Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
29.listopada promocja książki "Na Łużycu. W zapomnianym regionie etnograficznym nad Wisłą?.
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 26 lis 2012 - 23:15:31

KDK zaprasza na spotkanie autorskie z Łukaszem Maurycym Stanaszkiem , które odbędzie się 29.11.2012 o godzinie 19:00 w KDK przy ul.Jaworskiego 18.
więcej na str. [www.konstancinskidomkultury.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.listopada promocja książki "Na Łużycu. W zapomnianym regionie etnograficznym nad Wisłą?.
Wysłane przez: EwaEwa (---.ip.netia.com.pl)
Data: 03 gru 2012 - 19:26:11

Gdzie można kupić tą książkę? Czy można ją kupić w księgarni w Starej Papierni?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.listopada promocja książki "Na Łużycu. W zapomnianym regionie etnograficznym nad Wisłą?.
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 gru 2012 - 21:41:51

książki juz prawie nie ma... ostatnie egzemplarze są dostępne na spotkaniach autorskich (niebawem np w Wilanowie), a ostatnie 20 sztuk było dostępnych w księgarni w Czersku (przypuszczam że jutro się rozejdą,bo burmistrz wziął dzisiaj namiary i miał zamówić 11 sztuk dla konstancińskich szkół).
W Muzeum Archeologicznym w Warszawie już nie mają.
Zatem albo proszę dzwonić jutro z rana do Czerska, albo.. czekać na dodruk :/

W żadnej konstancińskiej księgarni książki niestety nie było.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-03 21:42 przez pionek AGORY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.listopada promocja książki "Na Łużycu. W zapomnianym regionie etnograficznym nad Wisłą?.
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 04 gru 2012 - 15:49:32

a ja dziś np. zajechałem do Czerska...mimo, że ktoś powinien w budce zasiadać między 9-15 o godz. 12 nikogo nie było...
jeszcze gorzej, że na wystawce rzeczonej pozycji nie dostrzegłem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.listopada promocja książki "Na Łużycu. W zapomnianym regionie etnograficznym nad Wisłą?.
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.ip.netia.com.pl)
Data: 04 gru 2012 - 15:59:18

wiem że na pewno nie będzie można jej też kupić na spotkaniu w Wilanowie bo wydawca nie ma już ani sztuki...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.