Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 32
Remont trasy 724 i 721
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 11 sie 2011 - 12:39:53

Dotychczasowe wypowiedzi dostępne pod tym adresem: [www.konstancin.com]



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 14:41 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.home.otenet.gr)
Data: 11 sie 2011 - 20:03:25


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 sie 2011 - 11:19:56

Mam pytanie: czy na rondzie przy Aurze jest zmieniona organizacja ruchu? Wstyd się przyznać, ale do tej pory jeździłam na pamięć, a wczoraj zauważyłam brak przed rondem znaków A-7 ?ustąp pierwszeństwa? i C-12 ?ruch okrężny?. A więc powinny obowiązywać zasady jak na skrzyżowaniu z pierwszeństwem z prawej strony, a taka zasada nie obowiązuje tam. Chyba się nie mylę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 sie 2011 - 00:36:54

A może ktoś wie, kiedy inwestor tej drogi zapłaci właścicielom za odebrane grunty? Decyzja na podstawie SPEC ustawy jest z sierpnia 2010 roku, a decyzji o wypłacie kasy nie ma do tej pory. Proszę o infomację. jesli można to na private.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MarioMario (195.245.213.---)
Data: 14 sie 2011 - 15:39:41

Chciałbym pochwalić MZDW za wykonanie poprawki odwodnienia przy wjeździe do Warszawy za Osiedlem Konstancja. Stała tam ostatnio kałuża na jezdni, gdy tylko deszcz popadał, a teraz po zrobieniu rowów i spadku by woda spływała z ulicy, po kałuży ślad zniknął i dziś rano jadąc tam chwilę po opadach miło się zdziwiłem, że to zdaje egzamin.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.warszawa.mm.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:54:02

Zauważyłem, że pojawiła się część słupów od sygnalizacji świetlnej. Niestety są z podobnego materiału jak latarnie w Parku Zdrojowym. Można było zastosować coś pod kolor pastorałów. A tak będą czarne pastorały i srebrno, szczotkowane stalowe słupy. Projektant i zamawiający mogli by mieć więcej zmysłu estetycznego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 21:56 przez Mixiorek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MarioMario (---.knc.pl)
Data: 14 sie 2011 - 22:02:54

Owszem, mogłoby to wyglądać bardziej estetycznie, a tak to są to wielkie "kloki", które aż rażą swoją grubością. Jednakże wyglądają na solidne, którym nie straszna będzie wichura ;) A swoją drogą, to może chociaż polakierować je na czarno;P?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:03 przez Mario.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.warszawa.mm.pl)
Data: 15 sie 2011 - 12:45:32


Mario
Chciałbym pochwalić MZDW za wykonanie poprawki odwodnienia przy wjeździe do Warszawy za Osiedlem Konstancja.

Zgadzam się, plus dla MZDW za czujność. Mam nadzieję, że trzy felery, które ja zauważyłem i podałem na forum też zostaną poprawione jeszcze na tym etapie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 15 sie 2011 - 13:59:01

watpie czy byly to felery. Po prostu ekipa zrobila najpierw asfalt, a potem inny podwykonawca wzial sie za zrobienie rowow.

Podobnie jak brak znakow i swiatel nie jest niedorobka, a po prostu maja na to czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (---.warszawa.mm.pl)
Data: 15 sie 2011 - 14:03:26


Hammer
watpie czy byly to felery. Po prostu ekipa zrobila najpierw asfalt, a potem inny podwykonawca wzial sie za zrobienie rowow.
Podobnie jak brak znakow i swiatel nie jest niedorobka, a po prostu maja na to czas.

Opisane przeze mnie niedoróbki to w dwóch przypadkach zły spadek przez co woda stoi i nie schodzi do studzienek a trzecia rzecz to brak obniżenia chodnika do pasów. W archiwalnym wątku jest wszystko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: Hesia-MelaHesia-Mela (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 sie 2011 - 16:17:51

Coś mi się wydaje, że budowa drogi 724 na ul.Wilanowskiej, na odcinku od Poprzecznej do ul.Od lasu stworzy nowe tereny zalewowe w k-cinie.
Wzdłuż tego odcinka był dosyć głęboki rów odwadniający. Przeszłam się tym odcinkiem dzisiaj i .... wszystko zasypane, prawdopodobnie będzie tu chodnik.

