą w Lidze " A " , a słyszał o tym , że Kosa ma oddac licencje KS Piaseczno?!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.play-internet.pl)
Data: 24 cze 2013 - 20:04:16

Super opcja z tym połączeniem! Obiekt po za miastem, mimo tego bardzo blisko, infrastruktura z ogromnym potencjałem bo tyle terenu nie ma nigdzie a do tego połączenie siły dwóch zespołów...ciekawe czy trener to poskłada odpowiednio i czy cały zarząd teraz podoła walce o coś wiecej niż utrzymanie jak dotychczas Kosa i Laura...czy ktoś coś wie na temat trenerów w szkółce: zostają Ci sami czy jakieś zmiany zachodzą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szkółki Piłkarskie Konstancin i okolice??
Wysłane przez: robsonrobson (---.30.64.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28 cze 2013 - 22:42:00

Z tego co się dowiedziałem się od osób związanych ze Skrą to stowarzyszenie nadal będzie istniało i prowadziło swoją działalność .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 5 z 7


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.