Teren jest na górce, ale od zawsze był tu wysoki poziom wód gruntowych. Gdzie będzie spływać woda z pola SGGW?

Może ktoś coś wie na ten temat?

Próbowałam znależć mapy inwestycji, ale nie udało mi się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 08:33:35

Jak będziesz jechał Bekaz to czytaj znaki poziome (na jezdni) - ustąp pierszeństwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 16 sie 2011 - 08:56:40


Bekaz
Mam pytanie: czy na rondzie przy Aurze jest zmieniona organizacja ruchu? Wstyd się przyznać, ale do tej pory jeździłam na pamięć, a wczoraj zauważyłam brak przed rondem znaków A-7 ?ustąp pierwszeństwa? i C-12 ?ruch okrężny?. A więc powinny obowiązywać zasady jak na skrzyżowaniu z pierwszeństwem z prawej strony, a taka zasada nie obowiązuje tam. Chyba się nie mylę?

Nic sie nie zmienilo, formalnie nadal trwa tam remont, cieszymy sie, ze jest przejezdne. Beda stawiac znaki na odremontowanych odcinkach to i tam postawia, a teraz trzeba jezdzic na logike - a skrzyzowanie ma strukture i malowanie jezdni jak rondo, nie jak zwykle.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: GoldfingerGoldfinger (---.idzik.pl)
Data: 16 sie 2011 - 23:37:46

Witam,
za jakie miejsce mieli zapłacić? mi też zabrali ziemie zburzyli część domu chylicka/pułaskiego a teraz mówią że sie z tego wycofują.

pozdrawiam

Maciej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: GosiaGosia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 sie 2011 - 23:44:45


Goldfinger
Witam,
za jakie miejsce mieli zapłacić? mi też zabrali ziemie zburzyli część domu chylicka/pułaskiego a teraz mówią że sie z tego wycofują.

pozdrawiam

Maciej

Chyba trochę inna sytuacja, bo na ul.Warszawskiej jest już poszerzenie i inwestor z tego się nie wycofuje, póki co asfaltu nie zrywają;)

Pozdrawiam.
Gosia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: MarioMario (---.knc.pl)
Data: 17 sie 2011 - 23:54:05

Dziś na niewyremontowanym odcinku w Kawęczynie sfrezowano starą nawierzchnię. Czyżby wreszcie remoncik się zaczynałsmiling smiley?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: RenfriRenfri (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2011 - 13:21:28

Prace na zwężeniu postępują w niezłym tempie. Jeszcze chwila a uwierzę, że rzeczywiście wszystko (z mostem) będzie gotowe na koniec sierpnia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 18 sie 2011 - 14:47:08

gotowe, nie znaczy przejezdne.

A dla mnie niedorobka sa chodniki z kostki na Klarysewie. Kostka krzywo poukladana i miejscami sie chodnik troche rozpada.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: sosnarasosnara (---.rev.snt.net.pl)
Data: 19 sie 2011 - 10:25:57

Czy ktoś z Panstwa wie, czy po wyremontowaniu Warszawskiej bedzie na niej wprowadzony zakaz ruchu dla samochodow ciezarowych?
Ze 100% pewnością można się spodziewać, iż dodatkowe pasy sciągną więcej ruchu tranzytowego (czytaj ciężkiego) przez nasze miasto, co przekreśli naszą krótkoterminową radość z inwestycji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Remont trasy 724
Wysłane przez: HammerHammer (---.play-internet.pl)
Data: 19 sie 2011 - 11:00:06

Marszałek Struzik to obiecywał. Podobnie jak inne rzeczy, więc pewnie nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 32


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.